Zobacz wÄ…tek - <i>[biblioteka]</i> Jazda motocyklem w korku… to...
NAS Analytics TAG

[biblioteka] Jazda motocyklem w korku… to...

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 19/6/2015, 04:53

witam jestem aktualnie kursantem robiącym kat a2 i rozmawiając o takich sytuacjach z wykładowca (motocyklista) mówił że po to jest motocykl jeżdżąc dość długo sam jadąc przeciska się miedzy samochodami i mówił mi że mozna. Poza tym po co w takim razie motocykl jeżeli miałby stać w korkach to jest nie logiczne gdyż wg mnie (i nie tylko) moto zostało stworzone do rozładowywania korków.<br><hr>zachar
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 19/6/2015, 06:26

a co powiecie o korkach przed bramkami na autostradzie?? nie uważacie że jest to nie fair?? to chyba w zaden sposób motocykl nie rozładowuje korka:)<br><hr>michal
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 6/2/2016, 11:45

Podobnie ma się sprawa z zupełnym bezprawiem w rozumieniu zasad RUCHU OKRĘŻNEGO i bezprawnego znakowania znakami C-12 obiektów, które nie są w rozumieniu prawa SKRZYŻOWANIAMI O RUCHU OKRĘŻNYM. To na nich motocykliści i rowerzyści są najsłabszym użytkownikiem. Zapraszam na <a href="http://mrerdek1.blogspot.com" target="blank" class="link" rel="nofollow">http://mrerdek1.blogspot.com</a>/<br><hr>Ryszard Roman Dobrowolski
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/2/2016, 11:19

Komentatorzy napisał(a):Ryszard Stefański nie jest ekspertem obiektywnym, pracuje na zlecenie PZU i dziwię się że jeszcze go ktokolwiek słucha.
Odnosiliśmy się już do tej sytuacji ale niestety żyjemy w kraju, który broni korporacji a nie obywateli.

<a href="http://www.motoautostrada.pl/artykul/wypowiedzi-fachowc%C3%B3w-na-zam%C3%B3wienie" target="blank" class="link" rel="nofollow">http://www.motoautostrada.pl/artykul/wypowiedzi-fachowc%C3%B3w-na-zam%C3%B3wienie</a>

<br><hr>Filip<br>
W Polsce rządzą koterie i układy. Były ministerialny urzędnik z czasów PRL, pomimo braku wykształcenia publikuje w swoich książkach prywatne teorie na temat zasad ruchu drogowego uznawane bezprawnie za oficjalna wykładnię prawa (Zbigniew Drexler), a jego plagiatorzy (nieżyjący już Henryk Próchniewicz) oficer WP z samochodówki powtarzają te brednie w poradnikach dla motocyklistów, do dzis publikowane przez Grupę IMAGE. W WORD obowiązuje bezprawnie prawo KORPORACYJNE made in Drozd & Drexler i tak się kręci maszynka do robienia kasy. A co na to były zastępca PROKURATORA GENERALNEGO R.A. Stefański wyrocznia dla biegłych, adwokatów, prokuratorów i SĄDÓW? Nic. Sam wypisuje w swoich książkach, że RONDO pod względem zasad ruchu jest w całości opisanym prawem pojedynczym skrzyżowaniem pomimo, że to pod względem zasad ruchu złożony obiekt w formie PLACU. RONDO o którym mówi Derxler to nie okrągły PLAC prof. Stefański, a jedynie amerykańskie ROUNDABOUT, bo z prawa federalnego USA ściągał bezmyślnie ten UCZONY MĄŻ. Dlatego dla niego znak C-12 to nie nakaz RUCHU OKRĘŻNEGO a znak RONDO, taki nasz C-9 razem z A-7 postawiony na wlotach.
A odnośnie jazdy motocyklem w korku. W Belgii, tak jak my sygnatariuszem Konwencji wiedeńskiej o ruchu drogowym, motocyklem można poruszać się między rzędami samochodów. Warunek brak linii ciągłej, max prędkość 50 km/h jednak nie więcej niż 20 km/h w stosunku do prędkości innych pojazdów, co przekłada się na prędkość 20 km/h przy stojącym korku. Jak się chce to można.<br><hr>RICARDO
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/2/2016, 13:29

.A odnośnie jazdy motocyklem w korku. W Belgii, tak jak my sygnatariuszem Konwencji wiedeńskiej o ruchu drogowym, motocyklem można poruszać się między rzędami samochodów. Warunek to brak linii ciągłej, max prędkość 50 km/h jednak nie więcej niż 20 km/h w stosunku do prędkości wyprzedzanych pojazdów, co przekłada się na prędkość 20 km/h przy omijaniu pojazdów stojących w korku. Jak się chce to można.<br><hr>RICARDO
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/3/2016, 22:47

wydaje mi się, ze powinni wypłacić kasę, i może nawet przypieprzyć mandat kierowcy wyprzedzającej mnie ciężarówki<br><hr>modek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/4/2016, 21:14

Komentatorzy napisał(a):witam jestem aktualnie kursantem robiącym kat a2 i rozmawiając o takich sytuacjach z wykładowca (motocyklista) mówił że po to jest motocykl jeżdżąc dość długo sam jadąc przeciska się miedzy samochodami i mówił mi że mozna. Poza tym po co w takim razie motocykl jeżeli miałby stać w korkach to jest nie logiczne gdyż wg mnie (i nie tylko) moto zostało stworzone do rozładowywania korków.<br><hr>zachar<br>
Moto powstało na wiele lat przed pojawieniem się korków.<br><hr>ja
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 25 gości




na górê