Zobacz wątek - Gsf 600 bandit z 96r wyczyściłem filtr powietrza i NIE śmiga
NAS Analytics TAG

Gsf 600 bandit z 96r wyczyściłem filtr powietrza i NIE śmiga

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Gsf 600 bandit z 96r wyczyściłem filtr powietrza i NIE śmiga

Postprzez przegeb » 15/4/2009, 19:41

Jak w temacie jestem szczęśliwym posiadaczem suzuki bandit gsf 600 z 1996r alias czerwony diabeł :D jak dotąd działał zaje dobrze ale musiałem przy nim pogrzebać i wpadłem na pomysł że przeczyszcze filtr powietrza.posiadam ponoć super filtr K&N su-7593 dedykowany do tego modelu , wyczyściłem go preparatem tejże firmy i nawilżyłem olejkie tejże firmy (nałożyłem 3 warstwy) odczekałem 24h i założyłem. no i chciałem przetestować swoje dieło :cry: motur odpalił ale żdziwiło mnie że nie wkęcał się na obroty troche go pogazowałem poszedł czarny dym z rury Pomyślałem że może musi się rozgrzac i zostawiłe go żeby się grzał a w międzyczasie nasmarowałem łańcuch. wreszcie jak już silnik był ciepły ddosiadłem go i w długa przejechałem 300 metrów i zgasł odpaliłem chciałem przygazować ale nic nie reaguje na gaz (naczy reaguje ale w dziwny sposub) nie wkręca się na obroty jak już udało mi się go wkręcić to pod obciążeniem (jak wbijam bieg i puszczam sprzęgło) momentalnie traci ducha
Hilfe help pomocy
przegeb
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 17/3/2009, 19:59
Lokalizacja: Katowice


Postprzez Maro » 15/4/2009, 20:18

Wyjmij ten filtr całkowicie i wtedy spróbuj odpalić, czy się będzie wkręcał
Najszybciej Filtr do wymiany, dostaje za mało powietrza i się dusi.

Najprawdopodobniej ten preparat zapchał filtr, moto dostaje za mało powietrza.
Maro
Świeżak
 
Posty: 110
Dołączył(a): 27/1/2007, 21:34
Lokalizacja: Podlaskie


Postprzez milus » 15/4/2009, 20:48

No ten czarny dym , bo pewnie przesadziłeś z nasączaniem i silnik pociągnął tego oleju.Wywal to cudo.Jak to nie pomoże to mogłeś sobie zawalić wszystko tym środkiem.Wtedy czyszczenie przewodów, gaźników i wymiana świec.Oczywiście pewnie pomoże sama zmiana filtra:D
600:D Spawacz ram....
milus
Świeżak
 
Posty: 147
Dołączył(a): 17/8/2007, 12:32
Lokalizacja: Legnica



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości




na górê