Zobacz wątek - Jakie najlepsze kombi tekstylne dla dziewczyny?
NAS Analytics TAG

Jakie najlepsze kombi tekstylne dla dziewczyny?

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Jakie najlepsze kombi tekstylne dla dziewczyny?

Postprzez lachos R6 » 16/5/2010, 21:15

Witam wszystkich serdecznie i pozdrawiam.
Z racji tego że moja kobieta zaczęła coraz częściej jeździć ze mną na motorowe wypady i wycieczki jestem zobowiązany do porządnego jej ubrania i z tym mam właśnie największy problem i stąd nowy temat i prośba do was wszystkich bracia i siostry o wspólnej pasji abyście doradzili i zaoferowali mi jak najlepsze kombi tekstylne dla kobiety (granica cenowa to 500-900 zł)
Z góry dzięki za każdą propozycje
lachos R6
Świeżak
 
Posty: 138
Dołączył(a): 26/1/2009, 23:25


Postprzez Raczek_6 » 16/5/2010, 22:12

Adrenaline w tej cenie znajdziesz. (Inter-motors).

Poszukaj najpierw firm z ciuchami na moto dla kobiet, nie jest łatwo.
- inter-motors
- ******
- larsson.pl

podaj jeszcze okolicę.
http://motomaniax.pl/ - serwis Ducati | http://www.motorakowski.pl/ - serwis Kawasaki | | Nie pomagam w oględzinach motocykli.
Raczek_6
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 4217
Dołączył(a): 20/9/2008, 23:23
Lokalizacja: W-wa


Postprzez ewa86 » 17/5/2010, 19:38

ciężko jest z ciuchami tekstylnymi dla kobiet, jeżeli chodzi o kurtki to tutaj nie ma problemu, problem zaczyna się ze spodniami, ja noszę rozmiar ok. 36-38 a spodnie damskie w rozm.36 leżą jak worek na mnie. tzn w pasie ok a w nogach strasznie lużne są, tyłek też mało ciekawie wygląda w teksach tzn coś odstaje albo żle się układa...
w wyższej półce cenowej jest już lepiej spodnie są skrojone po ,,babsku'' ..
sama jeżdzę narazie w dżinsach bo po zmierzeniu ok 5 różnych modeli nic nie znalazłam na siebie...
aha i nie polecam kupować na necie...
ewa86
Świeżak
 
Posty: 74
Dołączył(a): 29/5/2009, 13:26
Lokalizacja: szczecin

Postprzez lachos R6 » 17/5/2010, 21:53

Miejscowość z jakiej pochodzę to Bełchatów, czyli najbliższe sklepy mam w Łodzi..
Nie no wiadomo, że bez uprzedniej przymiarki kupno ciuchów przez neta nie wchodzi w grę to się rozumie.
Przeglądałem właśnie sporo sklepów internetowych i nie mają oni zbyt bogatej oferty w tym temacie niestety co mnie bardzo martwi i irytuje, a o dziwo skórzane kombi można dostać szybciej bo jest bogatsza oferta a nawet szyją na miarę co niestety tekstylniaków nie dotyczy.
Ja sam jeżdżę w skórze, ale kobiecie która przejedzie się ze mną raz na jakiś czas tekstyl uważam za lepszy i bardziej jak dla niej praktyczniejszy, ale przez te wszystkie trudności nie wiem co już robić normalnie...
lachos R6
Świeżak
 
Posty: 138
Dołączył(a): 26/1/2009, 23:25

Postprzez sarar » 18/5/2010, 08:59

Dla plecaczka kupiłem komplet Modeka Ira. Wyszło to trochę powyżej zakładanych przez Ciebie 900PLN ale moim zdaniem warto - wypinane dwie warstwy (podpinka i membrana), na kurtce i membranie siatka więc nic się nie klei do ciała, wentylacja działa naprawdę przyzwoicie i w upały te ciuchy też dają radę. Ogólne wrażenie bardzo dobre.
sarar
Świeżak
 
Posty: 42
Dołączył(a): 27/8/2008, 14:22
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez moto-house » 18/5/2010, 13:45

Popatrz sobie na RST rift lub razor. Cena troche wyższa niz podajesz ale mysle ze warto :)
moto-house
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 18/5/2010, 13:24

Postprzez sarar » 19/5/2010, 11:09

moto-house napisał(a):Popatrz sobie na RST rift lub razor. Cena troche wyższa niz podajesz ale mysle ze warto :)


Przez pół sezonu miałem spodnie RST Rift i niedawno je zminiłem ( z resztą mam je na sprzedaż jakby ktoś chciał coś taniego). Spodnie są ok ale do temperatury 20 st. w trasie, jak się zatrzymasz to pewnie jajka zaczną Ci się gotować :twisted:
sarar
Świeżak
 
Posty: 42
Dołączył(a): 27/8/2008, 14:22
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez mianps » 19/5/2010, 17:20

Temat dotyczący ciuchów dla kobiety a ten wyskakuje z gotowanymi jajkami...ehhh
Honda cb 450s -> FZS600
mianps
Świeżak
 
Posty: 490
Dołączył(a): 20/5/2009, 19:49
Lokalizacja: Radom/Opole/Tomaszów Maz.

Postprzez kosta » 19/5/2010, 18:42

taaaa napewno rst rift będzie dobre na kobietę, co za koleś, za 500 zł to weź ją lepiej na kolacje, zamist wyzucać pieniadze na cos co i tak nie spełni swojej roli. Zaraz się znajdą znawcy co polecą ci ubrania marki ozone, która oczywiście dobra co najwyżej na skuter kymco. jak naprawde chcesz cos kupić to minimum modeka, buse lub held. Tańsze to ubrania motocyklowe jedynie z nazwy....................
AGAINST SLOW
ZAPRASZAM PO MOTOCYKLE i AKCESORIA
Avatar użytkownika
kosta
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1628
Dołączył(a): 18/5/2007, 16:23
Lokalizacja: WWA

Postprzez Kris2k » 19/5/2010, 19:40

kosta napisał(a):to minimum modeka, buse lub held. Tańsze to ubrania motocyklowe jedynie z nazwy....................

Dokladnie tych marek sie trzymaj.

Tansze marki typu ozone, probiker, cycle-spirit mozesz odpuscic, w 900pln cos juz znajdziesz i nawet bedziesz miec wybor jakis.
GS 500E '93 --> VFR 800 '00
Avatar użytkownika
Kris2k
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1617
Dołączył(a): 22/6/2006, 12:06
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Postprzez kosta » 21/5/2010, 19:02

pan_wiewiorka napisał(a):Rozumiem, że miałeś okazję przetestować cokolwiek tej marki?
przetestowałem jakieś 90% procent tego co możesz kupić u polskich importerów. W tym ozone. I może jesteś z niej zadowolony i oczywiście ja tego nie neguje , aczykolwiek obiektywnie rzecz biorąc ta marka to *^$%#^ amen
AGAINST SLOW
ZAPRASZAM PO MOTOCYKLE i AKCESORIA
Avatar użytkownika
kosta
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1628
Dołączył(a): 18/5/2007, 16:23
Lokalizacja: WWA

Postprzez xede » 22/5/2010, 10:46

jak szukasz sklepu w lodzi z heldem to polece Ci sklep na wólczańskiej 143, mila obsluga gosc troche bajeruje ale potrafi doradzic, sam tam spodnie dla mojej kobitki niedawno kupilem :) ew. modeka na żeligowskiego 46

tu masz nawet adres
http://www.motorwings.pl/content/4-o-nas
xede
Świeżak
 
Posty: 370
Dołączył(a): 3/10/2009, 12:35
Lokalizacja: łódź

Postprzez kosta » 22/5/2010, 18:15

pan_wiewiorka napisał(a):Aaaa... I to się chwali. Ale żeby przetestować tyle sprzętu (przetestować a nie ponosić), to trzeba trochę czasu oraz trafienia na sprzyjającą i niesprzyjającą aurę. Kurde, ile Ty masz lat, 350? :shock:
Nie liczę na odpowiedź ;)
Masz prawo wiedzieć że przez prawie dwa lata byłem szefem sprzedaży w najwiekszym salonie moto w tym kraju i jako gigant sprzedaży wszyscy importerzy proponowali nam współprace i co za tym idzie, ubrania do testów........pozdrawiam
AGAINST SLOW
ZAPRASZAM PO MOTOCYKLE i AKCESORIA
Avatar użytkownika
kosta
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1628
Dołączył(a): 18/5/2007, 16:23
Lokalizacja: WWA

Postprzez lachos R6 » 23/5/2010, 11:47

Hola hola Panowie starczy tych kutni...
Ciężko jest naprawdę znaleźć coś dobrego w tej kasie niestety.
Z racji tego że teraz jestem trochę zabiegany i nie mam czasu nigdzie z damą pojechać żeby sobie po przymieżała kilka ciuchów nie powiem wam na co sie zdecydowaliśmy. Dlatego jeśli jeszcze coś wam przychodzi to głowy żeby doradzić bądź podpowiedzieć to jak najbardziej piszcie.
Orientacyjny przegląd w markach motocyklowych mam i wiem że jedni wymienili te "tańsze" z niższej półki a inni te droższe bardziej cenione z firm z wyższej półki.
Za wszystkie odpowiedzi z góry dzieki.


Do "pan_wiewiorka" jeśli chcesz się z "kostą" podochodzić i poprzekomażać to pisz do niego na PW a nie zaśmiecaj tematu. A i jeszcze tylko ci dodam to że jeśli pisze że testował i ma rozeznanie to ma a z racji tego że jest wysokiej klasy sprzedawcą nie musi sam wszystkiego testować tylko ma od tego ludzi to chyba proste nie.
lachos R6
Świeżak
 
Posty: 138
Dołączył(a): 26/1/2009, 23:25

Postprzez lachos R6 » 23/6/2010, 16:23

Piszę w roli pochwalenia się z zakupu :) co prawa przekroczył on znacząco nasze zaplecze finansowe i trochę z nim zwlekaliśmy rozważając za i przeciw, lecz myślę iż jest to zakup jak najbardziej trafny i będzie się sprawdzał doskonale. Wybór padł na kompletny kombinezon MODEKA IRA który doskonale pasował do sylwetki mojej dziewczyny odzwierciedlając zarazem jej kobiece kształty (a nie jak to inne w których wyglądała... z grzeczności nie dokończę). Jest on trzywarstwowy, posiada szereg wentylacji, regulacji i ochraniaczy. Myślę iż będzie służył przez długie lata.
lachos R6
Świeżak
 
Posty: 138
Dołączył(a): 26/1/2009, 23:25



Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na gr