Zobacz wÄ…tek - yzf 750
NAS Analytics TAG

yzf 750

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

yzf 750

Postprzez pduren » 19/7/2007, 11:27

witam
zlozylem motor ktory przez rok lezal w kartonach z tym, ze silnik byl w calosci. po zlozeniu motocykla zapalil nie zle z tym ze cos mocno stuka w glowicy na wyzszych obrotach na wolnych jest ok. nie ma w nim kontrolki cisnienia oleju. gdzie podpiac sie aby sprawdzic czy jest cisnienie oleju w glowicy? z prawej strony pod deklem zaworow jest srubka jak ja wykrecilem to olej poplynal. czy moga to byc zawory?
dzieki
pozdro
pduren
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 19/7/2007, 10:58


Postprzez musieli » 19/7/2007, 12:52

YZFki 750 mają 5-zaworowe głowice, często niestety sypią się w nich zawory... Tak przez net trudno stwierdzić co jest nie tak. Trzeba by na początek "podnieść klapę od silnika" i przeregulować zawory - o ile coś się nie "urwało" i dlatego tak napier....la.
musieli
Świeżak
 
Posty: 211
Dołączył(a): 27/3/2007, 09:01
Lokalizacja: Wa-wa zone


Postprzez pduren » 19/7/2007, 16:09

juz mniej wiecej mam usterke brak cisnienia oleju. jesli ktos moze mi powiedziec dlaczego? olej w silniku jest.........
miska olejowa zdjeta, pompa przykrecona, smok przykrecony, pompa obraca sie rozrusznikiem a gdy wszystko jeszcze bylo zmontowane to z otworu ktorym odchodza dwa przewody jeden do glowicy drugi gdzies nie ma cisnienia dopiero przy 5-6 tys ale lampka i tak nie gasla na wysokich obrotach. czy przez to ze silnik lezal rok cos moglo sie stac? kolega od ktorego kupilem mowil ze wczesniej bylo ok.
pduren
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 19/7/2007, 10:58



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 1 gość




na górê