Zobacz wątek - <i>[biblioteka]</i> Motocykl zarejestrowany jako...
NAS Analytics TAG

[biblioteka] Motocykl zarejestrowany jako...

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 20/3/2011, 00:06

Komentatorzy napisał(a):Dlaczego nikt nie napisze artykułu o motocyklistach którzy jeżdżą bez prawa jazdy na np. 600 ?? Często wyśmiewają młodzież na 50 i szpanują jacy to oni nie są, a mogą mieć praktykę nawet 10 letnią, a i tak zawsze kolizja może się zdarzyć, każdy zaczynał od skuterów o mniejszej pojemności, później chciał jeździć na lepszym "skuterze" o większej pojemności ale może nie miał takiej możliwości. Więc rejestrował 125 na 50.<br><hr>Olaaa965<br>
Komentatorzy napisał(a):Ślepy czy głupi jesteś? Czy oba na raz? <a href="http://www.scigacz.pl/Jazda,motocyklem,bez,prawa,jazdy,fakty,i,mity,14823.html" target="blank" class="link">http://www.scigacz.pl/Jazda,motocyklem,bez,prawa,jazdy,fakty,i,mity,14823.html</a><br><hr>Tony600<br>
Komentatorzy napisał(a):Po pierwsze to mogę być ślepa i głupia, a nie ślepy i głupi. Po drugie nawet nie o to mi chodziło, jeżeli nie zrozumiałeś to nie odpisuj.<br><hr>olaaa965<br>
aha, nie o to ci chodziło:) czyli rzeczywiście podejrzenie o ślepocie i głupocie było trafione... ;)<br><hr>Tony600
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 20/3/2011, 02:20

Komentatorzy napisał(a):Dlaczego nikt nie napisze artykułu o motocyklistach którzy jeżdżą bez prawa jazdy na np. 600 ?? Często wyśmiewają młodzież na 50 i szpanują jacy to oni nie są, a mogą mieć praktykę nawet 10 letnią, a i tak zawsze kolizja może się zdarzyć, każdy zaczynał od skuterów o mniejszej pojemności, później chciał jeździć na lepszym "skuterze" o większej pojemności ale może nie miał takiej możliwości. Więc rejestrował 125 na 50.<br><hr>Olaaa965<br>
Komentatorzy napisał(a):Ślepy czy głupi jesteś? Czy oba na raz? <a href="http://www.scigacz.pl/Jazda,motocyklem,bez,prawa,jazdy,fakty,i,mity,14823.html" target="blank" class="link">http://www.scigacz.pl/Jazda,motocyklem,bez,prawa,jazdy,fakty,i,mity,14823.html</a><br><hr>Tony600<br>
Komentatorzy napisał(a):Po pierwsze to mogę być ślepa i głupia, a nie ślepy i głupi. Po drugie nawet nie o to mi chodziło, jeżeli nie zrozumiałeś to nie odpisuj.<br><hr>olaaa965<br>
Komentatorzy napisał(a):aha, nie o to ci chodziło:) czyli rzeczywiście podejrzenie o ślepocie i głupocie było trafione... ;)<br><hr>Tony600<br>
chyba Twojej bo to Ty tego nie zrozumiałeś ;)<br><hr>olaaa965
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 20/3/2011, 08:44

Komentatorzy napisał(a):Dlaczego nikt nie napisze artykułu o motocyklistach którzy jeżdżą bez prawa jazdy na np. 600 ?? Często wyśmiewają młodzież na 50 i szpanują jacy to oni nie są, a mogą mieć praktykę nawet 10 letnią, a i tak zawsze kolizja może się zdarzyć, każdy zaczynał od skuterów o mniejszej pojemności, później chciał jeździć na lepszym "skuterze" o większej pojemności ale może nie miał takiej możliwości. Więc rejestrował 125 na 50.<br><hr>Olaaa965<br>
Komentatorzy napisał(a):Ślepy czy głupi jesteś? Czy oba na raz? <a href="http://www.scigacz.pl/Jazda,motocyklem,bez,prawa,jazdy,fakty,i,mity,14823.html" target="blank" class="link">http://www.scigacz.pl/Jazda,motocyklem,bez,prawa,jazdy,fakty,i,mity,14823.html</a><br><hr>Tony600<br>
Komentatorzy napisał(a):Po pierwsze to mogę być ślepa i głupia, a nie ślepy i głupi. Po drugie nawet nie o to mi chodziło, jeżeli nie zrozumiałeś to nie odpisuj.<br><hr>olaaa965<br>
Komentatorzy napisał(a):aha, nie o to ci chodziło:) czyli rzeczywiście podejrzenie o ślepocie i głupocie było trafione... ;)<br><hr>Tony600<br>
Komentatorzy napisał(a):chyba Twojej bo to Ty tego nie zrozumiałeś ;)<br><hr>olaaa965<br>
"Dlaczego nikt nie napisze artykułu o motocyklistach którzy jeżdżą bez prawa jazdy na np. 600 ?? " no i dalem ci link do takiego artyklu sprzed kliku dni, bo temat mnie interesuje. Czego jeszcze nie rozumiesz><br><hr>Tony600
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 20/3/2011, 10:18

Komentatorzy napisał(a):Kupiłem nowego choppera kinga, na 50ccm ( bez TUNINGU) zamykał licznik tzn 80km/h. I co ja mam z takim zrobić? przełożenia pozmieniać?? Ludzie, nawet dobrze dotarte ogary i romety osiągają 50-60km/h.
Tak więc nic co jeździ po polskich drogach nie jest motorowerem!!!!
W naszej POLSCE nie ma motorowerów!!!!!!!!!!!!!
<br><hr>gośc<br>
dobrze gada chłop.
Też miałem naście lat temu Ogara 200, który to będąc jedynie zadbanym leciał ze mną na pokładzie (a ważyłem wtedy ponad 90 kg) 80km/h, szczytowo popędziłem go z jednej górki tak do 87 (licznik miałem cyfrowy rowerowy, dobrej jakości).
I to był "motorower". Ogar 205 (ten z polskim silnikiem) mojego sąsiada z trudem bujał się do 60 (i tak za dużo jak na motorower). A jeszcze inny miał motorynkę z silnikiem najpierw WSK, potem wsadził tam od Hondy MBX (silnik 80ccm) i ta motorynka spokojniutko przekraczała 100 km/h. Chociaż śmierć w oczy zaglądała już przy 50...
<br><hr>ChaoticBiker
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 20/3/2011, 18:20

Komentatorzy napisał(a):Dlaczego nikt nie napisze artykułu o motocyklistach którzy jeżdżą bez prawa jazdy na np. 600 ?? Często wyśmiewają młodzież na 50 i szpanują jacy to oni nie są, a mogą mieć praktykę nawet 10 letnią, a i tak zawsze kolizja może się zdarzyć, każdy zaczynał od skuterów o mniejszej pojemności, później chciał jeździć na lepszym "skuterze" o większej pojemności ale może nie miał takiej możliwości. Więc rejestrował 125 na 50.<br><hr>Olaaa965<br>
Komentatorzy napisał(a):Ślepy czy głupi jesteś? Czy oba na raz? <a href="http://www.scigacz.pl/Jazda,motocyklem,bez,prawa,jazdy,fakty,i,mity,14823.html" target="blank" class="link">http://www.scigacz.pl/Jazda,motocyklem,bez,prawa,jazdy,fakty,i,mity,14823.html</a><br><hr>Tony600<br>
Komentatorzy napisał(a):Po pierwsze to mogę być ślepa i głupia, a nie ślepy i głupi. Po drugie nawet nie o to mi chodziło, jeżeli nie zrozumiałeś to nie odpisuj.<br><hr>olaaa965<br>
Komentatorzy napisał(a):aha, nie o to ci chodziło:) czyli rzeczywiście podejrzenie o ślepocie i głupocie było trafione... ;)<br><hr>Tony600<br>
Komentatorzy napisał(a):chyba Twojej bo to Ty tego nie zrozumiałeś ;)<br><hr>olaaa965<br>
Komentatorzy napisał(a):"Dlaczego nikt nie napisze artykułu o motocyklistach którzy jeżdżą bez prawa jazdy na np. 600 ?? " no i dalem ci link do takiego artyklu sprzed kliku dni, bo temat mnie interesuje. Czego jeszcze nie rozumiesz><br><hr>Tony600<br>
naucz się czytać :)napisałam że to Ty nie zrozumiałeś co miałam na myśli pisząc ten komentarz i taka mała prośba nie obrażaj Mnie bez potrzeby :)<br><hr>olaaa9655
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 31/3/2011, 14:46

na początku... zgadzam się w całości z autorem, a teraz kilka słów ode mnie. Rejestrowanie motocykli jako motorowery jest karygodne, ale co do tuningowanych pseudo-moto, oto moje zdanie:
- nieprawda jest jakoby wszystkie 50cc były nieprzystosowane do osiągania większych prędkosci - posiadam Rometa Zetke 50, ten sam motocykl "wychodzi" jako 125cc bez zmian w hamulcach i konstrukcji. Po drugie w innych krajach nie istnieje aż tak restrykcyjne ograniczenie prędkości do 45km/h, Simsony sprowadzane z Niemiec (50cc) mają wpisaną V-max 60km/h, więc ten argument uważam za obalony

- jak pisałem mam zetkę 50, solidny, cieżki sprzet bo MAM 44 LATA i WAŻĘ 90 KILO!!! Nie posiadam prawa jazdy na motocykl, na co dzień jeżdżę samochodem. Musiałem dokonać tuningu, poprawić moment obrotowy, i V-max bo inaczej mnie autobusy ruszajace z przystanku wyprzedzały!!! - TO DOPIERO JEST NIEBEZPIECZNE!!!, A ZETKĘ wziąłem dlatego, że np OGAR ze swoimi rowerowymi kółkami by sie pode mna połamał. Oczywiscie synowi bym takiego moto nie dał, pozdrawiam
<br><hr>stary
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 31/3/2011, 14:56

Komentatorzy napisał(a):na początku... zgadzam się w całości z autorem, a teraz kilka słów ode mnie. Rejestrowanie motocykli jako motorowery jest karygodne, ale co do tuningowanych pseudo-moto, oto moje zdanie:
- nieprawda jest jakoby wszystkie 50cc były nieprzystosowane do osiągania większych prędkosci - posiadam Rometa Zetke 50, ten sam motocykl "wychodzi" jako 125cc bez zmian w hamulcach i konstrukcji. Po drugie w innych krajach nie istnieje aż tak restrykcyjne ograniczenie prędkości do 45km/h, Simsony sprowadzane z Niemiec (50cc) mają wpisaną V-max 60km/h, więc ten argument uważam za obalony

- jak pisałem mam zetkę 50, solidny, cieżki sprzet bo MAM 44 LATA i WAŻĘ 90 KILO!!! Nie posiadam prawa jazdy na motocykl, na co dzień jeżdżę samochodem. Musiałem dokonać tuningu, poprawić moment obrotowy, i V-max bo inaczej mnie autobusy ruszajace z przystanku wyprzedzały!!! - TO DOPIERO JEST NIEBEZPIECZNE!!!, A ZETKĘ wziąłem dlatego, że np OGAR ze swoimi rowerowymi kółkami by sie pode mna połamał. Oczywiscie synowi bym takiego moto nie dał, pozdrawiam
<br><hr>stary<br>
poza tym... chyba jest róznica pomiedzy 14-latkiem na 150km/h a 40-latkiem z 20 letnim stazem w ruchu, jadacym 80km/h...<br><hr>stary
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/4/2011, 19:50

Powszechnie wiadomo, że dobry "komar" i Jawka pojadą te 50-60 km/h . A ja i tak kupie CBR 125 :P<br><hr>KiVi96
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/4/2011, 21:21

Autor tego artykułu ma racje. W miastach roi się od nastolatków i mam tu na myśli dzieciaki posiadające 14-15 lat na np.: Aprilce rs125, hondzie nsr125 i Cagivie itp. Moim zdaniem pojemność powinna być sprawdzana na przeglądach poprzez stopień sprężenia i porównywana z tym co jest w papierach. mam 18 lat i od 4 śmigam komarkiem, no nie licząc jednego roku na wsk 125 z ramą od ogara i uważam że po tych 4 latach nie jestem mistrzem kierownicy ale jak wypadam w porównaniu do 14-latka na rs lub nsr?? Przy rejestrowaniu takich ,motorów powinny być robione badania psychologiczne czy coś w tym stylu. Przez takich dzieciaków napalonych na punkcie prędkości kierujący samochodami uważają motocyklistów za nieostrożnych i wymuszających pierwszeństwo. Z tym należało by w końcu skończyć <br><hr>Bartber18
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/4/2011, 11:48

Ja bardzo sobie chwalę możliwość jazdy takim motorowerem. Dzięki temu na kursie pojawię się dobrze przygotowana. Tylko, że moje Suzuki ma 80 pojemności i zachowuje się jak skuter:) To trochę krzywdzące być zaliczanym to grupy głupich dzieciaków jeżdżących za szybko. Mnie się nigdy nie spieszy i 50km na mieście w zupełności wystarczy<br><hr>Zuza
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/6/2011, 19:38

Jak ktoś by chciał to i by zarejestrował 600 na 50...<br><hr>Szczepus
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/6/2011, 18:39

Przerejestrować motorower na motocykl też nie jest łatwo. Własnie mija miesiąc jak Policja drogowa zatrzymała mi dowód rej. od zarejestrowanej na motorower Hondy Pantheon 125 (do tego dnia nie robiło mi to różnicy ponieważ mam prawo jazdy kat. A). Policjant skierował mnie do Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów w celu zweryfikowania pojemności skokowej i pozostałych danych (Pantheon ma poj. skokowa wybitą na silniku} Najgorsze było to, że na kilkanaście obdzwonionych Okręgowych Stacji kontroli Pojazdów żaden pracownik nie miał pojecia, co należy zrobić. zadzwoniłem w międzyczasie do Wydzialu Komunikacji w Poznaniu (co nie jest łatwe) gdzie również nie uzyskałem odpowiedzi. Zdesperowany zacząłem dzwonic do wszystkich poznanskich stacji kontroli poj. i w jednej z nich trafiłem na kompetentnego pracownika. Pojechalem do tej stacji, diagnosta sprawdził tabliczkę znamionową, oznaczenie na silniku i wystawił odpowiednie zaświadczenie, że skuter nie jest motorowerem tylko motocyklem. Oczywiście nie pisał o zadnych dokonanych zmianach kostrukcyjnych ponieważ takich nie było, a Pantheon występuje tylko jako 125 lub 150ccm. Teraz miało być już z górki, a zaczęły się dopiero schody. Z usmiechem na twarzy udałem sie do poznańskiego wydziału komunikacji odebrać zatrzymany dowód rej. i dokonać przerejestrowania na motocykl. Niestety kiedy podszedłem do okienka i zacząłem pokazywać dokumenty, które mam ze sobą " panienka z okeinka" robiła coraz większe oczy, po czym stwierdziła, że idzie do archiwum po dokumentu skutera. Oczywiście okazało się, że w dokumentach niczego nie ma ponieważ pierwsza rej. był w Oleśnicy (dolnośląskie). Stwierdziła również, że badanie które przyniosłem jest do d... i musze mieć nowe o zmianach konstrukcyjnych, ktore dokonałem (śmiech) i na nic się nie zdało tłumaczenie, że nie zrobiłem zadnych zmian. Stwierdziła, że musi ściągnac dokumenty z Oleśnicy i zadzwonić za parę dni do Pani Kierownik Wydziału. Po dwóch dniach dzwonienia ( tradycyjnie nikt nie odbiera lub włącza się fax) pod trzy różne numery udało mi się dodzwonić do Pani Kierownik. I tu się okazało, że beton zawsze bedzie betonem ponieważ Pani Kierownik stwierdziła, że skoro Pan diagnosta z Oleśnicy tak wpisał na badaniu to widocznie tak jest, a ona nie musi sprawdzać czy faktycznie taki model istnieje. Na moje pytanie, co jest wpisane w dokumentach pochodzenia skutera z Francji odpowiedziała, że są one nieczytelne (taki fax). Dla dokonania zmiany na motocykl musze dostarczyć do wydziału oświadczenie uprawnionego do dokonywania zmian konstrukcyjnych warsztatu o zamontowaniu silnika 125ccm i badanie techniczne o zmianie konstrukcyjnej. Jest to praktycznie nie do zrobienia ponieważ 30 czerwca nikt nie wystawi mi oswiadczenia, że zmienił tego dnia silnik jeżeli dowód został zatrzymany na początku czerwca. Jeżeli ktoś przeżył coś podobnego i wie, co można zrobic to będę wdzięczny. Pozdrawiam<br><hr>BArtek Poznań
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 12/7/2011, 10:52

Mój kolega kupił nowego junaka z fabrycznym cylindrem 70 i powiększonym gaźnikiem zarejestrowany na 50. Ten motorower wygląda jak niektóre 125tki i jedzie 90-100km/h :)<br><hr>Leniu
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/7/2011, 16:34

To jest w głównej mierze wina rodziców, którzy są nie odpowiedzialni:( i to od nich samych zależy czy chcą zobaczyć swoje dziecko w szpitalu z połamanymi rękoma, nogami i uszkodzonym kręgosupie. Jeżeli stać rodziców na zakup rs 125 za co najmniej 6 tyś., czy cbr 125 to stać ich na posłanie syna lub córki na prawo jazdy A1.
<br><hr>maxi020
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/7/2011, 15:47

Komentatorzy napisał(a):Jak ktoś by chciał to i by zarejestrował 600 na 50...<br><hr>Szczepus<br>
Na jednych z portali aukcyjnych ostatnio widziałem GSX-Ra zarejestrowanego, a jak, na motorower:D Paranoja <br><hr>Gojus
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/9/2011, 15:32

mam 15 lat i 6 miesciecy od 7 roku zycia jezdze motorem na poczatku byla motorynka romet pony50 to byl sprzet jak mialem 10 lat sprzedalem go za 300zł i z komunijnych pieniazków kupilem sismona sr 50 ktorym jezdze do dzis posiadam karte motorowerowa znam sie na motocyklach sam złozylem do niego skrzynie rozpoławawiałem silnik zmienaiłem tłok i oddawałem cylek do szlifu wszystko legalnie 51cm3 teraz ide na prawo jazdy a1 i mam zamiar kupic cbr 125 uwazam sie za bardzo dobrego kierowce motocykla lub motoroweru jak kto woli wiem jak nad nim zapanowac. a do rodziców mam rade jezeli dziecko nie zarobi na swój motor uwierzcie ze nie bedzie go szanowal tylko bedzie maneta do konca ja juz 2 wakacje zadupiam w pracy u taty aby odłozyc na motor i uwierzcie ze takie cos sie szanuje. ( mam juz 4700zł :D i jeszcze sprzedaje simsona w dobrym stanie to bedzie +1800zll ) ale niestetty trzeba odliczyc 800zł na prawo jazdy pozdrawiam was szerokosci <br><hr>SIMSONOWIEC
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/10/2011, 13:04

Wcale mnie nie dziwi, że rejestruje się tak motocykle. Dlaczego nie zwracacie uwagi na żałosny i sztucznie wyśrubowany, nastawiany WYŁĄCZNIE na wyciąganie kasy "SYSTEM" szkolenia????? Dlaczego nikt się nie oburza, że kilka lat temu państwo BEZPRAWNIE nakazało ODPŁATNĄ wymianę praw jazdy pod groźbą utraty ich ważności???? Czyli prawo zadzaiałało wstecz, odbierając nabyte wcześniej uprawnienia!!! I większość, jak stado baranów poszło wymieniać prawko i płacić HARACZ. Wolę ten ponad tysiąc zainwestować w odzież i kask niż wyrzucać na nic nie warty papier, który i tak nie zrobi ze mnie lepszego kierowcy!!!<br><hr>Vertige
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/10/2011, 19:41

Komentatorzy napisał(a):Wcale mnie nie dziwi, że rejestruje się tak motocykle. Dlaczego nie zwracacie uwagi na żałosny i sztucznie wyśrubowany, nastawiany WYŁĄCZNIE na wyciąganie kasy "SYSTEM" szkolenia????? Dlaczego nikt się nie oburza, że kilka lat temu państwo BEZPRAWNIE nakazało ODPŁATNĄ wymianę praw jazdy pod groźbą utraty ich ważności???? Czyli prawo zadzaiałało wstecz, odbierając nabyte wcześniej uprawnienia!!! I większość, jak stado baranów poszło wymieniać prawko i płacić HARACZ. Wolę ten ponad tysiąc zainwestować w odzież i kask niż wyrzucać na nic nie warty papier, który i tak nie zrobi ze mnie lepszego kierowcy!!!<br><hr>Vertige<br>
I LwG ziomuś !<br><hr>BartuL
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/10/2011, 22:09

Ile razy to się nie widziało dzieciaka 15-17 lat, w podkoszulku i krótkich spodenkach, jadący między pasami 80 km/h między pasami na głównych ulicach miast. Nic tylko patrzeć jak go zawieje i wleci pod tira.. żal mi takich dzieciaków. Chcą poczuć prędkość, mysli potem chyba, że ścigaczem jedzie i jest "cool", a tak naprawdę utrudnia ruch, bo każdy kierowca zamiast jecać swobodnie, to musi uważać nie na siebie, ale na takiego idiotę. <br><hr>heh
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/11/2011, 00:18

Komentatorzy napisał(a):Wcale mnie nie dziwi, że rejestruje się tak motocykle. Dlaczego nie zwracacie uwagi na żałosny i sztucznie wyśrubowany, nastawiany WYŁĄCZNIE na wyciąganie kasy "SYSTEM" szkolenia????? Dlaczego nikt się nie oburza, że kilka lat temu państwo BEZPRAWNIE nakazało ODPŁATNĄ wymianę praw jazdy pod groźbą utraty ich ważności???? Czyli prawo zadzaiałało wstecz, odbierając nabyte wcześniej uprawnienia!!! I większość, jak stado baranów poszło wymieniać prawko i płacić HARACZ. Wolę ten ponad tysiąc zainwestować w odzież i kask niż wyrzucać na nic nie warty papier, który i tak nie zrobi ze mnie lepszego kierowcy!!!<br><hr>Vertige<br>
Jasne ziomek, tylko, że Twoje OC jest teraz nic nie warte. Pamiętaj o tym, że jak komuś zrobisz krzywdę, będziesz rentę płacił ze swojej kasy. Po za tym - jeśli uważasz, że system szkolenia (i jak mniemam egzaminowania) jest wyśrubowany to znaczy tylko tyle, że zwyczajnie nie umiesz jeździć motocyklem i lepiej wróć na rower, czy czym tam dojeżdżałeś do gimnazjum zanim tata dał ci na motór.<br><hr>Twoja mama
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na gr