Zobacz wątek - Dylemat - tanie kombi tekstylne vs. "dobra" skóra + je
 
NAS Analytics TAG

Dylemat - tanie kombi tekstylne vs. "dobra" skóra + je

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Dylemat - tanie kombi tekstylne vs. "dobra" skóra

Postprzez maciooo19 » 1/3/2013, 16:33

Witam. Miał ktoś może kiedyś stycznośc z tą kurtką i tymi spodniami ?

http://online4-biker.com/pl/p/4-TEX/69
http://online4-biker.com/pl/p/4-TEX-pant/103
Ostatnio edytowano 1/3/2013, 19:03 przez maciooo19, łącznie edytowano 1 raz
maciooo19
Świeżak
 
Posty: 41
Dołączył(a): 23/8/2012, 20:32


Postprzez power_bit » 1/3/2013, 16:55

Problemem będzie brak odpowiedniej wentylacji, kiedyś miałem kombi ozoniacza i po 30 min w słońcu byłem zlany potem jak pedofil w disneylandzie.
Niektóre chwile, zapomina się przez całe życie
Avatar użytkownika
power_bit
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1258
Dołączył(a): 27/9/2010, 15:42
Lokalizacja: Września


Postprzez maciooo19 » 1/3/2013, 18:20

power_bit napisał(a):Problemem będzie brak odpowiedniej wentylacji, kiedyś miałem kombi ozoniacza i po 30 min w słońcu byłem zlany potem jak pedofil w disneylandzie.


hahahahahahahaha jakie porównanie :lol: :lol:

mam kilka pytań

1. jak jest w skórze? też tak gorąco?
2. lepiej zamiast kombi tekstylnego (tego co podałem) kupić np. kurtke tschula skóre za ok. 500zł i jeździć na razie w jeansach a potem dokupić tekstylne spodnie ?

bo nie jest musem jak dla mnie kupic kombi całe, najważniejsza kurtka, spodnie za miesiąc, dwa..
maciooo19
Świeżak
 
Posty: 41
Dołączył(a): 23/8/2012, 20:32

Postprzez power_bit » 1/3/2013, 20:32

Zacznijmy od tego na jakim motocyklu jeździsz?
Skóra jest dobra, ale mniej uniwersalna, perforowana daje rade w gorące dni, ale jesienią mimo odzieży termoaktywnej jest zimno. Do kurtki skórzanej nie pasują spodnie tekstylne, możesz kupić skórę + janasy motocyklowe. Ja preferuje tekstylia ze względu na uniwersalność właśnie (podpinki, membrany, kieszenie) jednak do jazdy bardziej sportowej wolałbym coś ze skóry. Na jeansy np. mottowear musisz położyć ok 400zł do tego kurtka np. tschul 500zł (wersja ekonomiczna) Jeżeli chodzi o teksty będzie wyglądało podobnie, tu szukaj czegoś z buse, held, modeka.
Avatar użytkownika
power_bit
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1258
Dołączył(a): 27/9/2010, 15:42
Lokalizacja: Września

Postprzez maciooo19 » 1/3/2013, 20:37

jeszcze nie jeżdżę, ale jestem w trakcie intensywnych poszukiwań - najprawdopodobniej będzie to Yamaha XJ 600, ew. coś tego pokroju
maciooo19
Świeżak
 
Posty: 41
Dołączył(a): 23/8/2012, 20:32

Postprzez exaco » 1/3/2013, 20:58

power_bit napisał(a):Zacznijmy od tego na jakim motocyklu jeździsz?
Skóra jest dobra, ale mniej uniwersalna, perforowana daje rade w gorące dni, ale jesienią mimo odzieży termoaktywnej jest zimno. Do kurtki skórzanej nie pasują spodnie tekstylne, możesz kupić skórę + janasy motocyklowe. Ja preferuje tekstylia ze względu na uniwersalność właśnie (podpinki, membrany, kieszenie) jednak do jazdy bardziej sportowej wolałbym coś ze skóry. Na jeansy np. mottowear musisz położyć ok 400zł do tego kurtka np. tschul 500zł (wersja ekonomiczna) Jeżeli chodzi o teksty będzie wyglądało podobnie, tu szukaj czegoś z buse, held, modeka.


Czemu uważasz, że do kurtki skórzanej nie pasują spodnie tekstylne? Ja jeżdżę w takim zestawi i jest mi bardzo wygodnie. Spodnie i kurtkę mam od dainese więc można je spiąć ze sobą.
Co do tego, że w lato jest w skórze gorąco, a jesienią zimno to potwierdzam ;(
Avatar użytkownika
exaco
Świeżak
 
Posty: 77
Dołączył(a): 14/5/2012, 10:23
Lokalizacja: Łódź

Postprzez maciooo19 » 1/3/2013, 21:04

czyli pod względem utrzymywania odpowiedniej temperatury wygrywa tekstylna kurtka ?
maciooo19
Świeżak
 
Posty: 41
Dołączył(a): 23/8/2012, 20:32

Postprzez exaco » 1/3/2013, 21:20

No tak mi się wydaje chociaż ja mówiąc szczerze wolę jeździć w skórzanej kurtce niż tekstylnej. Skóra jest lepiej dopasowana i czuje się w niej trochę bezpieczniej - to pewnie czysto subiektywne odczucie, bo tekstyl ma podobną ilość protektorów itp.
W każdym razie jaki zestaw byś nie kupował to staraj się kupić spodnie i kurtkę tej samej firmy, aby zamek spodni pasował do kurtki...
Avatar użytkownika
exaco
Świeżak
 
Posty: 77
Dołączył(a): 14/5/2012, 10:23
Lokalizacja: Łódź



Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na gr