Zobacz wątek - W co się ubrać?
NAS Analytics TAG

W co się ubrać?

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

W co się ubrać?

Postprzez Dawid78 » 14/1/2011, 13:02

Witam serdecznie, powoli zaczynam kompletować strój i niestety nie jest to takie proste jak myÅ›laÅ‚em… Mam dylemat w co siÄ™ ubrać? Skóra czy materiaÅ‚ tekstylny? JakÄ… firmÄ™ wybrać w rozsÄ…dnej cenie (cena do jakoÅ›ci)? Wiem, że nie warto kupować kombinezonu jedno częściowego. Co do firmy to znalazÅ‚em dosyć ciekawÄ… ofertÄ™ firmy RTS a może polecacie Modeka lub Alpinestars ale to już wyższa półka cenowa. Kask firmy Shoei lub Nolan a może AGV. ByÅ‚bym wdziÄ™czny za wszelkie podpowiedzi, opinie i sugestie.

Przy okazji, bo to jest mój pierwszy post chciaÅ‚bym siÄ™ przedstawić. Dawid i mieszkam w Wlkp. Pewnie jak wiÄ™kszość swojÄ… przygodÄ™ z motocyklami rozpoczÄ…Å‚em w latach mÅ‚odzieÅ„czych. Motorynka, Komar, Simson i WSK. Niestety rodzice nie chcieli zgodzić siÄ™ na zakup MZ lub Jawy. Po zrobieniu prawa jazdy kat. B i po sugestiach rodziny do poruszania siÄ™ musiaÅ‚ mi wystarczać samochód… ale ciÄ…gnie wilka do lasu i tak w 2010 r. po 15 latach z kat. B postanowiÅ‚em zrobić A i siÄ™ udaÅ‚o. W chwili obecnej jestem na etapie kompletowania sprzÄ™tu. Jestem osobÄ… wysokÄ… ok. 190 cm i 90 kg wagi, wiÄ™c myÅ›lÄ™ o zakupie Bandziora 600 jako pierwsze poważniejsze moto. Przy okazji wszystkim, którzy myÅ›lÄ… tak jak ja myÅ›laÅ‚em, czyli, po co robić prawko powiem tylko, że na kursie bardzo dużo siÄ™ nauczyÅ‚em, bo trafiÅ‚em do szkoÅ‚y, którÄ… prowadzÄ… czynni motocykliÅ›ci.
Dawid78
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 19/12/2010, 16:03
Lokalizacja: Kostrzyn Wlkp


Re: W co się ubrać?

Postprzez bryk77 » 14/1/2011, 13:16

Dawid78 napisaÅ‚(a):Witam serdecznie, powoli zaczynam kompletować strój i niestety nie jest to takie proste jak myÅ›laÅ‚em… Mam dylemat w co siÄ™ ubrać? Skóra czy materiaÅ‚ tekstylny? JakÄ… firmÄ™ wybrać w rozsÄ…dnej cenie (cena do jakoÅ›ci)? Wiem, że nie warto kupować kombinezonu jedno częściowego. Co do firmy to znalazÅ‚em dosyć ciekawÄ… ofertÄ™ firmy RTS a może polecacie Modeka lub Alpinestars ale to już wyższa półka cenowa. Kask firmy Shoei lub Nolan a może AGV. ByÅ‚bym wdziÄ™czny za wszelkie podpowiedzi, opinie i sugestie.


Jesteśmy w podobnej sytuacji. Co do kasku to ile masz na niego funduszy? Do 1000 zł. można kupić coś już naprawdę dobrego. Zobacz w moim temacie...

http://forum.scigacz.pl/viewtopic.php?t=57031 (otwórz link)

Dawid78 napisaÅ‚(a):Przy okazji, bo to jest mój pierwszy post chciaÅ‚bym siÄ™ przedstawić. Dawid i mieszkam w Wlkp. Pewnie jak wiÄ™kszość swojÄ… przygodÄ™ z motocyklami rozpoczÄ…Å‚em w latach mÅ‚odzieÅ„czych. Motorynka, Komar, Simson i WSK. Niestety rodzice nie chcieli zgodzić siÄ™ na zakup MZ lub Jawy. Po zrobieniu prawa jazdy kat. B i po sugestiach rodziny do poruszania siÄ™ musiaÅ‚ mi wystarczać samochód… ale ciÄ…gnie wilka do lasu i tak w 2010 r. po 15 latach z kat. B postanowiÅ‚em zrobić A i siÄ™ udaÅ‚o. W chwili obecnej jestem na etapie kompletowania sprzÄ™tu. Jestem osobÄ… wysokÄ… ok. 190 cm i 90 kg wagi, wiÄ™c myÅ›lÄ™ o zakupie Bandziora 600 jako pierwsze poważniejsze moto. Przy okazji wszystkim, którzy myÅ›lÄ… tak jak ja myÅ›laÅ‚em, czyli, po co robić prawko powiem tylko, że na kursie bardzo dużo siÄ™ nauczyÅ‚em, bo trafiÅ‚em do szkoÅ‚y, którÄ… prowadzÄ… czynni motocykliÅ›ci.



Wklej to tu:

http://forum.scigacz.pl/viewtopic.php?t=10&start=2560 (otwórz link)
Avatar użytkownika
bryk77
Stały bywalec
 
Posty: 1212
Dołączył(a): 16/4/2010, 02:12
Lokalizacja: Radom/Piaseczno/Dublin




Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê