Zobacz wątek - lużne rozmowy offroadowe
NAS Analytics TAG

lużne rozmowy offroadowe

Enduro, Cross
_________

Postprzez Bostorn » 9/1/2010, 15:11

powiedzcie czy jeździcie zimą na motorze??


ja juz dzisiaj po raz kolejny wyjechalem katem na drogi;d

sniegu ok 40 50cm

ciÄ…gle pada drogi nie odsniezane ;d

1--2----3--- i gaz do oporu;d jakos dalej nie chcialo mi sie zmieniac biegów

ok 60-70km/h było ;d

motor tylko tanczyl ladnie ;d bananik na mordzie jest ojjj zajebiscie bylo ;d

bd trzeba czesciej tak polatac ;d
Oleje motocyklowe,samochodowe,smary,chemia, części,naprawy
Avatar użytkownika
Bostorn
Moderator
 
Posty: 5511
Dołączył(a): 12/4/2007, 17:45
Lokalizacja: Henrykowo/Białystok/Lublin


Postprzez Hamulec » 9/1/2010, 16:12

...nie, nie, nie jezdzę już zimą, kiedyś tak. Zaprzestałem tych praktyk od kiedy poczułem pewnej nocy jak po moich przegubach chodzą mrówki. Poczekam sobie, az ta masa śniegu się stopi, wówczas wyjadę się porządnie wyturlać w błotku. Myślę, że błotka powinno nam być dostatek, a i cieplej juz będzie :D cieplej.
Tylko na torze. | Honda CR 125 - Osobniku! Do Ciebie piszę! Narzekasz, że bez przerwy Ci mocy brakuje? Jeśli tak, ta czerwona diablica pokaże Ci , gdzie jest Twoje miejsce! Normalnie Cię sponiewiera! | http://www.youtube.com/watch?v=6FQG7Eqwtow
Avatar użytkownika
Hamulec
Bywalec
 
Posty: 773
Dołączył(a): 4/1/2009, 21:14
Lokalizacja: okolice Leszna


Postprzez Bostorn » 9/1/2010, 17:21

nie jeździles w kalesonach? 2 pary spodni? bluza, podkoszulek kurtka zimowa? i cos na ramiączkach bawelnianego?? to byś ich nie czuł;d

no i oczywiscie bluzki sciskam pasm nerwkowy, który nie pozwala wiac po plecach ;d
Oleje motocyklowe,samochodowe,smary,chemia, części,naprawy
Avatar użytkownika
Bostorn
Moderator
 
Posty: 5511
Dołączył(a): 12/4/2007, 17:45
Lokalizacja: Henrykowo/Białystok/Lublin

Postprzez henio12323 » 10/1/2010, 13:47

jak kiedys latałem a nie miałem ochraniaczy na kolana kupiłem za 10 zł chyba w biedronce :D ochraniacze na kolana do pracy że jak się kleczy to masz miekko :P okrywały calutkie kolana i super ciepło :D a ręce ciągle pracują i mi tam zimno nie jest :P ja co kilka dni przepalam CR :D najlepiej jak są duze zaspy cudnie sie wtedy jeździ ;D ale nie jezdze długo nie że pełen bak i do konca :P wyjade 10-15 min max i wracam ;D
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN

Postprzez Bostorn » 10/1/2010, 15:27

ja tak samo ;p;d

10-20min i nawrotka, za zimno, za slisko i nudzi Ci sie to.. ;p

jedyna fazka to taka ze sie meczysz jak droga dziurawa;p i do tego jak Cie miota na prawo i lewo ;d
Oleje motocyklowe,samochodowe,smary,chemia, części,naprawy
Avatar użytkownika
Bostorn
Moderator
 
Posty: 5511
Dołączył(a): 12/4/2007, 17:45
Lokalizacja: Henrykowo/Białystok/Lublin

Postprzez wawzon » 13/1/2010, 16:20

Mam do was takie pytanie czy jazda zima jest tak samo meczaca jak na torze?;>
KX250F
Avatar użytkownika
wawzon
Bywalec
 
Posty: 578
Dołączył(a): 4/8/2009, 10:36

Postprzez henio12323 » 13/1/2010, 16:56

zależy ;D jak są spore zaspy to trzeba nieźle się napracowac żeby utrzymac równowage ;d troche gazu i tył wyprzedza przód :P i na to szczególnie trzeba zwracac uwage. pozatym no jak co ja tam kiedys dttką na torze się meczyłem a w sniegu sie bawiłem bączki itp i sie prawie nie męczyłem teraz cr na torze po kilku kółkach nie czuje siętak zmęczony jak po kilku minutach ostrej jazdy po sniegu. ogólnie sam sobie ustalasz jak chcesz jechac bo kręcenie bączków czy jazda na wprost napewno jest bardziej wymagająca w zimie niz w lecie :P jednak aż tak sie nie męczysz jak po torze a jak masz zamiar poszalec lub wjechac na tor to chyba nawet trudniej :D
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN

Postprzez wawzon » 13/1/2010, 19:24

To ja podziwiam ludzi jezdzacych po torach ;).Dzisiaj wyjechalem TT-Rka nigdy mnie tak rece nie bolaly po jezdzie doslownie 30min i nie moglem juz
KX250F
Avatar użytkownika
wawzon
Bywalec
 
Posty: 578
Dołączył(a): 4/8/2009, 10:36

Postprzez Darek-__ » 13/1/2010, 19:39

maci jakieÅ› plany na nowy sezon??
wspólnie z kolegami chcemy wyjechać w góry na taką enduro wycieczkę :]
Darek-__
Świeżak
 
Posty: 23
Dołączył(a): 1/12/2009, 20:51

Postprzez Hamulec » 13/1/2010, 19:40

Koledzy offroadowcy wbijcie do hyde parku zagłosować w dwóch ankietach na czym jeżdzicie i na jakiej marce.

Wawzon mnie już po 5 minutach na początku bolą ręce. Chwila odpoczynku i póżniej nie wiem co się dzieje :D ale już dłużej mogę latać.

Darek chciałbym go szczęśliwie przejechać, Ty możesz faktycznie planować sobie jakieś fajne traski :P W każdym śmiganiu można coś pięknego znależć :D
Tylko na torze. | Honda CR 125 - Osobniku! Do Ciebie piszę! Narzekasz, że bez przerwy Ci mocy brakuje? Jeśli tak, ta czerwona diablica pokaże Ci , gdzie jest Twoje miejsce! Normalnie Cię sponiewiera! | http://www.youtube.com/watch?v=6FQG7Eqwtow
Avatar użytkownika
Hamulec
Bywalec
 
Posty: 773
Dołączył(a): 4/1/2009, 21:14
Lokalizacja: okolice Leszna

Postprzez henio12323 » 13/1/2010, 20:35

co do jazdy po sniegu zawodnicy zakładjaą kolce i mają normalne treningi specjalnie pod snieg :d i podobno po takich treningach na sezon duzo lepiej jest z opanowaniem sprzętu no i przede wszystkim nie masz kilku miesięcy przerwy więc mieśnie nie słabną i na sezon sie wyjeżdża w pełnej formie
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN

Postprzez Bostorn » 14/1/2010, 16:45

wawzon napisał(a):To ja podziwiam ludzi jezdzacych po torach ;).Dzisiaj wyjechalem TT-Rka nigdy mnie tak rece nie bolaly po jezdzie doslownie 30min i nie moglem juz



koledzyyy zima jest, zamiast cwiczyc żrecie, pijecie i balujecie;d


i sie dziwicie że kondychy nie ma??!!

:D ^_^

trzeba sie za siebie wziÄ…sc;d silownia basen i inne tego typu sprawy;d
Oleje motocyklowe,samochodowe,smary,chemia, części,naprawy
Avatar użytkownika
Bostorn
Moderator
 
Posty: 5511
Dołączył(a): 12/4/2007, 17:45
Lokalizacja: Henrykowo/Białystok/Lublin

Postprzez Hamulec » 14/1/2010, 17:38

...no dobra Bostorn nie myśl, że tylko zażywam rozkoszy cielesnych :) Bardzo dużo teraz zimą, nawet w mrozy i po śniegu jeżdzę na rowerze górskim. Uważam, że to bardzo, bardzo dobry trening. Robię tak, bo lubię jeżdzić :D a inne sporty gdzie się nie jeżdzi mnie nie interesują :(
Ręce to chyba wszystkich bolą od jazdy fullem :) jeszcze jak do tej pory nie znam nikogo co, by go nie bolały z tym, że jednego bardziej drugiego mniej.
Tylko na torze. | Honda CR 125 - Osobniku! Do Ciebie piszę! Narzekasz, że bez przerwy Ci mocy brakuje? Jeśli tak, ta czerwona diablica pokaże Ci , gdzie jest Twoje miejsce! Normalnie Cię sponiewiera! | http://www.youtube.com/watch?v=6FQG7Eqwtow
Avatar użytkownika
Hamulec
Bywalec
 
Posty: 773
Dołączył(a): 4/1/2009, 21:14
Lokalizacja: okolice Leszna

Postprzez Bostorn » 14/1/2010, 21:33

ja rowererm nie jeździlem od ponad roku?? ;(

ale za to biebam sobie kilka km jak ze szkoly wracam, mam spory kawalek z przystanku do domu

na silowni biegam i tak dalej ;d

noo basem by sie przydał ale skąd na to wszystko $$ ??

odebralem dzisiaj oponke ;d michelin cross competition

jak zobaczyłem tą kostkę, jej wielkośc ;d to się przestraszylem!!!!!

na Å‚ysej wierzga jak dziki.. a co dopiero teraz;d

i mam za miękkie zawieszenie z tyłu o ponad 2cm.. dla tego mnie tak rzucało, pomiatało jak szmatą.. i ten wypadke ;/


a co tam u was slychac??
Oleje motocyklowe,samochodowe,smary,chemia, części,naprawy
Avatar użytkownika
Bostorn
Moderator
 
Posty: 5511
Dołączył(a): 12/4/2007, 17:45
Lokalizacja: Henrykowo/Białystok/Lublin

Postprzez Hamulec » 14/1/2010, 21:45

Dlatego zimą jeżdzę na rowerze, bo moto sobie szykuje na sezon. Szczerze mówiąc też mam jeszcze z poważniejszych rzeczy do wymiany amor centralny, bo przez niego też ,mną rzucało ale w górę. Oponki nowej Ci Bosti zazdroszczę też by się przydała ale powoli, powoli. Co słychać wciąż się myśli o moto, co zrobić jeszcze, wymienić jak z kasą będzie, kiedy zima odejdzie i nastąpi pierwszy wyjazd i tak w kółko.
Tylko na torze. | Honda CR 125 - Osobniku! Do Ciebie piszę! Narzekasz, że bez przerwy Ci mocy brakuje? Jeśli tak, ta czerwona diablica pokaże Ci , gdzie jest Twoje miejsce! Normalnie Cię sponiewiera! | http://www.youtube.com/watch?v=6FQG7Eqwtow
Avatar użytkownika
Hamulec
Bywalec
 
Posty: 773
Dołączył(a): 4/1/2009, 21:14
Lokalizacja: okolice Leszna

Postprzez henio12323 » 14/1/2010, 22:39

hehe taki urok mx :P oponke załatw sobie od zawodnika po treningu :P juz chyba pisałem kumpel ogólnie to juz spokojnie ze 40-50 oponek kupił kupuje po 20 -30 sztuk po 50 zl sztuka chyba jakos tak za 80 zł sprzedaje :P na 40-50 oponkach juz troche zarobił :P a wszystkie laczki jak nówki niektóre widac pod cięzkie sprzęty 140 szerokosci mają urwane ze 2 kostki przednie to jak z fabryki jedynie moze nie są juz takie ostre tylko lekko pozaokrąglane kostki ale 80 zł za taką oponke ;P nową mozna taką kupci za 250 zl powiedzmy a za 2 miesiące latania bedzie wyglądała tak samo ;P wiec to się opłaca :D a co do tylnego amora lepiej zrobic regeneracje ;D jak kupisz używke 99% że juz regeneracje przechodziła chyba że gdzies lezała te kilkanascie lat w co wątpię ;d a jak nawet leżała to jak założysz 2 ostre skoki i zawieha padnie :P pozatym używka czy regeneracja na to samo wychodzi cenowo. kumpel w TM wymienił kupił używke to mu trzymało ale pod koniec pomalutku podciekało juz golen był dosyc wilgotny nie że ciekło ale juz juz... ;D i dał za używke 400 zł :P za 450 zl max miałby regeneracje w serwisie na najlepszych częsciach i olejach ;D zależy jeszcze gdzie robią :P bo co do cen to on znalazł jakiegos goscia co niby zajmuje sie regeneracją zawieszen do crossówek i bierze 100 zł plus częsci wiec powiedzmy ze 200 zł no moze 250 zl. sam mu woziłem amora z tm oglądał mówi że spoko spoko za tydzien kumpel do niego dzwoni co i jak powiedział że nie potrafi go rozebrac :PP jestem ciekaw czy serio ma takie ceny i czy potrafił by rozebrac z takiej CR :d ja tam nie ryzykowałem oddalem do serwisu i na za kilka dni miałem
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN

Postprzez Landryss25 » 14/1/2010, 22:47

Ja mam praktycznie nowy laczek 110/90/18 Mitasa, bodajże C-04 i zastanawiam się czy się z nim nie rozstać. Bo jestem prawie pewien że w tym roku warunki finansowe nie pozwolą mi na zakup enduro a dobry laczek leży i marnieje. Latałem na nim tylko trochę w zimie więc nie miał prawa się zużyć.
,,De gustibus non est disputandum"(Å‚ac.)-O gustach siÄ™ nie dyskutuje.
Avatar użytkownika
Landryss25
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6269
Dołączył(a): 2/10/2007, 17:28
Lokalizacja: Liw

Postprzez cztery » 15/1/2010, 16:35

a byłbyś w stanie załatwić takie oponki dla kolegów w okazyjnej cenie :D ?
Chłopak z pasją i marzeniami związanymi z motoryzacją :)
Avatar użytkownika
cztery
Świeżak
 
Posty: 208
Dołączył(a): 13/6/2009, 21:31

Postprzez Bostorn » 15/1/2010, 17:36

ma ktoś załatwic ładną, fajną i milusią siostrę??;d

wymienie siÄ™ za starÄ… oponÄ™ ;d

ew handbary ;d
Oleje motocyklowe,samochodowe,smary,chemia, części,naprawy
Avatar użytkownika
Bostorn
Moderator
 
Posty: 5511
Dołączył(a): 12/4/2007, 17:45
Lokalizacja: Henrykowo/Białystok/Lublin

Postprzez henio12323 » 15/1/2010, 18:05

jak kumpel bedzie miał większą ilosc znowu postaram sie z nim zagadac i tak żeby i on troche zarobił wziął bym kilka laczków :P jak cos bede pisał ;D narazie kumpel nie ma sprzętu więc juz moze odechciało mu sie bawic w oponki
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Offroad



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości




na górê