Zobacz wÄ…tek - drugie/pierwsze dwa kolka
NAS Analytics TAG

drugie/pierwsze dwa kolka

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

drugie/pierwsze dwa kolka

Postprzez mentorek » 5/9/2011, 11:46

Czesc,

Doradzcie mi co kupic na pierwsze/drugie moto. Niedawno zdalem egzamin na A, gdzie uczylem sie 125 i 250, prywatnie mam jakiegos chinczyka 125 [11 km], i juz az tak zielony nie jestem jak to mialo miejsce pare miechow temu jak zaczynalem swoja przygode :)

Chcialbym, kupic moto do dalszej nauki, jazda glownie miasto no i przeloty po 30 km w jedna strone pomiedzy trzema miastami i powroty obwodnica autostradowa.

Co najwazniejsze, jestem duzy, bardzo duzy.... Zona mowi, ze wygladam na mojej 125 jak niedzwiadek w cyrku na rowerku dla dzieci...
Zreszta na kursie na yamaha ybr 250 bylo podobnie...

tak wiec mozecie sobie wyobrazic.... 180 cm wzrostu, 130 kg zywej wagi....
heh...

Moto musi byc napewno duze, co bym nie wygladal na nim glupio, co by mnie zadowalao przez 2-3 sezony.
Oczywiscie lagodne w obyciu, tak zeby moj aniol stroz zdazyl dotrzymac mi kroku przy startach spod swiatel....

Czy bedzie naked czy w owiewkach w zasadzie nie robi mi roznicy, aczkolwiek po wczorajszej jezdzie zaczynam doceniac wage posiadania owiewki...
mentorek
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 30/8/2011, 09:45
Lokalizacja: Gdynia


Postprzez C-bool » 5/9/2011, 12:00

Suzuki Bandit 600 - dość duży motocykl lub Suzuki V-Strom 650 - jeszcze większy.
Swoją drogą przydało by się zrzucić trochę masy :P No chyba, że wyglądasz jak Burneika, to sorry.
GS500F --> SV650S --> Bandit 600N --> XV535 Virago
Avatar użytkownika
C-bool
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2915
Dołączył(a): 23/8/2007, 21:26
Lokalizacja: Poznań


Postprzez mentorek » 5/9/2011, 12:41

C-bool napisał(a):Suzuki Bandit 600 - dość duży motocykl lub Suzuki V-Strom 650 - jeszcze większy.
Swoją drogą przydało by się zrzucić trochę masy :P No chyba, że wyglądasz jak Burneika, to sorry.


Spagladam w strone bandita, coprawda 650, a nie 600 i na CBF 600, ale tak sie zastanawiam czy to ogarne czy nie lepszy bylby mniej pojemnosciowy sprzet.

Oh, fajnie byloby wygladac jak Bruneika, co porawda mam podobny miesien piwny tyle, ze sporo nizej... ;)
mentorek
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 30/8/2011, 09:45
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez mentorek » 6/9/2011, 07:29

Wpadl mi wczoraj w oczy Er 6, niestety nie mialem okazji zobaczenia go na zywo i sie zastanawiam czy nie bedzie za maly dla mnie?

ktos sie moze w tym temacie wypowiedziec?
mentorek
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 30/8/2011, 09:45
Lokalizacja: Gdynia



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 47 gości




na górê