Zobacz wÄ…tek - Pierwsze moto dla kobiety do 9000
NAS Analytics TAG

Pierwsze moto dla kobiety do 9000

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Pierwsze moto dla kobiety do 9000

Postprzez Wojdala » 15/11/2011, 12:28

-Jakie masz doświadczenie (ile km na jakim sprzęcie)
Niewielkie: tyle co na kursie YBRką250, do tego dwa sezony na skuterze, kilka rundek na Diversionie i przejażdżka GSRem.


- 28lat, 65kg, 176cm,

- Motocyklem chcę dojeżdżać do pracy (miasto, ok 150-200 km tygodniowo)

- Motocyklem muszę się dzielić z mężem, który jeździł poprzednio Diversionem, więc szukamy czegoś co podpasuje nam obojgu

- Ciuchy, kask i buty mam. Na sam motor mogę wydać max. 8500-9000 zł

- Które modele na tą chwilę przyciągnęły Twoją uwagę?
Na początku rozważałam między Hornetem a Banditem, ale w końcu padło na SV N po lifcie.

Przymierzałam się do niej i do Fazera, SVka bardziej mi podpasowała i gabarytowo i wyglądem, ale naczytałam się tu na forum że nie nadaje się ona na pierwszy moto i już zwątpiłam w swój wybór.

Ktoś polecił mi SVke właśnie ze względu na to że zbiera się z dołu i na pierwszy sezon (czyt. niewielkie umiejętności i brak doświadczenia) może okazać się plusem, że pojedzie nawet jak np zapomnę zredukować bieg.

Wiem, że ciężko doradzać jaki motor ktoś ma sobie kupić, ale może jednak ktoś coś sensownego doradzi.
Poza tym widziałam na forum kilka osób wspominających, że mają zamiar kupić dziewczynie SVkę, ciekawa jestem opinii Pań jeżdżących. Czy to dobry wybór?


Z góry dzięki za każdą dobrą radę.
Avatar użytkownika
Wojdala
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15/11/2011, 11:51
Lokalizacja: Gdynia


Postprzez kowal_71 » 15/11/2011, 12:50

GPZ500, XJ600. Za taką kasę znajdziesz zdrową, pewną sztukę, a jeszcze zostanie trochę w kieszeni. I nie ma problemu przecież, żeby sprzedać za rok, jak nabędziesz doświadczenia - wtedy spokojnie możesz wsiadać na coś większego, a i mężowi przez ten rok nie będzie odechciewać się żyć, bo te sprzęty całkiem dobrze ciągną ;)
A ER-6 też powinnaś znaleźć w tej kasie, tylko będzie dużo ciężej.
Kawasaki ZR-7S
Yamaha FZ6 FAZER
kowal_71
Bywalec
 
Posty: 885
Dołączył(a): 12/4/2010, 13:46
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez samotna » 15/11/2011, 13:02

Hej ja jestem 5cm wyższa od Ciebie i ponad miesiąc temu kupiłam sobie Bandita 600 jak na razie nakręciłam nie całe 2k, więc jest to małe doświadczenie w tym temacie. Ale wiem że jak na pierwsze moto to Bandzior nadaje się idealnie (przynajmniej jak dla mnie) i w tym przedziale cenowym idzie znaleźć dobrą sztukę :D
samotna
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 4/5/2011, 22:09
Lokalizacja: Kepno

Postprzez Wojdala » 15/11/2011, 21:19

Dzięki Wszystkim za podpowiedzi :)
Avatar użytkownika
Wojdala
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15/11/2011, 11:51
Lokalizacja: Gdynia



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości




na górê