Zobacz wątek - Pierwszy motocykl + strój + strój dla pasażerki
NAS Analytics TAG

Pierwszy motocykl + strój + strój dla pasażerki

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Pierwszy motocykl + strój + strój dla pasażerki

Postprzez shuji » 30/8/2012, 10:29

Witam serdecznie,

Po przeczytaniu miliona wątków na różnych forach i stronach doszedłem do wniosku, że najprawdopodobniej zakupię HONDĘ CBF-125.

Motocykl potrzebuję do poruszania się na codzień, po mieście użytkowo, może z czasem do wyjazdów za miasto, a jak się spodoba mi się to będe myślał o czymś większym. Na razie jednak przyjmujemy, że 99% jazdy to miasto. wybrałem hondę, ze względu na trwałość, oszczędność (poprawcie jeśli się mylę), ale także cenę i wygląd - nie zależy mi na charakteryzowaniu się na ścigacza (CBR mi się nie podoba). Z tego co się zorientowałem nowy motocykl mogę kupić w cenie 8-9k, a używany 5-6.

Teraz pytanie o strój. Mimo, że to miasto, na pewno nie zamierzam jeździć w klapach i krótkich spodenkach jak większość takich miejskich amatorów;) Na pewno bardzo zależy mi na zapewnieniu sobie maksymalnie możliwego bezpieczeństwa, ale z drugiej strony będą to bardzo małe prędkości w zazwyczaj lepszą pogodę.
Myślałem o takiej kurtce
http://sklep.scigacz.pl/kurtka-tekstyln ... =1594_1597
Będzie ok ? Do tego żółw
http://sklep.scigacz.pl/zolw-sixsixone- ... 4_2259_254

Czy to przesadzony zestaw na miasto czy wręcz przeciwnie można kupić coś lepszego? Czy pod kurtkę cośjeszcze powinienem mieć? Rozumiem że bielizna termoaktywna, ale może też być zwykla koszulka i na to kurtka prawda?

Nie mam pomysłu na kask - jest tego zbyt dużo możecie coś doradzić? Zarówno do zestawu męskiego jak i damskiego

Odnośnie zestawu dla mojej dziewczyny - będzie ona jeździła tylko jako pasażer (na razie;) ), ale zależy mi żeby zabezpieczyć ją równie dobrze, a nawet lepiej niż mnie. Możecie zaproponować jakiś zestaw?
shuji
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 30/8/2012, 10:19


Postprzez czajnik88 » 30/8/2012, 11:01

Określ się ile możesz wydać na ubranie dla siebie i dla niej. Zółw i kurtka nie będzie ci potrzebny. Albo albo ... :))
r6
Avatar użytkownika
czajnik88
Świeżak
 
Posty: 297
Dołączył(a): 19/6/2011, 17:31


Postprzez shuji » 30/8/2012, 11:45

Tak jak napisałem, zależy mi na maksymalny bezpieczeństwie, ale też żeby się nie ubrać jak na tor wyścigowy z motocyklem o pojemność 1300 ccm :) Do ceny się dostosuje, jestem skłonny odłożyć kupno motocykla o tyle czasu, żebym dał rade dozbierać ewentualny deficyt.

Czyli kurtka + żółw to za dużo ? Co by było lepsze?

Jak sam żółw to co pod niego ?
shuji
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 30/8/2012, 10:19



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 60 gości




na górê