Zobacz wątek - Trudne sprawy [+18]
 
NAS Analytics TAG

Trudne sprawy [+18]

Wywalac wszystko jak leci

Postprzez Krmtzzz » 5/4/2015, 17:33

Hahahah daj link to tez pogadam sobie ;d
Avatar użytkownika
Krmtzzz
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2077
Dołączył(a): 16/5/2010, 15:22
Lokalizacja: Rudnik n/Sanem


Postprzez mar111cin » 5/4/2015, 18:22

ok, ale to Ty na jutro dobrze? :D ja dzisiaj myślę że mi odpisze :)
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)


Postprzez cioracz » 5/4/2015, 19:08

Jak coś kupuję przez olx i widzę że koleś się z czymś długo buja to na koniec pytam "a co do ceny... można coś taniej" Chyba że okazja to nie zawracam trąby. Zawsze ktoś proponuje coś taniej :D
Simson s51 jest, Jawa 350 typ.632 jest
Avatar użytkownika
cioracz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2129
Dołączył(a): 2/1/2014, 20:15
Lokalizacja: Opatów/Kielce

Postprzez suhy-19 » 5/4/2015, 19:13

to znaczy ze ja jestem idealnym klientem :D bo nigdy nie chce mi się targować
aprilia RSV4
Avatar użytkownika
suhy-19
Moderator
 
Posty: 2660
Dołączył(a): 18/12/2012, 13:35
Lokalizacja: DLW

Postprzez SpeedyGonzales » 5/4/2015, 21:21

Ja też sprzedaję różne graty. Znalazłem np stary tłumik od motorynki z rzadką osłoną, wystawiam (nawet na ścigaczu) z opisem co i jak i sprzedaję osłonę w dzień za 2x podaną cenę od ręki bo to jakiś unikat z PRL, ok. Daję info DUŻYMI literami, całe zdanie że osłona już sprzedana i tylko i wyłącznie sam tłumik a i tak miałem z dychę wiadomości i telefonów że "biere łosłone".
Ostatnio dałem gaźniki, jeden już niedostępny, drugi brak zainteresowania, trzeci za psie pieniądze, sam korpus i kilka gratów, szczegółowy opis, maksimum zdjęć a barany nadal pytają czy sprzedaję kompletny za 1/5 ceny.
Avatar użytkownika
SpeedyGonzales
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1730
Dołączył(a): 25/11/2013, 22:20
Lokalizacja: Sandomierz/TBG

Postprzez Kaai » 5/4/2015, 21:27

jak ja wystawilem kask na allegro to ludzie mi oferowali po 40zł za szybke, bo panie, takie same sa nowe za 50zl na allegro.

z czego ja zawsze wrzucalem link do takiej szybki 240zł bodajze, i zyczylem udanych zakupow.
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18

Postprzez Walenty » 5/4/2015, 22:22

Ja tam lubię ponegocjować. Sam wysyłkę gratis mogę zrobić od ręki.

Tutaj mam fajnego screena. Przedmiot wystawiony był za 200coś zł.
http://www.resizer.pl/pliki/19245.jpg
Watch out, we got a badass over here!
Avatar użytkownika
Walenty
Moderator
 
Posty: 3602
Dołączył(a): 14/2/2012, 16:28
Lokalizacja: SKL

Postprzez mar111cin » 5/4/2015, 23:11

hah Walenty, dobrze odpisałeś :)

Speedy jak to sprzedałeś za 2x wiekszą cenę? ktoś Ci zadzwonił i powiedział że da więcej, bo to więcej warte? :lol:
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez rosiboj » 5/4/2015, 23:52

Auto teraz sprzedaje, i glupota ludzi sprawia, ze trace wiare w ten gatunek, oczywiscie jaka jest moja minimalna cena, pytanie sms-em bo nie stac go na telefon?? Chce kupic samochod bez ogladania ,ze jeszcze nie widzial a juz targuje cene? Napisalem, ze pelna historia serwisowa a koles, czy byl serwisowany? Napisalem, ze w zeszlym roku zrobilem pasek rozrzadu, no to pytanie kiedy byl robione pasek rorzadu i wisienka na torcie jest, co ja wogole mam za auto do sprzedania i za ile bo koles nawet nie wie do kogo dzwoni.
Pomijam kolesi ktorzy dzwonia w polowie dnia, i mowia, ze on za 30 minut bedzie u mnie obejrzec auto i zeby podac adres, super ale mnie nie bedzie bo mam prace. Albo koles ktory dzwoni, ze stoi pod moim domem ,zeby obejrzec auto ... mega doslownie mind reader bo ja mu nigdy nie podalem adresu. Oczywiscie kazdy kto kiedykolwiek cos sprzedawal, mial kupca ktory pyta, umawia sie a nastepnie poprostu nie pojawia sie.
Serio ludzioe maja trociny zamiast mozgow
Tysiąc serc jedno bicie one direction ponad życie
Avatar użytkownika
rosiboj
Moderator
 
Posty: 2217
Dołączył(a): 8/3/2012, 15:29
Lokalizacja: mam wiedziec?

Postprzez Kaai » 6/4/2015, 00:49

Rosidad napisał(a):Auto teraz sprzedaje, i glupota ludzi sprawia, ze trace wiare w ten gatunek, oczywiscie jaka jest moja minimalna cena, pytanie sms-em bo nie stac go na telefon?? Chce kupic samochod bez ogladania ,ze jeszcze nie widzial a juz targuje cene? Napisalem, ze pelna historia serwisowa a koles, czy byl serwisowany? Napisalem, ze w zeszlym roku zrobilem pasek rozrzadu, no to pytanie kiedy byl robione pasek rorzadu i wisienka na torcie jest, co ja wogole mam za auto do sprzedania i za ile bo koles nawet nie wie do kogo dzwoni.
Pomijam kolesi ktorzy dzwonia w polowie dnia, i mowia, ze on za 30 minut bedzie u mnie obejrzec auto i zeby podac adres, super ale mnie nie bedzie bo mam prace. Albo koles ktory dzwoni, ze stoi pod moim domem ,zeby obejrzec auto ... mega doslownie mind reader bo ja mu nigdy nie podalem adresu. Oczywiscie kazdy kto kiedykolwiek cos sprzedawal, mial kupca ktory pyta, umawia sie a nastepnie poprostu nie pojawia sie.
Serio ludzioe maja trociny zamiast mozgow


mowlilem ci, zebys go ciagnal do polski i przekladke robil. w polsce to kochaja xD
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18

Postprzez mar111cin » 6/4/2015, 08:00

Rosi - widać do UK jednak cała śmietanka wyemigrowała :D

Fakt tego nie napisałem, ale miałem każdą opisaną przez Ciebie sytuację :)

Z odkurzaczem miałem wiadomości o 22 i że zaraz będzie - panie ja to mam w innym mieszkaniu, jutro się odezwij - ja już jadę do FSW - no i coś nie dojechał do dzisiaj :)


Zobacz na to :
http://www.wykop.pl/link/2097646/ciekaw ... loszeniem/

Tylko ja wolę napisać w ogłoszeniu wszystko i żeby było bez zbędnych telefonów.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez andy7 » 6/4/2015, 08:17

mar111cin napisał(a):
Tylko ja wolę napisać w ogłoszeniu wszystko i żeby było bez zbędnych telefonów.


Problem jest w tym, ze z regoly ktos czyta ogloszenie i interesje go w nim tylko marka model rok i przebieg.

I chocbys mial opis na pol strony gazety, to z regoly nikt tego nie czyta, bo musisz mu to powiedziec najlepiej slowo w slowo, jak powiesz nie tak, czy po kolei to zostanie Ci zarzucone, ze krecisz i przewalacz jestes. :mrgreen:

:wink:
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55

Postprzez cioracz » 6/4/2015, 08:43

Znajomy ostatnio sprzedawał gaźnik od WSK'i. Nówka sztuka mało co używana. No i wystawił na olx'ie. Po godzinie zadzwonił koleś i się pyta skąd go ma no to on odpowiada że znalazł w garażu a jemu ten model jest nie potrzebny. To koleś zaczął się targować ale kumpel mu mówi że nie wchodzi w grę żadne targowanie. To koleś jeszcze się zaczął pytać czy coś zepsute no to mu odpowiada że wszystko jest w porządku bo on jest fabrycznie nowy. To koleś zaczął się na niego drzeć przez telefon że kradziony, że to jakiś przekręt i żeby lepiej go ściągnął bo policja mu wjazd na chatę zrobi :lol: No nie wiem skąd się tacy ludzie biorą :D
Simson s51 jest, Jawa 350 typ.632 jest
Avatar użytkownika
cioracz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2129
Dołączył(a): 2/1/2014, 20:15
Lokalizacja: Opatów/Kielce

Postprzez suhy-19 » 6/4/2015, 08:44

dlatego ja prawie nigdy nie podaje nr tel :D
aprilia RSV4
Avatar użytkownika
suhy-19
Moderator
 
Posty: 2660
Dołączył(a): 18/12/2012, 13:35
Lokalizacja: DLW

Postprzez melvin » 6/4/2015, 10:00

A ja podaję numer telefonu, jak dzwonię to o coś co chcę kupić, a jak sprzedaję to nie mam problemów że ktoś nie przyjedzie albo po nocach w SMSy się bawi... A jak coś kupuję to zawsze się targuję, taka podstawa handlu używanymi rzeczami, wiadomo że nie proponuję 1/3 ceny ale zawsze staram się urwać albo na wysyłkę albo kilka zł zależnie od tego jaka jest cena. jak nie jest zaznaczona opcja do negocjacji, to pytam grzecznie czy da się coś urwać z ceny... Tak samo jest jak sprzedaję, zawsze przyjmuję albo że opuszczę na wysyłkę albo coś zaokrąglę w cenie. Ludzie są przyzwyczajeni do targowania skoro przy zakupach np w sklepie z narzędziami można zbić cenę np. przecinarki makity z 1200zł na 1000zł...
Targowanie to normalne zjawisko w handlu i nie ma się co spinać o to że ktoś próbuje zbić cenę.


Kiedyś przy zamawianiu gratów do moto jak je szykowałem zacząłem liczyć ile zaoszczędzę jeśli na każdej części wytarguję przesyłkę za darmo i wyszło tego prawie 300zł w miesiąc
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez lagiboy » 6/4/2015, 10:52

idzie żyd ulicą i gada.
-sznurówki, sznurówki do butów
przechodzi obok dwóch typów, jeden z nich to usłyszał i pyta
-ile za te sznurówki?
-10zł
-biore,
kupił i wtedy kupel sie odzywa - co ty debil jesteś? trzeba było się targować!
-teraz będzie sobie do końca zycia pluł w brodę że nie powiedział 20zł
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35

Postprzez SpeedyGonzales » 6/4/2015, 14:51

mar111cin napisał(a):
Speedy jak to sprzedałeś za 2x wiekszą cenę? ktoś Ci zadzwonił i powiedział że da więcej, bo to więcej warte? :lol:

Dzwoni i pyta o osłonę, a ja grzecznie że mam już chętnego za tyle i tyle, jurto mu wyślę. To popytał o szczegóły i dał drugie tyle.

Było to coś takiego
http://www.google.pl/imgres?imgurl=http ... F4QMyg1MDU

A gdy patrzyłem na olx i allegro to moja była jedyna na tych serwisach, kurde żałuję że więcej nie wołałem :lol:
Avatar użytkownika
SpeedyGonzales
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1730
Dołączył(a): 25/11/2013, 22:20
Lokalizacja: Sandomierz/TBG

Postprzez mar111cin » 6/4/2015, 15:04

Melvin- no ale wszystko w granicach przyzwoitości :)

Speedy - podobne coś miałem przy simsonie ;) ale to szło bez problemu w sklepie zakupić :)
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez Krmtzzz » 6/4/2015, 16:15

Supercorsa 190/55 z bokami wystarczajacymi na 2 wyjazdy na karting za 4pak lecha zawsze spoko ;d
Avatar użytkownika
Krmtzzz
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2077
Dołączył(a): 16/5/2010, 15:22
Lokalizacja: Rudnik n/Sanem

Postprzez SkoQ » 6/4/2015, 16:18

Ja jak sprzedaję to są trzy ceny tak naprawdę. Cena na allegro, cena dla forumowiczów z moto-tarnów, i cena dla najbliższych kumpli którzy wiedzą, że jest ceną ostateczną i, że mniej nie będzie :) Przeważnie udaje mi się sprzedać za cenę nr. 2 :) W ogłoszeniu zaznaczam, że nie negocjuję ceny przez telefon, i nie odpowiadam na pytania na które odpowiedziałem już w opisie. Dzwonią rzadziej, ale nie użerasz się z ludźmi którzy mają za dużo czasu, tylko kobzę nie bardzo wypchaną.
Motocykle sportowe są do jazdy sportowej, a nie do nauki.
Avatar użytkownika
SkoQ
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2406
Dołączył(a): 15/7/2012, 09:11
Lokalizacja: Tarnów (KTA)

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Smietnik



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na gr