Zobacz wątek - Do wszystkich motocyklistów !!!!!!
 
NAS Analytics TAG

Do wszystkich motocyklistów !!!!!!

O wszystkim
_________

Do wszystkich motocyklistów !!!!!!

Postprzez snikers1818 » 13/9/2005, 19:09

Jak już pewnie wiecie niedawno doszło do wypadku motocyklisty z autobusem policyjnym !!! Młody 25 letni człowiek został zabity przez funkcjonariusza polici tylko za to że przektoczył prędkość !!! Został on udeżony z dżwi radiowozu przez co wpadł pod autokar zmarł na miejscu !!! I dlaczego bo nasza debilna policja "znowu" popeółniła nie odwracalny błąd tak jak zabili tych 2 chłopaków w poznaniu tylko za to że jechali czarnym samochodem !!! TAK NIE MOŻE BYĆ !!!!!! trzeba coś z tym zrobić ! Tylko co ??? bo na ten kraj już chyba nie ma sposobu !
Avatar użytkownika
snikers1818
Świeżak
 
Posty: 137
Dołączył(a): 31/8/2005, 06:58
Lokalizacja: Poznań


Postprzez macui » 13/9/2005, 21:42

kurde żal chłopaka i koniec przyszalał pewnie niebieskiej młodzieży nerwy puściły i mamy smutny koniec, ale kurde co maja do tego pseudo kibice, widzę ze oni każdy pretekst wykorzystują do zadymy :(
Nie wazne co masz pod tylkiem wazne co masz w glowie | podporka http://www.swistak.pl/aukcja.php?id=4405221
Avatar użytkownika
macui
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 9/9/2005, 08:52
Lokalizacja: Lublin


Postprzez czajnik » 14/9/2005, 06:59

Nie uczestnicze w zadymach ale puki starcia sa tylko z policją a nei z okolicznymi ludzmi mam dla nich pełne popracie!!! Policja w naszym kraju (wyłączając wyjątki potwierdzające regółę) czepia sie ludzi którzy za bardzo nie szkodzą społeczństwu... a dlaczego?? bo tych którzy naprawde wojują i przeszkadzaja SIE BOJĄ... a czemu czeba czepiać sie tych mało szkodliwych?? zeby sobie podniesc statystyki... policjant w naszym karaju zaczyna przyjmowac status urzednika który 80% swojego czasu poswieca na udowadnianie innym o słusznosci i koniecznosci swojego istnienia zamiast przeznaczyc go na skuteczne działanie.... Szacunek dla denata [']['][']
Raz sie żyje.. Trzeb kolekcjonować mocne wrażenia :D
czajnik
Świeżak
 
Posty: 32
Dołączył(a): 4/9/2005, 15:14

Postprzez nikus » 14/9/2005, 14:41

akurat jestem z mielca i moge cos wam wyjasnic ten chlopak na motocyklu byl kibicem a jego kumple jechali w tych autokarach chlopak mugl przejechac miedzy autokarem a rdiowozem ale koles otwpzyl dzwi od radiowozu jak juz motocyklista byl okolo 10 metrow przed nimi sklercil na lewo wpadl pod kola autobusu a potocykl odbil sie od autobusu i udezyl w auto policji
chlopak zyl ale nieudzielono mu zadnej pomocy na miejscu pomimo ze bylo tyle doswiaczonych ludzi w tych sparawa przynajmniej powinni byc (policja) no a jest jeszcze taka sprwawa ze zmarl w szpitalu poniewaz nikt mu niezatamowal krwi poprostu wykrwawil sie na smierc widac to na zdieciach i filmach ze lekaze maja czyste rekawiczki !
oto link z wypadku :

:(
Ostatnio edytowano 14/9/2005, 15:30 przez nikus, łącznie edytowano 1 raz
nikus
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 7/9/2005, 19:39
Lokalizacja: Poland

Postprzez Kaja » 14/9/2005, 14:46

jak Wy możecie umieszczać w sieci takie zdjęcie?!?!?!?!?!?

To jest chore!!!

Chciałbyś żeby Ciebie ktoś tak oglądał??!!
Uszanuj tego chłopaka i to wykasuj
Avatar użytkownika
Kaja
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2178
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:28
Lokalizacja: Wawa

Postprzez Kaja » 14/9/2005, 18:32

dzięki Nikus :D
Avatar użytkownika
Kaja
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2178
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:28
Lokalizacja: Wawa

Postprzez macui » 14/9/2005, 19:39

To ze nikt mu nie udzielil pomocy do przyjazdu karetki jest karygodne przecie policja przechodzi pewnie kurs 1 pomocy :evil:
Nie wazne co masz pod tylkiem wazne co masz w glowie | podporka http://www.swistak.pl/aukcja.php?id=4405221
Avatar użytkownika
macui
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 9/9/2005, 08:52
Lokalizacja: Lublin

Postprzez kiercbr » 14/9/2005, 20:20

PO RAZ KOLEJNY PSY,POKAZUJĄ KTO TU RZĄDZI.TO MOGŁEM BYĆ JA LUB KTOKOLWIEK Z WAS!!! PRZESTĘPSTWO-MIŁOŚĆ DO MOTOCYKLI WYROK- ŚMIERĆ.PAMIĘTAJCIE O TYM JAK NASTĘPNYM RAZEM ZOBACZYCIE NIEBIESKICH. CHWAŁA HOOLSOM, ŻE PODNIEŚLI LARUM. MOŻE I BYŁ TO DLA NICH PRETEKST ALE DZISIAJ DLA MNIE DOBRY NIEBIESKI TO...
JAK DŁUGO JESZCZE BĘDZIEMY BANITAMI TYLKO DLATEGO, ŻE JEŹDZIMY NA MOTOCYKLACH!!! DZISIAJ PIJAK WJEDZIE CI W D... NA CZERWONYM ALE I TAK ZE "WZGLĘDU NA NADMIERNĄ PRĘDKOŚĆ CO POTWIERDZAJĄ ŚWIADKOWIE(RADARY W OCZACH CO??)...)-"PANIE ŁUN CHYBA Z PINSET TO JUŻ KOŁO KOŚCIOŁO MIOŁ!!!" HOOLLSY TO CHOCIAŻ ROBIĄC ROZPI... POKAZUJĄ GLINIARZOM,ŻE NIE SĄ BEZKARNI. A MY? MOŻE ZAMIAST GOŚCIE W DRESACH KAMIENIAMI POWINNI TAM RZUCAĆ KOLESIE W KOMBINEZONACH I WIĄZANKACH??? POMYŚLCIE O TYM ZANIM Z WYGODNEGO FOTELA PRZED KOMPEM OBJEDZIECIE KOGOŚ KTO MIAŁ JAJA Z KIJEM IŚĆ NA DWUSTU UZBROJONYCH PO ZĘBY ROBOCOPÓW. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
kiercbr
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 14/9/2005, 19:54
Lokalizacja: okolice Poznania

Postprzez snikers1818 » 14/9/2005, 20:30

Całkowicie się zgadzam i szacunek dla kibiców z powodu tego że staneli po dobrej stronie i walczyli za naszego przyjaciela motocylkiste wspłuczucia dla rodziny [*][*][*]
Avatar użytkownika
snikers1818
Świeżak
 
Posty: 137
Dołączył(a): 31/8/2005, 06:58
Lokalizacja: Poznań

odp

Postprzez mierzwa2 » 14/9/2005, 20:52

Ja zacząłem ten temat ale widze każdy mnie olał.... wyslij mi te fotki i filmik na mierzwa2@poczta.wp.pl
mieszkałem w mielcu 12 lat i widziałem jak ten gość jeździ pozdr
HWDP to prawda
mierzwa2
Świeżak
 
Posty: 32
Dołączył(a): 11/9/2005, 22:49

Postprzez macui » 14/9/2005, 21:01

Kurde chłopie oceniasz policjantów jedna miara, a to jest nie sprawiedliwe, zachowujesz się jak wszyscy ci co mówią ze motocyklista jest zagrożeniem na drodze itd. W tym wypadku zawiniło tylko kilku policjantów nie cala profesja (chyba ze o czymś nie wiem) , dlaczego tam nie ma motocyklistów -pewnie dlatego ze motocykliści wiedza ze siłą niczego się nie zdziała - agresja proteguje jeszcze większą agresje. Gdybyśmy byli tacy sami jak ci "kibice" to w niedziele powinniśmy spalić całe Ryki ot dla przykładu, że nam impreze rozwalili dalo by to coś ja sądze ze nie.
Pozdrawiam
Nie wazne co masz pod tylkiem wazne co masz w glowie | podporka http://www.swistak.pl/aukcja.php?id=4405221
Avatar użytkownika
macui
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 9/9/2005, 08:52
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Yuurei » 14/9/2005, 21:20

Tak panie kiercbr. Twórzmy takie państwo. Podniosą cene za paliwo - chodźmy pobić się z tymi od paliw. Policjant wlepi mandat - idziemy spalić posterunek. Obetną emerytury - idziemy pod sejm napieprzać się. Co z tego, że w wyniku takich akcji cierpią niewinni ludzie (zobaczymy jakie będą straty po ich oszacowaniu). Ważne jest, że mogę sklepać parę gęb w walce o prawa, których nie rozumiem.
Tylko licz się z faktem, że następnym będziesz Ty bo ktoś zamiast kupić sobie moto przyjdzie, sprzeda Ci fangę w ryj bo chce sobie pojeździć. A potem będziesz biadolił, że biją a "chwdpowcy" nic nie robią.
Your ability to brake is Your right to speed
Avatar użytkownika
Yuurei
Świeżak
 
Posty: 484
Dołączył(a): 26/8/2005, 18:56
Lokalizacja: 0-22

Postprzez kiercbr » 14/9/2005, 21:54

ROZWALENIE IMPREZY TO NIE TO SAMO CO ŚWIADOME DZIAŁANIE MAJĄCE WYRZĄDZIĆ KRZYWDĘ DRUGIEJ OSOBIE I TO PRZEZ OSOBĘ POWOŁANĄ BYŁO NIE BYŁO DO OCHRONY TEJ PIERWSZEJ. TO CO MÓWISZ JEST BARDZO POPRAWNE POLITYCZNIE ALE NIJAK SIĘ MA DO TEGO CO CZUJĘ I CO NA PEWNO CZUJE WIELU INNYCH.
kiercbr
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 14/9/2005, 19:54
Lokalizacja: okolice Poznania

Postprzez kiercbr » 14/9/2005, 21:56

NASTĘPNY POPRAWNY ;)
kiercbr
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 14/9/2005, 19:54
Lokalizacja: okolice Poznania

odp

Postprzez mierzwa2 » 14/9/2005, 22:01

Tak poważnie... gdyby nie ci kibice którzy to widzieli sprawa by ucichła padł by wyrok że zawinił kto? jak zwykle motocyklista ktory jechał za szybko i wogóle złamał 1000 przepisów. Fakt że ta burda to specjalnie by wykorzystać cała awanture jako podtekst ze to protest przeciw niewinnej smierci. :x To był bład niebieskich poważny błąd tego policjanta (nazwisko znam) wywieźli z rodzina dom mu obkleili(kibice) napisami typu "śmierc za śmierć" więc człowiek nie ma co sie pokazywać w mielcu...
mierzwa2
Świeżak
 
Posty: 32
Dołączył(a): 11/9/2005, 22:49

Postprzez nikus » 15/9/2005, 12:59

kazdy wie ktory to pies otwozyl mu drzwi najwiekszy cwaniak chyba z naszej policji
nikus
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 7/9/2005, 19:39
Lokalizacja: Poland

HWDP

Postprzez Chrzan » 15/9/2005, 18:25

Ten chłopak (motocyklista) chociasz jechał na pożyczonym motoże dlamnie to motocyklista [/b]"MIAŁ BARDZO KRUTKI PROCES I SUROWY WYMIAR KARY BEZ ADBOKATA BEZ ŁAWY" ZABILI GO TYLKO ZATO ZE JECHAŁ NA MOTOŻE NIEZATRZYMAŁ SIE I UWAŻAM ZE KIBICE STALI DOBRZE ZROBILI MAM NADZIEJE ZE JAKBY BYŁO TO W GDAŃSKU LECHIA WIEDZIAŁA BY CO Z TYM ZROBIĆ JA NAPEWNO BYM WIEDZIAŁ
Chrzan
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15/9/2005, 17:57
Lokalizacja: Gdańsk

Zdjeńcie

Postprzez Chrzan » 15/9/2005, 20:01

Miałbym proźbe prześlijcie mi zdjeńcie tego psa co zabił tego chłopaka wiem ze wyjechał już z Mielca nawed z Lublina ale może akurat przyjechał do Gdańska a jeśli jest w gdańsku jest szansa że go akurat trafie albo ktoś z Lechi. Oni muszą wiedzieć ze ten kto zabił motocykliste nieukryje sie nigdzie Niezmarnuje tego zdjeńcia uwieszcziemi też kiedyś podpadli psy mail hondanx@wp.pl
Chrzan
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15/9/2005, 17:57
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Terror » 16/9/2005, 10:29

Dzisas, Kier i Chrzan, możecie pisać po polsku i nie drzeć się? Poczytajcie posty Richiego. Słabo się was czyta :/
A oceniać jest łatwo po artykułach i plotach. Nie byliście tam, nie widzieliście tego. Radzę wstrzymać się od głosu.
Sprawa jest rzeczywiście bulwersująca, ale to nie powód, żeby pleść bzdety nie mają odpowiedniej wiedzy na temat.
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa

Postprzez Shinden » 16/9/2005, 16:02

Zgadzam sie z poprzednim postem.Nie wiemy dokladnie jak to bylo.....A policji ufam mniej wiecej tak samo jak ludziom ktorzy dla sportu piora sie palami.....Szkoda tylko tego chlopaka ale gosc czesciowo sam na siebie sprowadzil ten los.Ale smierc nie powinna sie wtedy pojawic...
Avatar użytkownika
Shinden
Świeżak
 
Posty: 119
Dołączył(a): 1/9/2005, 14:06
Lokalizacja: Piotrków Tryb.

Następna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości




na gr