Zobacz wÄ…tek - Yamaha dt50, male pytanko;]
NAS Analytics TAG

Yamaha dt50, male pytanko;]

Enduro, Cross
_________

Yamaha dt50, male pytanko;]

Postprzez CHUDZINI » 7/6/2007, 16:37

Witam:)

Moj pierwszy post wiec prosze bez nasmiewania a sie ani zadnych takich;P mam takie pytanie w zwiazku z yamaha dt50'tka;] powiedzcie mi czy oplaca sie kupic i czy sie psuje??? bo tak sie sklada ze do tej pory jezdzilem na Jincheng jc50q smyk[licencja suzuki] i przez 5 lat uzytkowania nic doslownie nic sie nie zepsulo (pomijam migacze;P ), przez co przyzwyczailem sie do luksusu i w razie jakiejs usterki bedzie lipa:/ i jesli ktos bedzie odpowiadal to prosze napisac ktorym rocznikiem yamahy sie kieruje ;] thx:)
CHUDZINI
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 7/6/2007, 16:30


Postprzez szogun891 » 7/6/2007, 17:07

Jeśli dobrze ci się użytkuje moto i nie braknie mocy. To po co zmieniać? A jak zmieniać to na coś co ma wiecej koni(może jakaś 125 2t). Pozdrawiam
szogun891
Świeżak
 
Posty: 22
Dołączył(a): 15/5/2007, 17:22


Postprzez CHUDZINI » 7/6/2007, 17:14

No uzytkuje sie dobrze ale wiesz:/ mam juz swoje lata;P a looknij na necie jak ten jincheng wyglada :/ w dodatku jestem z malej miejscowosci gdzie praktyczenie kazdy w moim wieku(15) ma jakas porzadniejsza maszynke, i wstyd sie pokazac na takim czyms:/ a taka dt'ka to co innego:) a mocniejsze bede kupowal po prawku :P
CHUDZINI
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 7/6/2007, 16:30

Postprzez panzernacker » 7/6/2007, 20:15

No faktycznie, piękny to on nie jest :?
A co do firmy, to też niebardzo przekonanie mam :roll:

DT to już fajny sprzęcik, a rocznik im wyższy, tym niby lepszy, ale nie zawsze :wink:

i zajrzyj tutaj:
about7722.html
about5709.html
Husqvarna WR :twisted:


motoktos napisał(a):Bez obaw możesz kupić takową Yamahę, właśnie dla początkujących jest ten sprzęt, dla początkujących jest on właśnie.
Avatar użytkownika
panzernacker
Bywalec
 
Posty: 539
Dołączył(a): 9/8/2006, 01:34



Powrót do Offroad



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 21 gości




na górê