Zobacz wątek - wypadki
NAS Analytics TAG

wypadki

O wszystkim
_________

Postprzez zephyr47 » 3/7/2008, 12:21

Ja i tak nie przyłącze się do linczu. Sam nie raz mykam na"późnym" pomarańczowym. Może go nie pochwalam, ale rozumiem.


Ale najbardziej wk***** mnie jak nazywają zmarłą ofiarę wypadku "szaleńcem" :evil: :evil: :evil:
Lewy pas, gaz na koło -Wtedy czuje się wesoło ;]
Avatar użytkownika
zephyr47
Bywalec
 
Posty: 801
Dołączył(a): 30/12/2007, 16:59
Lokalizacja: Pszczyna


Postprzez Wilku111 » 3/7/2008, 12:40

W fakcie zawsze prawdę piszą!!!
moje największe hobby to alkohol i masturbacja
Avatar użytkownika
Wilku111
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 985
Dołączył(a): 26/8/2007, 13:33
Lokalizacja: Wołomin


Postprzez Proxa » 3/7/2008, 12:41

Szkoda chlopaka ... widac ze go tam jeszcze ratowali ... no ale niestety chyba nic sie nie udalo zrobic... Szkoda mi jego znajomych bo widzieli wszystko i byli przy ratowaniu a teraz czeka ich pogrzeb kolegi .... ehh przewalone ...
Avatar użytkownika
Proxa
Świeżak
 
Posty: 124
Dołączył(a): 20/5/2008, 19:03
Lokalizacja: Rzeszów/Warszawa

Postprzez falconiforme » 3/7/2008, 12:49

Ale powieść.
Ten wojciech biedroń to jakiś skończony kretyn.

Kłamstwa:
1- motocykliści na 100% nie hamowali z piskiem opon.
2- powyżej 150km/h to znaczy ile? Bo akurat w to nie potrafię uwierzyć.

Jak widać rozrywka w fukcie króluje, jakaś wstrząsająca motocyklowa masakra i krzyżoweczka.
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez zephyr47 » 3/7/2008, 13:16

Myślę ,że wiem jak do tego doszło. Po prostu jest na światłach zawsze taki moment, że jak dojeżdżasz (jadąc powyżej 130km/h) i się zmienia to masz chwilowo dylemat, czy ostro chamować czy depnąć. Myślę, że jego kumple jednak chamowali z piskiem opon. Zdacydowali się na chamowanie, a on zdecydował się na "buta". Kiedy zobaczył, że autobus rusza i jest na kursie kolizyjnym, podjął złą decyzję bo zaczął chamować (z całej siły na dwa cheble) według relacji Fucktu motocykl w pewnym momęcie przed szczałem prawie się wyłożył więc prawdobodobnie w panice razem z próbą ominięcia miał zapięty przedni chebel, przednie koło dostało uślizgu, kiedy już się kładł automatycznie odpuścił chebel żeby nie wyłożyć moto i jak motocykl zaczął wsawać trzasnął w autobus...

Moim zdaniem gdyby zamiast ruszać chamulce, dał po długich, klaksonie i depnął do końca jednocześnie odbijając na prawo to by przeszedł...

Ja tak widzę tą sytuację wnioskując z tekstu i zdjąć.
Lewy pas, gaz na koło -Wtedy czuje się wesoło ;]
Avatar użytkownika
zephyr47
Bywalec
 
Posty: 801
Dołączył(a): 30/12/2007, 16:59
Lokalizacja: Pszczyna

Postprzez Proxa » 3/7/2008, 13:59

nie ma co gadac bylo zdazylo sie i nic juz nie da sie zrobic ale widac ze duzo mu nie zostalo tak naprawde 1.5m i by przeszedl moze...
Avatar użytkownika
Proxa
Świeżak
 
Posty: 124
Dołączył(a): 20/5/2008, 19:03
Lokalizacja: Rzeszów/Warszawa

Postprzez falconiforme » 3/7/2008, 15:02

Znalazłem coś co może pomóc/uświadomić:
http://www.ssr.republika.pl/wypadki/dekalog.html

Znalazłem też ciekawą stronę:
http://watra.pl/peryskop/index.htm
Ostatnio edytowano 3/7/2008, 15:15 przez falconiforme, łącznie edytowano 1 raz
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez siekson » 3/7/2008, 15:15

zefir prosze Cie zamknij juz buzie i nic nie mow bo sie totalnie kompromitujesz. Piszesz takie teorie jakbys byl na miejscu wypadku, zbadal wrak motocykla, droge hamowania i przesluchal swiadkow. Nadajesz sie na dziennikarza faktu bo tez takie teorie jak oni snujesz.

Ja pierd*** Ci forumowi specjalisci od wszystkiego mnie dobijaja
Avatar użytkownika
siekson
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 933
Dołączył(a): 19/11/2005, 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez mar111cin » 3/7/2008, 15:15

eneasz napisał(a):
zephyr47 napisał(a):Myślę ,że wiem jak do tego doszło. Po prostu jest na światłach zawsze taki moment, że jak dojeżdżasz (jadąc powyżej 130km/h) i się zmienia to masz chwilowo dylemat, czy ostro chamować czy depnąć. Myślę, że jego kumple jednak chamowali z piskiem opon. Zdacydowali się na chamowanie, a on zdecydował się na "buta". Kiedy zobaczył, że autobus rusza i jest na kursie kolizyjnym, podjął złą decyzję bo zaczął chamować (z całej siły na dwa cheble) według relacji Fucktu motocykl w pewnym momęcie przed szczałem prawie się wyłożył więc prawdobodobnie w panice razem z próbą ominięcia miał zapięty przedni chebel, przednie koło dostało uślizgu, kiedy już się kładł automatycznie odpuścił chebel żeby nie wyłożyć moto i jak motocykl zaczął wsawać trzasnął w autobus...

Moim zdaniem gdyby zamiast ruszać chamulce, dał po długich, klaksonie i depnął do końca jednocześnie odbijając na prawo to by przeszedł...

Ja tak widzę tą sytuację wnioskując z tekstu i zdjąć.

zephyr47 napisał(a):Ja i tak nie przyłącze się do linczu. Sam nie raz mykam na"późnym" pomarańczowym.


Czlowieku prosze cie opamietaj sie, idz po rozum do glowy, obudz sie, zrobcokolwiek zeby przestac pisac takie bzdury. Przerazasz mnie swoim brakiem wyobrazni lub wrecz jej bajecznym przerostem. Polecam rowniez przypomniec sobie co oznaczaja kolory swiatel, pomaranczowe to nie jest sygnalizacja startowa tylko zakaz wjazdu na skrzyzowanie!!! Jezeli podejmujesz dylemat czy dac buta czy hamowac to skonczysz jak ten koles wczesniej czy pozniej. Jedynym wypadkiem kiedy mozna wjechac na skrzyzowanie przy zapalonym pomaranczowym swietle jest sytuacja w ktorej twoje gwaltowne hamowanie moglo by stworzyc zagrozenie. Klania sie rowniez inny przepis mowiacy o dostosowaniu predkosci do panujacych warunkow na drodze i ograniczen itd itd. Stary kodeks ruchu drogowego sie klania... mam nadzieje, ze masz prawojazdy a bzdury ktore wygadujesz to tylko jakies zacmienie, chwilowa niepoczytalnosc lub jedno z tych niewyjasnionych wydarzen z archiwumX



jak 17latek może mieć prawo jazdy? a jeżdżąc motocyklem od miesiąca czy tam dwóch to napewno już widział wszystko co możliwe?
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez CeBeRek » 3/7/2008, 16:06

Zginął bo miał 32 lata, i jeździł najlepiej, nie przestrzegał przepisów, wjeżdżał 100km/h na skrzyżowania, ile by nie jechał jest winny bo jechał za szybko.
f4 | | Przeczytaj !! | | viewtopic.php?p=209115#209115
Avatar użytkownika
CeBeRek
Stały bywalec
 
Posty: 1265
Dołączył(a): 27/8/2007, 23:04
Lokalizacja: trolownia

Postprzez Thrillco » 3/7/2008, 18:43

jeździł najlepiej

Dokladnie - zginał bo był "thebeściak" za fajerą a w wolnym tłumaczeniu, nie tyle przeceniał swoje umiejetności co nie miał pojecia o ich braku.
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez zephyr47 » 3/7/2008, 19:10

mar111cin napisał(a):
eneasz napisał(a):
zephyr47 napisał(a):Myślę ,że wiem jak do tego doszło. Po prostu jest na światłach zawsze taki moment, że jak dojeżdżasz (jadąc powyżej 130km/h) i się zmienia to masz chwilowo dylemat, czy ostro chamować czy depnąć. Myślę, że jego kumple jednak chamowali z piskiem opon. Zdacydowali się na chamowanie, a on zdecydował się na "buta". Kiedy zobaczył, że autobus rusza i jest na kursie kolizyjnym, podjął złą decyzję bo zaczął chamować (z całej siły na dwa cheble) według relacji Fucktu motocykl w pewnym momęcie przed szczałem prawie się wyłożył więc prawdobodobnie w panice razem z próbą ominięcia miał zapięty przedni chebel, przednie koło dostało uślizgu, kiedy już się kładł automatycznie odpuścił chebel żeby nie wyłożyć moto i jak motocykl zaczął wsawać trzasnął w autobus...

Moim zdaniem gdyby zamiast ruszać chamulce, dał po długich, klaksonie i depnął do końca jednocześnie odbijając na prawo to by przeszedł...

Ja tak widzę tą sytuację wnioskując z tekstu i zdjąć.

zephyr47 napisał(a):Ja i tak nie przyłącze się do linczu. Sam nie raz mykam na"późnym" pomarańczowym.


Czlowieku prosze cie opamietaj sie, idz po rozum do glowy, obudz sie, zrobcokolwiek zeby przestac pisac takie bzdury. Przerazasz mnie swoim brakiem wyobrazni lub wrecz jej bajecznym przerostem. Polecam rowniez przypomniec sobie co oznaczaja kolory swiatel, pomaranczowe to nie jest sygnalizacja startowa tylko zakaz wjazdu na skrzyzowanie!!! Jezeli podejmujesz dylemat czy dac buta czy hamowac to skonczysz jak ten koles wczesniej czy pozniej. Jedynym wypadkiem kiedy mozna wjechac na skrzyzowanie przy zapalonym pomaranczowym swietle jest sytuacja w ktorej twoje gwaltowne hamowanie moglo by stworzyc zagrozenie. Klania sie rowniez inny przepis mowiacy o dostosowaniu predkosci do panujacych warunkow na drodze i ograniczen itd itd. Stary kodeks ruchu drogowego sie klania... mam nadzieje, ze masz prawojazdy a bzdury ktore wygadujesz to tylko jakies zacmienie, chwilowa niepoczytalnosc lub jedno z tych niewyjasnionych wydarzen z archiwumX



jak 17latek może mieć prawo jazdy? a jeżdżąc motocyklem od miesiąca czy tam dwóch to napewno już widział wszystko co możliwe?


Motocyklami jeżdżę dziesięć lat, a nie jak piszesz od miesiąca! Poza tym tylko przez ten miesiąc na CB, zrobiłem 2000 km. A wcześniej na GN 125 zrobiłem 15 000km i na XV 250ccm 5000km. Nie liczę niezliczonych jazd na nie swoich motocyklach i zabawy na Crossah. Więc nie chcę aby mi ktoś zarzucał brak doświadczenia, tylko na podstawie młodego wieku...

Zgadza się, nie mam A, ale przepisy dobrze znam bo mam A1. Prawko nie daje umiejętności, a poza tym znam wielu starszych i bardziej doświadczonych motocyklistów, którzy też nie mają prawka. Nie uważam, że jest to dobre ani tego nie chcę tego polecać i jak tylko będę mógł je zrobić to je zrobię, ale czasami jest to jedyne wyjście...


A co do przejeżdżania na pomarańczowym to sami wiecie, że przy prędkościach troche większych niż przepisowe, czasem lepiej depnąć, niż zatrzymać się na środku skrzyżowania...
Ostatnio edytowano 3/7/2008, 20:15 przez zephyr47, łącznie edytowano 3 razy
Lewy pas, gaz na koło -Wtedy czuje się wesoło ;]
Avatar użytkownika
zephyr47
Bywalec
 
Posty: 801
Dołączył(a): 30/12/2007, 16:59
Lokalizacja: Pszczyna

Postprzez zephyr47 » 3/7/2008, 19:23

siekson Ja tylko napisałem, że tak sobie wyobrażam tą sytuację, aczkolwiek wcale to nie oznacza, że tak było.
Lewy pas, gaz na koło -Wtedy czuje się wesoło ;]
Avatar użytkownika
zephyr47
Bywalec
 
Posty: 801
Dołączył(a): 30/12/2007, 16:59
Lokalizacja: Pszczyna

Postprzez Movi » 3/7/2008, 19:27

Ale weno edytuj posty :wink:
Avatar użytkownika
Movi
Moderator
 
Posty: 2276
Dołączył(a): 23/2/2008, 00:10
Lokalizacja: Łódź/ 3city

Postprzez CeBeRek » 3/7/2008, 22:03

Nie ma dnia bez sprzeczki, przejazd na pomarańczowym nie jest błędem jeżeli nie można się zatrzymać bez gwałtownego hamowania, światła są tak zrobione że na pomarańczowym bym przejechał rowerem i bym zdążył.
f4 | | Przeczytaj !! | | viewtopic.php?p=209115#209115
Avatar użytkownika
CeBeRek
Stały bywalec
 
Posty: 1265
Dołączył(a): 27/8/2007, 23:04
Lokalizacja: trolownia

Postprzez Wilku111 » 3/7/2008, 22:05

Ja tam zawsze przechodzę przez pasy na wczesnym czerwonym.
moje największe hobby to alkohol i masturbacja
Avatar użytkownika
Wilku111
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 985
Dołączył(a): 26/8/2007, 13:33
Lokalizacja: Wołomin

Postprzez devxx » 4/7/2008, 09:44

Żeby uniknąć takich sytuacji powinno się wprowadzić nad/obok sygnalizatora dodatkowy wyświetlacz, który od licza czas w sek. (3...2...1...) do zapalenia się żółtego/pomarańczowego światła. Kierowca jest wtedy ostrzegany o tym, że w danej chwili nie powinien już przyspieszać (a raczej powinien zacząć zwalniać), bo może się nie wyrobić przez skrzyżowanie przed zmianą świateł. Tak jest na zachodzie i się to sprawdza.
devxx
Świeżak
 
Posty: 294
Dołączył(a): 11/6/2008, 15:28
Lokalizacja: się biorą tacy debile...?

Postprzez Owi » 4/7/2008, 10:02

wystarczy zeby mrygalo zielone na 5 sek przed zmiana na pomaranczowe - tak np masz na Litwie czy w Austrii
05 Yamaha YZF R6 Raven Edition
Owi
Świeżak
 
Posty: 160
Dołączył(a): 6/8/2007, 16:10
Lokalizacja: Bialystok

Postprzez Proxa » 4/7/2008, 10:03

dokaldnie w Tokyo tez tak jest bardzo fajna sprawa bardzo bym chcial takie cos u nas ! pisalem o odliczaniu :)
Avatar użytkownika
Proxa
Świeżak
 
Posty: 124
Dołączył(a): 20/5/2008, 19:03
Lokalizacja: Rzeszów/Warszawa

Postprzez Grzybu » 4/7/2008, 11:28

Pulsowanie zielonego na kilka sekund (myślę, że nie dłużej jak dwie) przed zmianą bardzo mi się podoba.
Uchwalamy? ;)
Avatar użytkownika
Grzybu
Bywalec
 
Posty: 784
Dołączył(a): 27/4/2007, 10:43
Lokalizacja: Syc.oof

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 113 gości




na gr