Zobacz wątek - Kawasaki 250R na pierwsze moto, ogłoszenia do oceny
NAS Analytics TAG

Kawasaki 250R na pierwsze moto, ogłoszenia do oceny

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Kawasaki 250R na pierwsze moto, ogłoszenia do oceny

Postprzez hax-ldz » 1/9/2010, 18:55

Witam wszystkich. To jest mój pierwszy post.

Szukam pierwszego motocykla, najbardziej podoba mi sie Honda VTR 250, ale jest mało używanych na allegro. Dlatego zdecydowałem sie na kawasaki 250R.

Chciałem w miarę z małym przebiegiem, do 13tys zł. Tak, żebym nie musiał nic w niego inwestować. Z polskiego salonu, bez żadnych przygód. Dobrze by było gdyby miał sportowy wydech.

Tutaj moje propozycje:

http://allegro.pl/kawasaki-ninja-250r-2008-i1211984963.html (otwórz link)
(wydaje sie być najlepsza propozycja)

http://allegro.pl/kawasaki-ninja-250r-2008r-doinwestowana-i1199582253.html (otwórz link)

http://otomoto.pl/kawasaki-inny-ninja-250r-M2187499.html (otwórz link)

Z góry dziękuje za pomoc.
hax-ldz
Świeżak
 
Posty: 43
Dołączył(a): 1/9/2010, 18:45
Lokalizacja: Łódź


Postprzez hax-ldz » 4/9/2010, 20:11

Ponawiam pytanie, czy mozecie cos powiedziec o tych sprzetach?

Nie mam zupelnie pojecia o motocyklach, wiec sprawdze motocykl w serwisie przed zakupem.

Chcialbym wiedziec gdzie nie warto jechac.
hax-ldz
Świeżak
 
Posty: 43
Dołączył(a): 1/9/2010, 18:45
Lokalizacja: Łódź


Postprzez KIMETEK » 4/9/2010, 21:13

Nie lepiej motocykl 500ccm, nie znudzi się szybko, łagodny przebieg mocy, więc łatwiejszy w opanowaniu niż taka 250tka np suzuki gs 500, honda cb/cbf 500. Dużo lepsze na pierwszy motocykl według mnie.
KIMETEK
Świeżak
 
Posty: 90
Dołączył(a): 16/1/2010, 19:26
Lokalizacja: Sułków nie daleko Leszna

Postprzez hax-ldz » 4/9/2010, 21:52

No wlasnie wydaje mi sie ze nie bardzo.

Prawojazdy kategori A to moje pierwsze prawko, niczym nie jezdzilem wczesniej. Wiec przez pierwszy sezon bede raczej walczyl o zycie niz jezdzil ;p

Na kursie ybr 250 (20KM) wydawalo mi sie porywiste ;)

To kawasaki ma 33KM, a taka honda 500 czy suzuki 50-60KM.

Chociarz nie ukrywam, fajnie by bylo troche dynamicznie posmigac, a nie jak puszki :)

Jest tez troche ciezsza. A ja waze 60kg. Niechce walczyc z motocyklem.

Nastepna rzecz jest taka ze trudno znalesc dobra 500 na allegro, trzeba objechac troche polski, bo wiekszosc jest rozjechana.
hax-ldz
Świeżak
 
Posty: 43
Dołączył(a): 1/9/2010, 18:45
Lokalizacja: Łódź

Postprzez slusar_o2 » 5/9/2010, 09:50

skąd jesteś? bo ja w marcu będę miał swoją 250r na handel. Z czerwca 08 rok, a prawa strona całkowicie nowa :P
slusar_o2
Świeżak
 
Posty: 144
Dołączył(a): 20/12/2009, 13:47

Postprzez hax-ldz » 5/9/2010, 10:54

Z lodzi, ale liczylem ze posmigam jeszcze w tym sezonie.

Ten szlif to powazny byl? Chcialbym motocykl bez takich przygod. Zdaje sobie sprawe ze to moze byc trudne gdyz ta ninja jest dla poczatkujacych. A oni popelniaja bledy czesciej.
Czarna Honda CBF500, zamulam, nie trąbić ;)
hax-ldz
Świeżak
 
Posty: 43
Dołączył(a): 1/9/2010, 18:45
Lokalizacja: Łódź

Postprzez lasere » 5/9/2010, 12:06

dobry motocykl na pierwszy kontakt jest niski latwo go opanowac i nie czuc tej masy moc wystarczajaca a wyglad super . nie kupuj ze stanow bo ma gaznik
lasere
Świeżak
 
Posty: 39
Dołączył(a): 28/4/2010, 07:55

Postprzez slusar_o2 » 5/9/2010, 16:11

gdyby był poważny to bym go na części sprzedał, a zrobiłem nim już od wypadku ponad 2k km ;). Mógłbym go sprzedawać nawet teraz ale jestem uwiązany umową AC do marca. Po prostu wziąłem ją w promocji i gdy ją zerwę będę musiał dopłacić różnicę, co mi się nie opłaca.

Jak zauważyłeś to moto dla świeżaków takich jak my, wiec pewnie sam je położysz nie raz ;) Dźwięk nawet na seryjnym tłumiku nie jest zły. Wprawdzie na wolnych obrotach brzmi jak skuter, ale jak wkręcisz go na 8 tys. to może się podobać. Dodatkowo motocykl ma bardzo dobre hamowanie silnikiem (co też potrafi być zdradliwe), jak schodzi z obrotów to też brzmi fajnie.

Moim zdaniem bardzo dobry motocykl na start. Silnik ma fajną charakterystykę. Powyżej 8tys. włączą się dzik (oczywiście wszystko w realiach 250 ;) ) i można sobie fajnie pocisnąć. I nie słuchaj tych co piszą że się po miesiącu znudzi. Są oni, albo bardzo utalentowaniu, albo śmigają po prostu od świateł do świateł, gdzie nie ukrywajmy, 250r nie jest mistrzem. Jak śmigasz po zakrętach to frajda jest nieziemska, niezależnie czym latasz. A mała ninja jest świetna na górskich serpentynach. Ja swoją sprzedaje, bo jestem do niej lekko za duży. Podstaw się nauczyłem teraz czas na sv :)

A propos zakrętów. Jak kupisz to KONIECZNIE zmień opony. Te tajwańskie road winnery są bardzo takie sobie. Na początku będą Ci wystarczyć, ale potem będziesz przez nie bardzo ograniczony. Jeśli nie uda mi się sprzedać (w co osobiscie wątpie, bo 250 wraca do łask i nawet ludzie na ulicy pytają czy nie chce sprzedać, tak więc o późniejsza odsprzedaż nie masz co się martwić) to będzie pierwsza rzecz jaką zrobię. Zmienię te głupie gumy.

Jak masz jeszcze jakieś pytania to wal śmiało, chętnie odpowiem bo mogę o tym motocyklu gadać godzinami :P
slusar_o2
Świeżak
 
Posty: 144
Dołączył(a): 20/12/2009, 13:47



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na gr