Zobacz wÄ…tek - <i>[biblioteka]</i> Motocykl zarejestrowany jako...
NAS Analytics TAG

[biblioteka] Motocykl zarejestrowany jako...

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 17/11/2011, 17:54

Komentatorzy napisał(a):Ile razy to się nie widziało dzieciaka 15-17 lat, w podkoszulku i krótkich spodenkach, jadący między pasami 80 km/h między pasami na głównych ulicach miast. Nic tylko patrzeć jak go zawieje i wleci pod tira.. żal mi takich dzieciaków. Chcą poczuć prędkość, mysli potem chyba, że ścigaczem jedzie i jest "cool", a tak naprawdę utrudnia ruch, bo każdy kierowca zamiast jecać swobodnie, to musi uważać nie na siebie, ale na takiego idiotę. <br><hr>heh<br>
'dzieciak' 15-17 lat dobre. tak naprawde to sam utrudniesz ruch patrz w lusterka inaczej motocyklista ci je poprawi heh<br><hr>da123
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 21/3/2012, 23:46

Komentatorzy napisał(a):mam 15 lat i 6 miesciecy od 7 roku zycia jezdze motorem na poczatku byla motorynka romet pony50 to byl sprzet jak mialem 10 lat sprzedalem go za 300zł i z komunijnych pieniazków kupilem sismona sr 50 ktorym jezdze do dzis posiadam karte motorowerowa znam sie na motocyklach sam złozylem do niego skrzynie rozpoławawiałem silnik zmienaiłem tłok i oddawałem cylek do szlifu wszystko legalnie 51cm3 teraz ide na prawo jazdy a1 i mam zamiar kupic cbr 125 uwazam sie za bardzo dobrego kierowce motocykla lub motoroweru jak kto woli wiem jak nad nim zapanowac. a do rodziców mam rade jezeli dziecko nie zarobi na swój motor uwierzcie ze nie bedzie go szanowal tylko bedzie maneta do konca ja juz 2 wakacje zadupiam w pracy u taty aby odłozyc na motor i uwierzcie ze takie cos sie szanuje. ( mam juz 4700zł :D i jeszcze sprzedaje simsona w dobrym stanie to bedzie +1800zll ) ale niestetty trzeba odliczyc 800zł na prawo jazdy pozdrawiam was szerokosci <br><hr>SIMSONOWIEC <br>
Nie myśl sobie że 800 odłożone na prawko ci wystarczy... może tylko na sam kurs. Musisz jeszcze doliczyć 40zł badania lekarskie + 140 egzamin + ewentualne poprawki egzaminu + 70 za wydanie prawka. A rejestracja też swoje kosztuje ... :<br><hr>gal
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 22/3/2012, 10:10

Komentatorzy napisał(a):Ile razy to się nie widziało dzieciaka 15-17 lat, w podkoszulku i krótkich spodenkach, jadący między pasami 80 km/h między pasami na głównych ulicach miast. Nic tylko patrzeć jak go zawieje i wleci pod tira.. żal mi takich dzieciaków. Chcą poczuć prędkość, mysli potem chyba, że ścigaczem jedzie i jest "cool", a tak naprawdę utrudnia ruch, bo każdy kierowca zamiast jecać swobodnie, to musi uważać nie na siebie, ale na takiego idiotę. <br><hr>heh<br>
Komentatorzy napisał(a):'dzieciak' 15-17 lat dobre. tak naprawde to sam utrudniesz ruch patrz w lusterka inaczej motocyklista ci je poprawi heh<br><hr>da123<br>
Motocyklista nie jest królem jungli, choć czasem o tym zapomina, kwestia patrzenia w lusterka i kręcenia główką dotyczy każdego niezależnie, czym jedzie. Jedyne pojazdy uprzywilejowane na drodze to pojazdy odpowiednich służb.<br><hr>dziecko19
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 31/3/2012, 15:32

Komentatorzy napisał(a):Ja mam 16 lat prawie 17 i odkąd skończyłem 16 jeździłem mz250 i jawa 350 (aktualnie) i rożnymi sprzętami wskami czetami ale zawsze jak widzę policje i jadę swoją jawą to redukuje bieg pełny gaz i staram się zjechać do lasu, bo 500zl to dla mnie za dużo i na szczęście mnie ani razu nie złapali bo bym miał syf w papierach, a jeżdżę dlatego że komarek się muli simson nie daje rady a jawka to juz nie wspomnie bo trochę lepsza od komarka, ale zawsze jak jadę 50 to i policja mnie zatrzyma, to mi dają upomnienie ze nie mam karty motorowerowej, wyrobiłem ale nie odebrałem, zapomniałem i nie płacze z tego powodu bo na 50 bym nie wytrzymał, a tak poza tym to nie jestem złym kierowcą bo ilekroć widzę jak ludzie zajeżdżają motocykla drogę przy wyprzedzaniu a potem sami wyprzedzają na ciągłej, zawracają na środku skrzyżowania, nie powiem czasem sam odwale baboka ale staram sie cały czas siebie poprawiać i nie jeżdżę pełnym gazem jak widzę teren zabudowany i ograniczenie, jak ktoś chce jeździć większym motocyklem to niech uczy się pokory i pamiętaj o tym że to motocykl uczy ciebie nie ty jego.
POZDRO<br><hr>karas441<br>
Komentatorzy napisał(a):"...bo 500zl to dla mnie za dużo ..."
Czyli z tego co zrozumiałem to najważniejsza jest kasa. Gratuluje sposobu myślenia :)
A jeśli jadąc BEZ UPRAWNIEŃ tą jawą czy emzetą czy Bóg wie czym tam jeszcze i spowodujesz wypadek, to co wtedy? Jak Ci się widzi wypłacanie np. renty po powiedzmy 1.000 zł miesiecznie dla osoby która przez Ciebie nie bedzie chodziła? Pomijam już aspekt sumienia że komuś przesrałeś życie.
Nadal sądzisz że te 500 zł to największy Twój problem?<br><hr>Speedy<br>
Komentatorzy napisał(a):po pierwsze to na wsi mieszkam a jak uciekam to w pierwszej chwili staram się zjechać do lasu a tam najwyżej mogę życie dzikowi zepsuć, korzenie są i najwyżej da się bezpiecznie jechać 40-50km/h ale raz mz jechałem tam 100 km/h ale tylko przez chwile, jak uciekam policji to nie jadę 130 czy 140 jadę najwyżej 100 i rozglądam się bo jak większość moich kumpli przed zakrętem patrzą tylko prosto mimo iż zdali kartę motorowerową nie potrafią dobrze cofnąć siedząc na skuterze bo walnie ci taki w samochód, do tego trzeba się rozglądać i znać dobrze drogę a jak się nie zna to wjechać w pole i już komarkiem w pole już uciekałem i to nie jest przyjemne bo byłem cały brudny do kolan..pozdro<br><hr>karas441<br>
...i wtedy się obudziłeś.<br><hr>jaTWÓJpan
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/4/2012, 21:38

Komentatorzy napisał(a):Jak byłem w podstawówce, to 14 - 15 latkowie w okolicy jeździli Jawami i MZ-tami. Oczywiście bez prawka. <br><hr>prosiak0009<br>
Podstawówka 14-15 latkowie no to fajni kumple:) OFF TOP<br><hr>Pegaso^^
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/4/2012, 21:59

Komentatorzy napisał(a): dobrze ze ktoś ten temat poruszył ;)
to już jest przesada 125 na 50 ile koleśi tak lata motorami za TATY pieniądze i leci jak Świr bo nie szanuje to nie on na to zarobił , bo żeby on na to zarobił to by wiedział ile takie coś kosztuje ( pracy ile na to trzeba robić ) i by szanował .A tak pewnie żeby sam zarobił to by miał na jakiegoś odkurzacza !!!! I pewnie to nie tylko mnie wnerwia jak ty zapierdal.... kilka lat na jakiś motorek a "on" mam od tatusia bo poprosił ;/<br><hr>Gumi$<br>
Masz racje.Wnerwia totalnie tatuś dobre serce co najwyżej powie dostaniesz kilka piątek i ci kupie.Nauczyli by się pracować to by szanowali i inaczej by to wyglądało.Ja sam musiałem zapieprzać u siebie na podwórku w wieku 11-12 lat żeby kupić sobie quada i to chiniola.<br><hr>Pegaso^^
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 11/4/2012, 18:43

Komentatorzy napisał(a):Powszechnie wiadomo, że dobry "komar" i Jawka pojadą te 50-60 km/h . A ja i tak kupie CBR 125 :P<br><hr>KiVi96<br>
albo kawe 250<br><hr>qwerrty
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 12/4/2012, 21:17

Komentatorzy napisał(a):mam 15 lat i 6 miesciecy od 7 roku zycia jezdze motorem na poczatku byla motorynka romet pony50 to byl sprzet jak mialem 10 lat sprzedalem go za 300zł i z komunijnych pieniazków kupilem sismona sr 50 ktorym jezdze do dzis posiadam karte motorowerowa znam sie na motocyklach sam złozylem do niego skrzynie rozpoławawiałem silnik zmienaiłem tłok i oddawałem cylek do szlifu wszystko legalnie 51cm3 teraz ide na prawo jazdy a1 i mam zamiar kupic cbr 125 uwazam sie za bardzo dobrego kierowce motocykla lub motoroweru jak kto woli wiem jak nad nim zapanowac. a do rodziców mam rade jezeli dziecko nie zarobi na swój motor uwierzcie ze nie bedzie go szanowal tylko bedzie maneta do konca ja juz 2 wakacje zadupiam w pracy u taty aby odłozyc na motor i uwierzcie ze takie cos sie szanuje. ( mam juz 4700zł :D i jeszcze sprzedaje simsona w dobrym stanie to bedzie +1800zll ) ale niestetty trzeba odliczyc 800zł na prawo jazdy pozdrawiam was szerokosci <br><hr>SIMSONOWIEC <br>
Komentatorzy napisał(a):Nie myśl sobie że 800 odłożone na prawko ci wystarczy... może tylko na sam kurs. Musisz jeszcze doliczyć 40zł badania lekarskie + 140 egzamin + ewentualne poprawki egzaminu + 70 za wydanie prawka. A rejestracja też swoje kosztuje ... :<br><hr>gal<br>
Według mnie nie opłaca się robić A1, ponieważ to strata kasy. Lepiej poczekać do 18-tki i zrobić A ta sama kasa a możesz mieć moto w każdej pojemności.Jak mam robić A1 to wole kupić ten niby motorower.Lub dalej tłuc się tym simem.<br><hr>ANONIM
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/4/2012, 22:16

Komentatorzy napisał(a):mam 15 lat i 6 miesciecy od 7 roku zycia jezdze motorem na poczatku byla motorynka romet pony50 to byl sprzet jak mialem 10 lat sprzedalem go za 300zł i z komunijnych pieniazków kupilem sismona sr 50 ktorym jezdze do dzis posiadam karte motorowerowa znam sie na motocyklach sam złozylem do niego skrzynie rozpoławawiałem silnik zmienaiłem tłok i oddawałem cylek do szlifu wszystko legalnie 51cm3 teraz ide na prawo jazdy a1 i mam zamiar kupic cbr 125 uwazam sie za bardzo dobrego kierowce motocykla lub motoroweru jak kto woli wiem jak nad nim zapanowac. a do rodziców mam rade jezeli dziecko nie zarobi na swój motor uwierzcie ze nie bedzie go szanowal tylko bedzie maneta do konca ja juz 2 wakacje zadupiam w pracy u taty aby odłozyc na motor i uwierzcie ze takie cos sie szanuje. ( mam juz 4700zł :D i jeszcze sprzedaje simsona w dobrym stanie to bedzie +1800zll ) ale niestetty trzeba odliczyc 800zł na prawo jazdy pozdrawiam was szerokosci <br><hr>SIMSONOWIEC <br>
Komentatorzy napisał(a):Nie myśl sobie że 800 odłożone na prawko ci wystarczy... może tylko na sam kurs. Musisz jeszcze doliczyć 40zł badania lekarskie + 140 egzamin + ewentualne poprawki egzaminu + 70 za wydanie prawka. A rejestracja też swoje kosztuje ... :<br><hr>gal<br>
Komentatorzy napisał(a):Według mnie nie opłaca się robić A1, ponieważ to strata kasy. Lepiej poczekać do 18-tki i zrobić A ta sama kasa a możesz mieć moto w każdej pojemności.Jak mam robić A1 to wole kupić ten niby motorower.Lub dalej tłuc się tym simem.<br><hr>ANONIM<br>
jak masz A1 to po ukończeniu 18 lat robisz A za pół ceny i zdajesz tylko egzamin praktyczny - ominiesz w ten sposób nowe testy<br><hr>marek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/5/2012, 15:09

Witam wszystkich. Chciałbym zwrócić uwagę na jeden "szczegół". Według polskiego prawa motorower to pojazd który nie przekracza pojemności 49,9 a jego prędkość maksymalna nie przekracza 45 km/h. Od prawie 2 lat jeżdżę maszyną z salonu która posiada silnik 49,9 ale jej prędkość maksymalna to około 70 km/h. Dodam także że nie dokonywałem jakichkolwiek przeróbek, usprawnień. W związku tym może najpierw warto porozmawiać co dziś tak naprawdę jest motorowerem skoro fabrycznie mowy pojazd przekracza dopuszczalną przez prawo prędkość a wszystkie dokumenty wystawiane przez producenta są "w porządku" dla komunikacji. Także dla stacji diagnostycznych taki pojazd jest również w porządku.

pozdrawiam wszystkich użytkowników jednośladów.
Michał<br><hr>transporter512
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/5/2012, 20:52

Niedawno na allegro była honda Cbr 650 zarejestrowana na 50 <br><hr>xdxdxd
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/6/2012, 05:54

Jak zatem dokonać legalnej zmiany konstrukcyjnej polegającej na włożeniu 120 zamiast 50? Zrobiłem A a chcę wymienić silnik na większy, bo to tańsza opcja niż zakup motocykla. Co Wy na to? Dzięki i pozdrawiamK<br><hr>Klaus
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/6/2012, 05:54

Jak zatem dokonać legalnej zmiany konstrukcyjnej polegającej na włożeniu 120 zamiast 50? Zrobiłem A a chcę wymienić silnik na większy, bo to tańsza opcja niż zakup motocykla. Co Wy na to? Dzięki i pozdrawiamK<br><hr>Klaus
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/6/2012, 20:44

Komentatorzy napisał(a):Jak zatem dokonać legalnej zmiany konstrukcyjnej polegającej na włożeniu 120 zamiast 50? Zrobiłem A a chcę wymienić silnik na większy, bo to tańsza opcja niż zakup motocykla. Co Wy na to? Dzięki i pozdrawiamK<br><hr>Klaus<br>
Po zamontowaniu silnika o większej pojemności pierwsze co musisz zrobić to załatwić oświadczenie o zmianie konstrukcyjnej potwierdzonej przez firmę, która ma we wpicie do rej. lub KRS odpowiednie uprawnienia. Odpowiedni druczek znajdziesz na stronie www danego wydziału komunikacji. Następnie musisz wybrać się do okręgowej stacji kontroli pojazdów, żeby diagnosta dokonał odpowiedniego wpisu o dokonanej zmianie.
Na sam koniec pozostaje Tobie wycieczka do wydziału komunikacji w celu przerejestrowania motoroweru na motocykl.

Życzę powodzenia
Pozdrawiam<br><hr>Bartikluk
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/6/2012, 05:56

Komentatorzy napisał(a):Jak zatem dokonać legalnej zmiany konstrukcyjnej polegającej na włożeniu 120 zamiast 50? Zrobiłem A a chcę wymienić silnik na większy, bo to tańsza opcja niż zakup motocykla. Co Wy na to? Dzięki i pozdrawiamK<br><hr>Klaus<br>
Komentatorzy napisał(a):Po zamontowaniu silnika o większej pojemności pierwsze co musisz zrobić to załatwić oświadczenie o zmianie konstrukcyjnej potwierdzonej przez firmę, która ma we wpicie do rej. lub KRS odpowiednie uprawnienia. Odpowiedni druczek znajdziesz na stronie www danego wydziału komunikacji. Następnie musisz wybrać się do okręgowej stacji kontroli pojazdów, żeby diagnosta dokonał odpowiedniego wpisu o dokonanej zmianie.
Na sam koniec pozostaje Tobie wycieczka do wydziału komunikacji w celu przerejestrowania motoroweru na motocykl.

Życzę powodzenia
Pozdrawiam<br><hr>Bartikluk<br>
Bardzo dziękuję za rzeczową odpowiedź. Zaraz sprawdzam stronę wydziału komunikacji i dam znać co i jak, jak uda mi się wszystko załatwić. Szerokości i przyczepności. Pozdrawiam<br><hr>Klaus
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/6/2012, 05:56

Komentatorzy napisał(a):Jak zatem dokonać legalnej zmiany konstrukcyjnej polegającej na włożeniu 120 zamiast 50? Zrobiłem A a chcę wymienić silnik na większy, bo to tańsza opcja niż zakup motocykla. Co Wy na to? Dzięki i pozdrawiamK<br><hr>Klaus<br>
Komentatorzy napisał(a):Po zamontowaniu silnika o większej pojemności pierwsze co musisz zrobić to załatwić oświadczenie o zmianie konstrukcyjnej potwierdzonej przez firmę, która ma we wpicie do rej. lub KRS odpowiednie uprawnienia. Odpowiedni druczek znajdziesz na stronie www danego wydziału komunikacji. Następnie musisz wybrać się do okręgowej stacji kontroli pojazdów, żeby diagnosta dokonał odpowiedniego wpisu o dokonanej zmianie.
Na sam koniec pozostaje Tobie wycieczka do wydziału komunikacji w celu przerejestrowania motoroweru na motocykl.

Życzę powodzenia
Pozdrawiam<br><hr>Bartikluk<br>
Bardzo dziękuję za rzeczową odpowiedź. Zaraz sprawdzam stronę wydziału komunikacji i dam znać co i jak, jak uda mi się wszystko załatwić. Szerokości i przyczepności. Pozdrawiam<br><hr>Klaus
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/6/2012, 05:56

Komentatorzy napisał(a):Jak zatem dokonać legalnej zmiany konstrukcyjnej polegającej na włożeniu 120 zamiast 50? Zrobiłem A a chcę wymienić silnik na większy, bo to tańsza opcja niż zakup motocykla. Co Wy na to? Dzięki i pozdrawiamK<br><hr>Klaus<br>
Komentatorzy napisał(a):Po zamontowaniu silnika o większej pojemności pierwsze co musisz zrobić to załatwić oświadczenie o zmianie konstrukcyjnej potwierdzonej przez firmę, która ma we wpicie do rej. lub KRS odpowiednie uprawnienia. Odpowiedni druczek znajdziesz na stronie www danego wydziału komunikacji. Następnie musisz wybrać się do okręgowej stacji kontroli pojazdów, żeby diagnosta dokonał odpowiedniego wpisu o dokonanej zmianie.
Na sam koniec pozostaje Tobie wycieczka do wydziału komunikacji w celu przerejestrowania motoroweru na motocykl.

Życzę powodzenia
Pozdrawiam<br><hr>Bartikluk<br>
Bardzo dziękuję za rzeczową odpowiedź. Zaraz sprawdzam stronę wydziału komunikacji i dam znać co i jak, jak uda mi się wszystko załatwić. Szerokości i przyczepności. Pozdrawiam<br><hr>Klaus
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 13/6/2012, 18:02

Moim zdaniem, mniejszym złem jest kupienie motocykla o pojemności 125 zarejestrowanego na motorower, niż dokonywać przeróbek 50-tek. Motocykl o pojemności 125 wiadomo, że jest lepiej przystosowany do większych prędkości. A weźmy teraz motorower junak 901 o oficjalnej pojemności 50cm3 (nieoficjalnie ma 70cm3) do którego silnik o pojemności skokowej 125cm3 kosztuje nowy w granicach 600zł, jest to łatwe. Zrobi tak jedna, druga, trzecia osoba ale co z tego jak motorower nie jest odpowiednio przystosowany do takiej pojemności oraz prędkości. Dlatego uważam, że mniejszym złem jest kupienie motocykla zarejestrowanego na motorower,<br><hr>DoNx
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 16/7/2012, 13:59

Komentatorzy napisał(a):Ile razy to się nie widziało dzieciaka 15-17 lat, w podkoszulku i krótkich spodenkach, jadący między pasami 80 km/h między pasami na głównych ulicach miast. Nic tylko patrzeć jak go zawieje i wleci pod tira.. żal mi takich dzieciaków. Chcą poczuć prędkość, mysli potem chyba, że ścigaczem jedzie i jest "cool", a tak naprawdę utrudnia ruch, bo każdy kierowca zamiast jecać swobodnie, to musi uważać nie na siebie, ale na takiego idiotę. <br><hr>heh<br>
Komentatorzy napisał(a):'dzieciak' 15-17 lat dobre. tak naprawde to sam utrudniesz ruch patrz w lusterka inaczej motocyklista ci je poprawi heh<br><hr>da123<br>
było hasełko dla samochodziarzy: "motocykle są wszędzie" To teraz coś dla wariatów na 1 śladach "samochody są wszędzie". Jak myślicie - jakie są szanse szalonego "ułana" w wieku 15-17 lat w zderzeniu z byle osobówką??<br><hr>mark
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Pinokio 112 » 16/7/2012, 22:21

Komentatorzy napisał(a):NIestety taka jest prawda trzeba cos zrobić z małolatami człowiek jedzie sobie motcuklem predkoscia turystyczna około 120km/h a lewym dosłownie frunie gówniarz na swojej nsr-ce lub rs-ce 125ccm natomiast kilkaset metrów dalej ten małolat podruzuje juz karetka to jest zjawisko które wystepuje coraz czesciej i trzeba cos z tym zrobic !!!!!!!!!!!!!<br><hr>arthur86
Według twojej pisowni i błędów ortograficznych, myślę że sam masz może z 15 lat. Skoro jedziesz sobie jak piszesz motocyklem prędkością turystyczną 120 km/h to jakim cudem gówniarz jak piszesz, frunie na 125 ccm lewym pasem szybciej od ciebie? Na 125 ccm pojedzie góra 120/km , chyba ze coś kombinował z silnikiem to może ciut więcej. Z twojego opisu odnoszę wrażenie jakby pomykał powiedzmy 180 km/godz.
Pinokio 112
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 16/7/2012, 21:48
Lokalizacja: Trójmiasto

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 0 gości




na górê