Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Ograniczenia dla motocyklistów...
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Ograniczenia dla motocyklistów...

Komentarze użytkowników
_________

[Aktualności] Ograniczenia dla motocyklistów...

Postprzez Ścigacz » 17/9/2009, 09:34

Dyskusja na temat: Ograniczenia dla motocyklistów – ankieta Policji
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Ograniczenia dla motocyklistów – ankieta Policji
Ścigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 17/9/2009, 09:35

Co za pomysł! Gdyby takie rzeczy powprowadzać we wszystkich miastach, a jeszcze w całej europie, świecie, to już nie dałoby się zwiedzać na motocyklach bo trzeba by się ograniczać do wiosek i obwodnic (jeśli są). Gratuluję Policji. Radzę dwa razy się zastanowić zanim się coś napisze/powie/uruchomi. Wg mnie pomysł takiej ankiety, a co za tym idzie pomysł ograniczenia (bo powstał w czyjejś głowie) jest zupełnie bzdurny. Jest bardzo dużo motocykli nie powodujących nadmiernego hałasu, również wielu motocyklistów nie powoduje zagrożeń, wielu również nie przekracza niebezpiecznie dozwolonych prędkości. Taki przepis chyba byłby nawet niezgodny z konstytucją (choć tu jestem raczej ostrożny). <br><hr>Zorr
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 17/9/2009, 09:54

Zabija mnie ostatnie zdanie artykułu. Parafrazując - "brak torów i nie ma się gdzie wyszaleć". Argument na poziomie skończonego debila. A jak nie ma strzelnicy w moim mieście to znaczy, że mogę wyjść na ulice z klamką i zacząć strzelać do ludzi??? Jak nie ma gdzie to się tego po prostu nie robi.

A odnośnie zakazu to problem jest taki, że na 100 motocyklistów 90 przejedzie cicho a 10 z wybebeszonym wydechem. Niestety postronni mieszkańcy zapamiętają tylko tych 10 bo oni najbardziej rzucają się w oczy. Zakaz głupi że aż głowa boli.<br><hr>siekson
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez valhalla » 17/9/2009, 10:39

Równi i równiejsi. Nie ma zakazu przejazdu dla kreytnów w służbówkach, którzy przelatują ile fabryka dała. Bo przecież maja ważny "biznes" do załatwienia. A że stwarzają kilkukrotnie większe zagrożenie i motocyklista to już inna sprawa. Generalnie do motocyklistów najłatwiej się dobrać bo przez wiekszość ludzi traktowani jesteśmy jak wiariaci, którym życie zbrzydło. I pewnie to, że czesto jedzimy dla przyjemnosci a nie z obowiazku.
Innocence proves nothing...
valhalla
Świeżak
 
Posty: 88
Dołączył(a): 4/9/2008, 10:33
Lokalizacja: Łódź

Postprzez PiotrJ » 17/9/2009, 10:45

Komentatorzy napisał(a):Zabija mnie ostatnie zdanie artykułu. Parafrazując - "brak torów i nie ma się gdzie wyszaleć". Argument na poziomie skończonego debila. A jak nie ma strzelnicy w moim mieście to znaczy, że mogę wyjść na ulice z klamką i zacząć strzelać do ludzi??? Jak nie ma gdzie to się tego po prostu nie robi.

A odnośnie zakazu to problem jest taki, że na 100 motocyklistów 90 przejedzie cicho a 10 z wybebeszonym wydechem. Niestety postronni mieszkańcy zapamiętają tylko tych 10 bo oni najbardziej rzucają się w oczy. Zakaz głupi że aż głowa boli.<br><hr>siekson


Kolego, porównując brak torów do braku strzelnicy, rozumiem, iż sądzisz, że popieram lub bronię tych, którzy "szaleją"? W takim razie błędnie interpretujesz czytany tekst.
Kilka linijek wyżej napisałem "wypadałoby zwiększyć kontrole drogowe, aby zniwelować ilość niepohamowanych kierowców" oraz "Na pewno pojawia się tutaj problem [braku torów]", jeszcze wyżej pisałem o "ograniczeniach dla szalonych i głośnych". Wszystko razem, chyba wyraźnie pokazuje, że nie popieram idiotyzmu na drodze. Następnym razem czytaj bardziej wnikliwie.

Poza tym, zgadzam się z Tobą jeśli chodzi o "Jak nie ma gdzie to się tego po prostu nie robi." oraz w przypadku 10% z wybebeszonym wydechem, którzy będą zapamiętani.

Uważam dyskusję za zamkniętą ;)
pozdrawiam
PiotrJ
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 10/9/2009, 09:09
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Komentatorzy » 17/9/2009, 11:04

Komentatorzy napisał(a):Równi i równiejsi. Nie ma zakazu przejazdu dla kreytnów w służbówkach, którzy przelatują ile fabryka dała. Bo przecież maja ważny "biznes" do załatwienia. A że stwarzają kilkukrotnie większe zagrożenie i motocyklista to już inna sprawa. Generalnie do motocyklistów najłatwiej się dobrać bo przez wiekszość ludzi traktowani jesteśmy jak wiariaci, którym życie zbrzydło. I pewnie to, że czesto jedzimy dla przyjemnosci a nie z obowiazku.<br><hr>valhalla<br>
Jak jest coś do **** to musi znaleźć się tego winny. W Płocku przyczepili się do motocyklistów, a Ty żeby odbić piłeczkę atakujesz "kretynów w służbówkach" uogólniając dokładnie tak samo jak ludzie z Płocka. Wszyscy motocykliści to samobójcy, goście mający służbowy samochód to kretyni, młodzi jeżdżą źle bo są młodzi, starzy bo są starzy, kobiety bo są kobietami, Murzyni śmierdzą, Rumuni kradną, policjanci biorą łapówki,księża mają kochanki, a idioci piszą bezsensowne komentarze...<br><hr>S
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez valhalla » 17/9/2009, 11:08

Komentatorzy napisał(a):
Komentatorzy napisał(a):Równi i równiejsi. Nie ma zakazu przejazdu dla kreytnów w służbówkach, którzy przelatują ile fabryka dała. Bo przecież maja ważny "biznes" do załatwienia. A że stwarzają kilkukrotnie większe zagrożenie i motocyklista to już inna sprawa. Generalnie do motocyklistów najłatwiej się dobrać bo przez wiekszość ludzi traktowani jesteśmy jak wiariaci, którym życie zbrzydło. I pewnie to, że czesto jedzimy dla przyjemnosci a nie z obowiazku.<br><hr>valhalla<br>
Jak jest coś do **** to musi znaleźć się tego winny. W Płocku przyczepili się do motocyklistów, a Ty żeby odbić piłeczkę atakujesz "kretynów w służbówkach" uogólniając dokładnie tak samo jak ludzie z Płocka. Wszyscy motocykliści to samobójcy, goście mający służbowy samochód to kretyni, młodzi jeżdżą źle bo są młodzi, starzy bo są starzy, kobiety bo są kobietami, Murzyni śmierdzą, Rumuni kradną, policjanci biorą łapówki,księża mają kochanki, a idioci piszą bezsensowne komentarze...<br><hr>S


Nie atakuje nikogo, chodzi o sam fakt, ze z powodu kilku incydentow po glowie dostaje ogol. Mozna sie przyczepic do wszystkiego, liste "winnych" sam wymieniles. Jezeli moj post mial pejoratywny wydzwiek to przepraszam. Chodzi o to, ze albo zaczniemy jakos ze soba zyc i znajdzie sie miejsce dla kazdego, albo Polska bedzie krajem, z ktorego bedzie trzeba uciekac.

pozdrawiam,

i mimo wszystko nie jestem idiotą :)
Innocence proves nothing...
valhalla
Świeżak
 
Posty: 88
Dołączył(a): 4/9/2008, 10:33
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Komentatorzy » 17/9/2009, 11:28

Komentatorzy napisał(a):Równi i równiejsi. Nie ma zakazu przejazdu dla kreytnów w służbówkach, którzy przelatują ile fabryka dała. Bo przecież maja ważny "biznes" do załatwienia. A że stwarzają kilkukrotnie większe zagrożenie i motocyklista to już inna sprawa. Generalnie do motocyklistów najłatwiej się dobrać bo przez wiekszość ludzi traktowani jesteśmy jak wiariaci, którym życie zbrzydło. I pewnie to, że czesto jedzimy dla przyjemnosci a nie z obowiazku.<br><hr>valhalla<br>
Komentatorzy napisał(a):Jak jest coś do **** to musi znaleźć się tego winny. W Płocku przyczepili się do motocyklistów, a Ty żeby odbić piłeczkę atakujesz "kretynów w służbówkach" uogólniając dokładnie tak samo jak ludzie z Płocka. Wszyscy motocykliści to samobójcy, goście mający służbowy samochód to kretyni, młodzi jeżdżą źle bo są młodzi, starzy bo są starzy, kobiety bo są kobietami, Murzyni śmierdzą, Rumuni kradną, policjanci biorą łapówki,księża mają kochanki, a idioci piszą bezsensowne komentarze...<br><hr>S<br>
Komentatorzy napisał(a): Nie atakuje nikogo, chodzi o sam fakt, ze z powodu kilku incydentow po glowie dostaje ogol. Mozna sie przyczepic do wszystkiego, liste "winnych" sam wymieniles. Jezeli moj post mial pejoratywny wydzwiek to przepraszam. Chodzi o to, ze albo zaczniemy jakos ze soba zyc i znajdzie sie miejsce dla kazdego, albo Polska bedzie krajem, z ktorego bedzie trzeba uciekac. pozdrawiam, i mimo wszystko nie jestem idiotą :)<br><hr>valhalla<br>
Polska jeszcze długo nie będzie krajem, w którym można koło siebie żyć swobodnie. Za dużo jadu leje się ze wszystkich stron. <br><hr>S
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez valhalla » 17/9/2009, 11:36

Komentatorzy napisał(a):
Komentatorzy napisał(a):Równi i równiejsi. Nie ma zakazu przejazdu dla kreytnów w służbówkach, którzy przelatują ile fabryka dała. Bo przecież maja ważny "biznes" do załatwienia. A że stwarzają kilkukrotnie większe zagrożenie i motocyklista to już inna sprawa. Generalnie do motocyklistów najłatwiej się dobrać bo przez wiekszość ludzi traktowani jesteśmy jak wiariaci, którym życie zbrzydło. I pewnie to, że czesto jedzimy dla przyjemnosci a nie z obowiazku.<br><hr>valhalla<br>
Komentatorzy napisał(a):Jak jest coś do **** to musi znaleźć się tego winny. W Płocku przyczepili się do motocyklistów, a Ty żeby odbić piłeczkę atakujesz "kretynów w służbówkach" uogólniając dokładnie tak samo jak ludzie z Płocka. Wszyscy motocykliści to samobójcy, goście mający służbowy samochód to kretyni, młodzi jeżdżą źle bo są młodzi, starzy bo są starzy, kobiety bo są kobietami, Murzyni śmierdzą, Rumuni kradną, policjanci biorą łapówki,księża mają kochanki, a idioci piszą bezsensowne komentarze...<br><hr>S<br>
Komentatorzy napisał(a): Nie atakuje nikogo, chodzi o sam fakt, ze z powodu kilku incydentow po glowie dostaje ogol. Mozna sie przyczepic do wszystkiego, liste "winnych" sam wymieniles. Jezeli moj post mial pejoratywny wydzwiek to przepraszam. Chodzi o to, ze albo zaczniemy jakos ze soba zyc i znajdzie sie miejsce dla kazdego, albo Polska bedzie krajem, z ktorego bedzie trzeba uciekac. pozdrawiam, i mimo wszystko nie jestem idiotą :)<br><hr>valhalla<br>
Polska jeszcze długo nie będzie krajem, w którym można koło siebie żyć swobodnie. Za dużo jadu leje się ze wszystkich stron. <br><hr>S


Kwestia czy pozwolimy aby "zjadliwi" ludzie nami rządzili, ale to już temat na inna dyskusje.

Sorry ponowne za ostry ton o kierowcach służbówek, napisałem o parę słów za dużo. No offence !
Innocence proves nothing...
valhalla
Świeżak
 
Posty: 88
Dołączył(a): 4/9/2008, 10:33
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Komentatorzy » 17/9/2009, 12:16

Gdyby przy przeglądach technicznych nie byłoby przekrętów, a Policja jak w niemczech za za głośne wydechy zabierałaby auto/moto na lawete i prawko, to nie potrzebne byłyby tego typu akcje<br><hr>w
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/9/2009, 12:37

A co ma zrobić ktoś, kto dojeżdża motorem do miejsca pracy będącego na tej ulicy? Będzie go pchał po ulicy przez kilkaset metrów powodując zajefajny korek, czy dostanie spec przepustkę?<br><hr>pph
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/9/2009, 12:55

Jaki kur...na zakaz??? Albo całkowity zakaz wjazdu dla wszystkich się robi, np. na Rynek, Starówkę czy do parku... albo wszyscy wjeżdżają/przejeżdżają. Motocykl to normalny środek lokomocji na który jeszcze trzeba zrobić uprawnienie. Nie godzi to przypadkiem w nas motocyklistów jako ludzi, sprzecznie z konstytucją czy jakimś innym prawem? Co za baran to wymyślił? Droga gminna, miejska czy każda inna jest też dla mnie i dla "ciebie"... Po co ludzie płacą podatki różnej maści, czynsze itp??? motocyklista mieszkający w Płocku, Częstochowie czy innym mieście to już nie jest mieszkańcem??? Ograniczając w ten sposób ruch ludziom, powinni zapewnić im bezpłatny i bezpieczny parking na rogatkach miasta, bezpłatny dowóz na całym zamkniętym terenie i parę innych udogodnień. A niech za to płacą Ci, którzy byli za!!! Mnie też szlag trafia jak w nocy słyszę debila jeżdżącego po osiedlu ale kto powiedział że to moto a nie pseudo-tunningowane auto??? Jak Wam będą chcieli zamknąć ulice proponuję zorganizować to co w przypadku autostrad ostatnio. W jedności siła. Pozdrawiam.<br><hr>bastek00
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/9/2009, 14:51

A cóż to za problem, każdy może głosować, jeżeli każdy motocyklista odda głos na nie wtedy nawet nie będą myśleli o ograniczeniach i wyjdzie że Płock kocha motocyklistów.<br><hr>finger
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/9/2009, 15:07

Komentatorzy napisał(a):A co ma zrobić ktoś, kto dojeżdża motorem do miejsca pracy będącego na tej ulicy? Będzie go pchał po ulicy przez kilkaset metrów powodując zajefajny korek, czy dostanie spec przepustkę?<br><hr>pph<br>
jestem mieszkańcem częstochowy zakaz jest na długości całej aleji ja akurat poruszam się motorowerem więc mnie zakaz nie obowiązuje
ale patrząc co się dzieje w mieście chodzi mi o korki to ten zakaz powinni zlikwidować wtedy może więcej ludzi przesiadło by się na motory z samochodów.<br><hr>neo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/9/2009, 15:07

Komentatorzy napisał(a):A co ma zrobić ktoś, kto dojeżdża motorem do miejsca pracy będącego na tej ulicy? Będzie go pchał po ulicy przez kilkaset metrów powodując zajefajny korek, czy dostanie spec przepustkę?<br><hr>pph<br>
jestem mieszkańcem częstochowy zakaz jest na długości całej aleji ja akurat poruszam się motorowerem więc mnie zakaz nie obowiązuje
ale patrząc co się dzieje w mieście chodzi mi o korki to ten zakaz powinni zlikwidować wtedy może więcej ludzi przesiadło by się na motory z samochodów.<br><hr>neo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/9/2009, 17:09

To ja skomentuję jako mieszkaniec Płocka: Dziś akurat około 14.30 korek w centrum miał długość 2km czyli długość całego centrum :)
Pytanie: kogo ze świecznika boli że motocykle przemieszczają się spokojnie w korku kiedy jaśnie pan musi czekać aż wszystkie żółwiki namyślą się żeby ruszyć spod świateł???<br><hr>raper
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/9/2009, 17:19

Koledzy Motonici - POMÓŻCIE - GŁOSUJCIE
Apeluję i Proszę jako mieszkaniec tego miasta - wesprzyjcie walkę o wolność i równość wobec prawa - jutro tak może być w Waszym mieście!!!<br><hr>raper
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/9/2009, 17:22

Komentatorzy napisał(a):To ja skomentuję jako mieszkaniec Płocka: Dziś akurat około 14.30 korek w centrum miał długość 2km czyli długość całego centrum :)
Pytanie: kogo ze świecznika boli że motocykle przemieszczają się spokojnie w korku kiedy jaśnie pan musi czekać aż wszystkie żółwiki namyślą się żeby ruszyć spod świateł???<br><hr>raper<br>
Dlatego ja jako mieszkaniec Katowic w ramach pomocy kolegom z Płocka nie tylko na motocyklach zagłosowałem przeciw zamykaniu ulic. To przecież ograniczanie swobód obywatelskich. Najlepiej niech żadna z firm nie produkuje motocykli... problem się im rozwiąże sam. :))<br><hr>bastek00
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/9/2009, 17:28

Jutro tak może być w Waszym mieście. Apel do Adminów i Moderatorów Ścigacza o zawieszenie informacji o ankiecie w widocznym miejscu.<br><hr>raper
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 20/9/2009, 17:04

Może mi się zdażyć jechać przez Płock, więc głosowałem przeciw ograniczaniu moich praw użytkownika dróg publicznych.<br><hr>t_racer_
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Następna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na gr
cron