Zobacz wÄ…tek - zbroja zamiast kurtki
NAS Analytics TAG

zbroja zamiast kurtki

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

zbroja zamiast kurtki

Postprzez dudzin1992 » 3/7/2011, 11:46

Witam,
Jestem typowym świeżakiem. Zdałem ostatnio prawko na kategorię A. Już kupiłem motor, ale jeszcze go nie mam ( oddałem do warsztatu wujka aby zamontowali mi gmole, wymienili olej, uszczelki etc). Czytając to forum uświadomiłem sobie jak wielki błąd popełniłem nie inwestując wcześniej w odpowiedni strój. Niestety obecnie jestem spłukany i mam dość ograniczone fundusze. Kask już kupiłem Nolan, ale o reszcie nie myślałem ( nie byłem świadomy jak ważną rolę odgrywa kombi- ba, rolę kluczową) Gdy ostatnio rozmawiałem z kumplem ten zaproponował mi że może mi sprzedać za 300zł zbroję+ ochraniacze na kolana i rękawiczki i coś mówił jeszcze o jakiś spodenkach chroniących 4 litery ale za to musiałbym dorzucić jeszcze 100zł.
I tu pojawia się moje pytanie czy jeżeli założę tą zbroję pod zwykłą bluzę i ochraniacze na kolana pod spodnie+ te spodenki to będzie to spełniało jako tako swoją funkcję czy to się nadaje tylko na crossa? Czy lepiej kupić jakąś kurtkę za te pieniądze?
Wiem, że zaraz połowa mnie zjedzie że jestem mało odpowiedzialny i kupuję motor nie mając stroju albo doradzą mi że lepiej kupić całe kombi ( ta opcja niestety odpada-finanse) lub też będą oburzeni że stać mnie na motor a nie stać na strój.
Obiecuję że w next sezonie będę posiadał kompletny ubiór. A w tym chcę się uczyć nie rozwijając jakiś zawrotnych prędkości. Chociaż mam świadomość że o wypadek nie trudno.
dudzin1992
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2/7/2011, 21:59


Postprzez Kelhorn » 3/7/2011, 12:46

Wydaje mi się, że za te 300 pln zbroja będzie jednak lepszym rozwiązaniem (po prostu wątpie, żeby kurtka za te same pieniądze cokolwiek dała).
Kelhorn
Świeżak
 
Posty: 161
Dołączył(a): 8/4/2011, 17:42


Postprzez ASR1927 » 3/7/2011, 13:20

Dobrze kolega podpowiada. Za 300zł to nie znajdziesz dobrej kurtki, chyba że używkę w średnim stanie. Lepszy pomysł to ta zbroja i gratis jakieś ochraniacze no i dorzucił bym te stówę za spodenki :wink:
They won't get me. they won't get me, they will never cease to try!
Avatar użytkownika
ASR1927
Moderator
 
Posty: 1711
Dołączył(a): 21/11/2010, 21:49
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez pawelb0 » 3/7/2011, 15:27

popieram opcje zbroi, a co do kurtki to szukaj uzywek. Ja na poczatku sezonu sprzedalem jeden z wyzszych modeli modeki w idealnym stanie za 350zl.
pawelb0
Świeżak
 
Posty: 30
Dołączył(a): 13/5/2009, 11:18

Postprzez freedek » 3/7/2011, 15:30

Nie chwal się, że sprzedałeś coś warte grubo ponad 1k za 300 zł :D
freedek
Świeżak
 
Posty: 109
Dołączył(a): 24/5/2009, 22:42

Postprzez pawelb0 » 3/7/2011, 18:03

freedek napisał(a):Nie chwal się, że sprzedałeś coś warte grubo ponad 1k za 300 zł :D


taki rynek i takie ceny. Warto przegladac allegro i ogloszenia na forum, czesami mozna trafic fajne ciuchy za polowe czy 1/3 wartosci, szczegolnie jak sie mocno nie spieszy.
pawelb0
Świeżak
 
Posty: 30
Dołączył(a): 13/5/2009, 11:18



Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości




na górê