Zobacz wÄ…tek - Moto do stuntu (okreslone)
NAS Analytics TAG

Moto do stuntu (okreslone)

i inne małe pojemności
_________

Moto do stuntu (okreslone)

Postprzez Sykopson » 1/9/2010, 18:41

Potrzebuje czegos do nauki stuntu i zarazem do jego uprawiania kiedy bede cos juz umial.
Warunki jakie musi spelniac:
-Ma miec manualną sklrzynie biegów
-Niski, aby latwo bylo wlazic na niego itd. (moj wzrost 170cm)
-Najlepiej poniżej 50ccm
-Ma siÄ™ na nim siedziec okrakiem (jak na motorze nie skuterze)
-Ma byc super tani aby nie żal mi bylo jak bedzie upadal (lakier itd.)
-Markowy zeby sie nie rozlecial ;-)
-Cena do 1000zł

Na razie odpowiednim motorkiem jaki znalazlem jest Suzuki RG (cos takiego szukam).
Moze byc zarejestrowany na 50 (ale nie 125, bo rodzice beda podejzliwi)
wiem ze to niezgodne z przepisami, ale chodzi tylko o to aby przepisowo dojechac na plac, lotnisko (30, 40 kmh) i tam dopiero dawac czadu.

Zgóry dzieki za odp
POZDR
Suzuki Bandit 400 był

Suzuki SV650 S jest
Avatar użytkownika
Sykopson
Stały bywalec
 
Posty: 1097
Dołączył(a): 22/8/2010, 18:14
Lokalizacja: Kraków (Zielonki)


Postprzez Xetro » 1/9/2010, 20:07

powiem tyle > HAHA !! za 1k zl to se mozesz komarka na pedaly kupic .. i to jeszcze w manualu i siedzisz jak na komarku a nie skuterze ;] jak spadnie nie bd zal (chyba) xDDD
Xetro
Świeżak
 
Posty: 61
Dołączył(a): 23/6/2009, 18:26


Postprzez Sykopson » 1/9/2010, 20:19

Szkoda tylko ze rg znalazlem za ta cene
a wiecej kasy nie moge przeznaczyc
(no moze 1500) bo zbieram na moto za 2 lata
Suzuki Bandit 400 był

Suzuki SV650 S jest
Avatar użytkownika
Sykopson
Stały bywalec
 
Posty: 1097
Dołączył(a): 22/8/2010, 18:14
Lokalizacja: Kraków (Zielonki)

Postprzez maciek.046 » 1/9/2010, 20:33

Bierz RG. stunter13 na takim zaczynal...

powodzenia zycze :wink:
limit20znaków:evil:
Avatar użytkownika
maciek.046
Bywalec
 
Posty: 834
Dołączył(a): 10/9/2007, 16:28

Postprzez Sykopson » 2/9/2010, 15:40

DZieki
Chyba tak zrobie
POZDR
Suzuki Bandit 400 był

Suzuki SV650 S jest
Avatar użytkownika
Sykopson
Stały bywalec
 
Posty: 1097
Dołączył(a): 22/8/2010, 18:14
Lokalizacja: Kraków (Zielonki)

Postprzez gruby19 » 2/9/2010, 16:44

Xetro napisał(a):powiem tyle > HAHA !! za 1k zl to se mozesz komarka na pedaly kupic .. i to jeszcze w manualu i siedzisz jak na komarku a nie skuterze ;] jak spadnie nie bd zal (chyba) xDDD
usuń profil na tym forum. Jak masz tak pomagać ludziom to lepiej sie pier.dolnij w łeb.
Wole jak człowiek na dwóch, niż jak zwierze na czterech...

Honda XLV 125 Varadero V-8

http://www.polskajazda.pl/Profil,Honda,XLV,125,Varadero,TGB,F409,Royal,Cruise/42971 (otwórz link)
Avatar użytkownika
gruby19
Stały bywalec
 
Posty: 1220
Dołączył(a): 29/10/2009, 19:36
Lokalizacja: witkowo

Postprzez Sykopson » 2/9/2010, 17:19

Ej a o jawce co myslicie? Pojdzie na kolo?
(oczywiscie po odpowiednich przerobkach i odchudzaniu, bo z tego co widze to wydech trzeba skrucic i blotnik urabac, no i oczywiscie crszpady i stelaż)
bo od tego sie chyba zaczyna.
Poszukuje takiego motorka, bo mam skuterek yamahy i jest za ciezki. Musze mu bardzo pomoc aby stanął na koło, a jak juz jestem na kole to mam strach w oczach i wizje mojej wychuchanej yamaszki calej poobdzieranej ;-D
Suzuki Bandit 400 był

Suzuki SV650 S jest
Avatar użytkownika
Sykopson
Stały bywalec
 
Posty: 1097
Dołączył(a): 22/8/2010, 18:14
Lokalizacja: Kraków (Zielonki)

Postprzez House » 2/9/2010, 17:42

za dużo chcesz mając za mało hajsu ... za 1000 zł to kupisz co najwyżej simsona w średnim stanie , lub takiego bez papierów , z pojemnością ponizej 50 ccm to nie zaszalejesz , simek fajnie idzie na koło , ale nie ma zbyt mocnej ramy i ma aluminiowe fele , przez co łatwo można je pokrzywić , poza tym w simaczu i wiekszosci starych motorków są bębny więc stoppie nie zrobisz , chyba , że uderzając w krawężnik .... Budżet kafel w górę i możesz przebierać w ofertach , ja polecam mbxa , idzie na koło z gazu , jawke też możesz kupić , ale będziesz 5 dni naprawiał , 1 jeździł przy stuntowym traktowaniu , w dodatku to czeski wymysł ( dodajmy z przed 40 lat ) a pepiki jak to pepiki czasem mają posrane pomysły ....
8 moto ;) Honda NS1
Avatar użytkownika
House
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 2/9/2010, 17:23
Lokalizacja: Cieszyn-okolice

Postprzez Arturo925 » 2/9/2010, 19:13

House nie piernicz skoro nie katowałeś simka. Simek sie idealnie nadaje. jak do stuntu to w sumie po co mu papiery? No chyba ze mieszka gdzieś w mieście i bedzie musiał kawałek przejechać do jakiegoś Stunt Trainingowego Placyku. Nie patrz na stan wizualny. Szukaj simsonów po remontach u ludzi którzy mają na to paragony (jak nie ma paragonów to albo kręci, albo jest na tyle głupi że wyrzucił... zazwyczaj to pierwsze).
Rama Ci nie pęknie. O to się nie martw. Felgi też Ci sie nie pokrzywią (no chyba że zapierniczysz w jakiś krawężnik albo cos takiego :lol: ) bo to nie rower.

Jeżeli chcesz zobaczyć co mozna wyczyniać z Simkiem to podrzuce Ci link z yt kuzyna i Pawła Karbownika:

Kuzyn: http://www.youtube.com/watch?v=FcQNQ8VQ ... re=related

Paweł: http://www.youtube.com/watch?v=1ANNK11F ... re=related

Obydwoje miażdżą :)
Avatar użytkownika
Arturo925
Stały bywalec
 
Posty: 1096
Dołączył(a): 5/1/2010, 16:02
Lokalizacja: Kruszyna

Postprzez Arturo925 » 2/9/2010, 19:18

House nie piernicz skoro nie katowałeś simka. Simek sie idealnie nadaje. jak do stuntu to w sumie po co mu papiery? No chyba ze mieszka gdzieś w mieście i bedzie musiał kawałek przejechać do jakiegoś Stunt Trainingowego Placyku. Nie patrz na stan wizualny. Szukaj simsonów po remontach u ludzi którzy mają na to paragony (jak nie ma paragonów to albo kręci, albo jest na tyle głupi że wyrzucił... zazwyczaj to pierwsze).
Rama Ci nie pęknie. O to się nie martw. Felgi też Ci sie nie pokrzywią (no chyba że zapierniczysz w jakiś krawężnik albo cos takiego :lol: ) bo to nie rower.

Jeżeli chcesz zobaczyć co mozna wyczyniać z Simkiem to podrzuce Ci link z yt kuzyna i Pawła Karbownika:

Kuzyn: http://www.youtube.com/watch?v=FcQNQ8VQ ... re=related

Paweł: http://www.youtube.com/watch?v=1ANNK11F ... re=related

Obydwoje miażdżą :)
Avatar użytkownika
Arturo925
Stały bywalec
 
Posty: 1096
Dołączył(a): 5/1/2010, 16:02
Lokalizacja: Kruszyna

Postprzez Piobar1745 » 3/9/2010, 14:59

gruby19

usuń profil na tym forum. Jak masz tak pomagać ludziom to lepiej się pier.dolnij w łeb.

tak się składa że gdy ja potrzebowałem pomocy i źle napisałem jedno słowo to chamsko dałeś mi link do słownika a o tym co do mojego pytania to nic nie napisałeś , żal że w internecie są takie dzieci neo i nie można uzyskać odpowiedzi kogoś kto naprawdę chce pomuc
yz 125 , yz 250 2T , ... przyszły sezon yz 450 f :D
Avatar użytkownika
Piobar1745
Świeżak
 
Posty: 74
Dołączył(a): 24/3/2010, 13:30
Lokalizacja: 60 km na północ od Poznania

Postprzez Sykopson » 3/9/2010, 17:14

no dobra simek mnie przekonuje, ale czy dobry do nauki jest, bo twoj kuzyn to ewidentnie umie juz jezdzic (szacun) a ja tylko szarpie skuter do gory podrywam na pol metra (moze troche wiecej) i albo strach (bo stelarza nie mam) no i po heblu, albo sam opada. 3 metry to maks jak przejde.
Juz zadowolony bylem jak uslyszalem ze na taka wysokosc podnosze, ale chcialbym to kontrolowac i jechac pare metrow wiecej.

Ze strzalu ze sprzegla simek pojdzie do gory???
oczywiscie stelarz tez bym dospawal, bo bez niego to tylko stres.
Suzuki Bandit 400 był

Suzuki SV650 S jest
Avatar użytkownika
Sykopson
Stały bywalec
 
Posty: 1097
Dołączył(a): 22/8/2010, 18:14
Lokalizacja: Kraków (Zielonki)

Postprzez gruby19 » 3/9/2010, 17:35

Piobar1745 napisał(a):gruby19

usuń profil na tym forum. Jak masz tak pomagać ludziom to lepiej się pier.dolnij w łeb.

tak się składa że gdy ja potrzebowałem pomocy i źle napisałem jedno słowo to chamsko dałeś mi link do słownika a o tym co do mojego pytania to nic nie napisałeś , żal że w internecie są takie dzieci neo i nie można uzyskać odpowiedzi kogoś kto naprawdę chce pomuc
Przykro mi że nie znasz podstawowych zasad ortografii, więc nie wiem o co masz do mnie pretensje. Po to masz słowniki i moduły sprawdzania pisowni żeby Twoj post jakoś wyglądał a nie wypalał oczy błędami takimi jak "pomużcie" "ogulny" "warzę". To że oczekujesz pomocy od innych nie zwalnia Cie z przestrzegania zasad ortografii. Także nastepnym razem czsa który chcesz poświęcić na bezpodstawne obrzucanie mnie błotem, przeznacz na poprawianie błędów w swoich wypowiedziach a napewno dużo ludzi będzie zadowolonych i przy okazji przyda Ci się to w przyszłości.

PosSsDrUuFfFkaaa :****
Wole jak człowiek na dwóch, niż jak zwierze na czterech...

Honda XLV 125 Varadero V-8

http://www.polskajazda.pl/Profil,Honda,XLV,125,Varadero,TGB,F409,Royal,Cruise/42971 (otwórz link)
Avatar użytkownika
gruby19
Stały bywalec
 
Posty: 1220
Dołączył(a): 29/10/2009, 19:36
Lokalizacja: witkowo

Postprzez Krmtzzz » 3/9/2010, 18:22

po co ci stelaz do sima :> ? strzelisz ze sprzegla to pojdzie w gore bez problemu. Tylko uwazaj na blotnik bo zazwyczaj sie nim zawadza.

I widze ze za duzo bajek sie na ogladales. Crash pady do jawki ? Hahaha polozyles mnie na podloge hahahahaha. Ciezko sie jest na takich motorowerach wypieprzyc. A jak juz sie wypieprzysz to co tam rozwalisz ? Co najwyzej ci podnozek odpadnie :D
Avatar użytkownika
Krmtzzz
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2077
Dołączył(a): 16/5/2010, 15:22
Lokalizacja: Rudnik n/Sanem

Postprzez Piobar1745 » 3/9/2010, 18:28

ale to jest forum motocyklowe a nie ortograficzne
yz 125 , yz 250 2T , ... przyszły sezon yz 450 f :D
Avatar użytkownika
Piobar1745
Świeżak
 
Posty: 74
Dołączył(a): 24/3/2010, 13:30
Lokalizacja: 60 km na północ od Poznania

Postprzez Warsaw Stunt Squad » 3/9/2010, 18:31

Panie Krmtzzz, właśnie po to mu stelaz do sima, zeby nie myślał o błotniku tylko skupiał się na jeździe. Jeżeli się nie znasz to proszę, nie pisz nic, bo to ze masz o 1 głupi post więcej to naprawde żadna chluba
Hajka juz stoi :D
Avatar użytkownika
Warsaw Stunt Squad
Świeżak
 
Posty: 162
Dołączył(a): 25/2/2009, 16:33
Lokalizacja: Warszawa, WW

Postprzez Piobar1745 » 3/9/2010, 18:35

więc jak masz zamiar poprawiać innych to zmień forum albo może napisz coś odnośnie tego , do czego te forum zostało stworzone lub zmień forum na http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=15459
yz 125 , yz 250 2T , ... przyszły sezon yz 450 f :D
Avatar użytkownika
Piobar1745
Świeżak
 
Posty: 74
Dołączył(a): 24/3/2010, 13:30
Lokalizacja: 60 km na północ od Poznania

Postprzez Krmtzzz » 3/9/2010, 18:39

Jak na razie to Ty masz o jeden glupi post wiecej bo ja przynajmniej udzielilem sie na temat, a Ty pokazales jak prostym jestes czlowiekiem. I prosze Cie to ty sie nie udzielaj jak sie nie znasz, bo akurat tak sie sklada ze sima kiedys mialem i stelaz nic mu nie da. Dlaczego ? Bo chlapacz umieszczony jest na koncu blotnika i zawadzasz nim o asfalt w momencie gdy przednie kolo masz podniesione ledwo 50 cm nad ziemia. Pozdrawiam Panie "specjalisto". A jesli chciales zakozaczyc, no to przykro, nie udalo Ci sie, maybe next time.
Avatar użytkownika
Krmtzzz
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2077
Dołączył(a): 16/5/2010, 15:22
Lokalizacja: Rudnik n/Sanem

Postprzez Warsaw Stunt Squad » 3/9/2010, 18:45

Haha. Ty naprawde jesteś taki tępy czy tylko udajesz? Błotnik ci przeszkadza? A co ręce ucieło? Nie potrafisz szlifierki do kontaktu podłączyć? A może mama ci nie pozwala dotykac sie do kontaktów? A jak się udzieliłeś? Pokazując że za cięzko ci obciąć kawałek błotnika? I prosze nie odpisuj, bo tylko bardziej sie pogrążysz... Uwierz
Hajka juz stoi :D
Avatar użytkownika
Warsaw Stunt Squad
Świeżak
 
Posty: 162
Dołączył(a): 25/2/2009, 16:33
Lokalizacja: Warszawa, WW

Postprzez Arturo925 » 3/9/2010, 18:49

dobra kuva bo juz kłótnie robicie...

Sykopson, dasz rade... Poćwiczysz pare dni i w końcu Ci sie uda. To że wciskasz hebel to zwykła, naturalna reakcja. Z czasem to minie... Uwierz mi...

I tak jak pisałem. Nie patrz na wygląd wizualny (oczywiscie do pewnych granic), a na to czy ma silnik zdrowy. Najlepiej jakby był po remoncie i sprzedawca miał na to paragony. Bo simka i tak ściorasz wizualnie, a bez zdrowego silnika to hooy bedziesz miał a nie Stunt :)
Avatar użytkownika
Arturo925
Stały bywalec
 
Posty: 1096
Dołączył(a): 5/1/2010, 16:02
Lokalizacja: Kruszyna

Następna strona


Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê