Zobacz wątek - Kombinezon....
NAS Analytics TAG

Kombinezon....

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Kombinezon....

Postprzez bujala » 17/9/2008, 17:25

Wiec mam taki maly problem poniewaz jestem poczatkujacym i potrzebuje pomocy osob ktore sie znaja a nie tych ktore maj zamiar spamowac i drwic!! :lol:
A wiec chodzi o kombinezon-wymiary np. 38-40- wymiary klatki piersiowej mam 40 wiec musze kupic kombinezon wiekszy,mniejszy czy identyczny z moimi wymiarami-nie chce aby wisial na mnie gdy wezme za wiekszy ale rowniez zastanawia mnie co trzeba nosic pod kombinezonem zeby mnie zabardzo nie przepizdzilo..... :?
Dzieki i pozdrawiam
bujala
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 17/9/2008, 17:15


Postprzez blazej1901 » 17/9/2008, 17:33

bierz większy bo jak pizga to trzeba gazet nakłaść na klatę żeby cię nie przewiało.

a tak na poważnie to nikt nie będzie drwił jak przeniesiesz pytanie na forum trochę niżej a i kombinezon wypadało by przymierzyć a nie patrzeć na numerki.
...:::Audi Klub Polska Member:::...

FZS 600 2003
Avatar użytkownika
blazej1901
Świeżak
 
Posty: 173
Dołączył(a): 4/6/2006, 14:22
Lokalizacja: Płock


Postprzez patryk83 » 17/9/2008, 17:42

Jakaś ciekawa i rzeczowa odpowiedź na to pytanie by się przydała bo mnie tez to interesuje a konkretów mało jak wody na pustyni.
Honda CBR 600 F4i user
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
patryk83
Bywalec
 
Posty: 942
Dołączył(a): 29/8/2008, 08:32
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez bujala » 17/9/2008, 17:54

ok dzieki
jezeli chodzi o przymiarke kombinezonu to bedzie ciezko bo jak sami wiemy sklepy wysylkowe jak i allegro i ebay maja ceny konkurencyjne do tych ktore spotkamy na miescie..... :roll:
bujala
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 17/9/2008, 17:15

Postprzez wikples » 17/9/2008, 18:14

Zawsze można przymierzyć w sklepach 'na mieście' i ten sam model zamówić na Allegro ;)
Avatar użytkownika
wikples
Bywalec
 
Posty: 969
Dołączył(a): 24/1/2008, 20:18
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez bujala » 17/9/2008, 19:05

tez racja :lol:
ale jak narazie nie widzialem w sklepach tych co mi sie podobaja na necie :?
zreszta nie wazne wazne ze wiem ze trzeba cos miec pod spodem oprocz termo ubranka :roll:
bujala
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 17/9/2008, 17:15

Postprzez suszek » 17/9/2008, 20:46

z mojego doswiadczenia powiem jedno numeracja jest tylko dla dekoracji jakies 3lata temu kupilem kombi na motobajzlu i zdziwilem sie kiedy przymierzylem bo ogulnie nosze 38 a kombi mialo 42 i lezal jak szyty na miare
miesiac temu zmienilem na nowy i tez byla niespodzianka bo kupilem nie 38 tylko 40 gdysz po zasunieciu sie w 38 prawie niemogle sie ruszyc 40 okazal sie komfortowy wiec trzeba naprawde uwarzac na to kupowanie przez tele zakupy
BAJKERSKA Rodzinka...........


Peti- V-MAX to juz minelo
teraz 1100 GSX-R
suszek
Świeżak
 
Posty: 26
Dołączył(a): 30/1/2007, 17:04
Lokalizacja: aix-en-provence

Postprzez kosta » 19/9/2008, 11:35

wikples napisał(a):Zawsze można przymierzyć w sklepach 'na mieście' i ten sam model zamówić na Allegro ;)
tiaaa jasne dawajmy zarabiać szczurom z allegro to nigdy nie będziecie w tym kraju mieli pięknych i dużych salonów motocyklowych i wiecznie będą narzekania że to źle a tamto nie dobrze.

Wracając do tematu kombi ma BYĆ NA CIEBIE ZA MAŁE oczywiście bez przesady nie może ograniczać twoich ruchów. W zależności od producenta (jak i ceny) kobi możemy podzielić na dwa rodzaje albo na te które sie rozciągną albo na te które sie dopasują. Pod kombi w gorące dni najlepiej jednoczęściowy lub dwu jak kto woli zestaw bielizny termoaktywnej , natomiast na chłodniejsze dni to samo ale koniecznie z wind stopperem.
AGAINST SLOW
ZAPRASZAM PO MOTOCYKLE i AKCESORIA
Avatar użytkownika
kosta
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1628
Dołączył(a): 18/5/2007, 16:23
Lokalizacja: WWA

Postprzez dezerter72 » 20/9/2008, 14:08

Kosta masz racje , jak tak dalej pójdzie to naprawde nie będzie nic w sklepach tylko jakieś dziwne oferty na allegro.
Jedyny sklep gdzie jest wszystko na miejscu to Kombinezon.pl z Koszalina( siesze się że w moim mieście :lol: ) - nie wiem jak oni to robią ale mają wszystko na miejscu a nie z katalogu.
Także Bujala wskakuj w samochód i przyjeżdzaj - napewno coś dla siebie znajdziesz , ich adres znajdziesz na www.kombinezon.pl

A pod kombi najlepsza jest bielizna termoaktywna - zajmuje mało miejsca i grzeje jak cholera , sam w takiej śmigam i jestem zadowolony.
dezerter72
Świeżak
 
Posty: 19
Dołączył(a): 4/9/2008, 15:49
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez kosta » 22/9/2008, 09:35

no i tutaj nie dokońca sie zgodze jestes nowy więc masz prawo nie wiedzieć , ja jestem brand menagerem w największym salonie motocyklowym w polsce i jestem odpowiedzialny za dział akcesoriów i w przyszłym sezonie u mnie będzie największy wybór dainese i (nie tylko) w tym kraju także całe allegro może sie schować, zresztą pewnie niedługo pojawi się informacja na ścigaczu o nowej i obszrnej kolekcji także zapraszam
AGAINST SLOW
ZAPRASZAM PO MOTOCYKLE i AKCESORIA
Avatar użytkownika
kosta
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1628
Dołączył(a): 18/5/2007, 16:23
Lokalizacja: WWA

Postprzez WeWonItThreeTimes » 22/9/2008, 10:33

kosta napisał(a):no i tutaj nie dokońca sie zgodze jestes nowy więc masz prawo nie wiedzieć , ja jestem brand menagerem w największym salonie motocyklowym w polsce i jestem odpowiedzialny za dział akcesoriów i w przyszłym sezonie u mnie będzie największy wybór dainese i (nie tylko) w tym kraju także całe allegro może sie schować, zresztą pewnie niedługo pojawi się informacja na ścigaczu o nowej i obszrnej kolekcji także zapraszam


Osobiscie moge tylko polecic asortyment i obsluge. I nie, nie pracuje tam, jestem zwyklym konsumentem ktory woli zrobic tam zakupy niz na Allegro gdyz bede widzial dokladnie co kupuje. A w przypadku kombi to bardzo istotne
Obrazek
Avatar użytkownika
WeWonItThreeTimes
Świeżak
 
Posty: 237
Dołączył(a): 3/8/2008, 18:02
Lokalizacja: Miasto W/Oss

Postprzez dudek » 22/9/2008, 13:14

takie pytanko co do ubioru. To czy wy w jakis sposob o niego dbacie. I nie chodzi tu o ladne powieszenie na wieszaku. Bardziej chodzi mi o skure, ktora jak to np w butach trzeba pastowac. Czy to samo robi sie ze spodniami i kurtka czy poprostu odwieszacie i sobie wisi...?
ucze sie ... na zx6r `03
Avatar użytkownika
dudek
Świeżak
 
Posty: 51
Dołączył(a): 13/5/2008, 10:27
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez kosta » 22/9/2008, 13:53

a po co coś robić skoro nie wisi to dłużej jak tydzień 8) a kaski są regularnie czyszczone i generalnie stary sie dbać o schludność akcesoiów. Skór nie impregnujemy gdyż jest to bezcelowe.
AGAINST SLOW
ZAPRASZAM PO MOTOCYKLE i AKCESORIA
Avatar użytkownika
kosta
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1628
Dołączył(a): 18/5/2007, 16:23
Lokalizacja: WWA

Postprzez gumis » 22/9/2008, 14:13

ale co to za salon bo az mnie ciekawosc zzera...
SV 650N...bo golasy som najfffajniejsze! | | https://www.youtube.com/channel/UCDq_gh ... aEDrqGNkDg
Avatar użytkownika
gumis
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2866
Dołączył(a): 10/9/2006, 13:08
Lokalizacja: Ruda Śląska/Chorzów

Postprzez palua » 22/9/2008, 15:21

Free fun, ja się tam zaopatruje i jestem bardzo zadowolonai na wiosenke marzy mi sie kombi nowe więc na pewno się pojawię jak pieniążki będą i wypije tą kawkę w końcu może ;)
Avatar użytkownika
palua
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 278
Dołączył(a): 7/1/2008, 22:44
Lokalizacja: Sochaczew

Postprzez House MD » 22/9/2008, 16:04

super sklep ,oblukałem stronkę :P sorry za off-topa
Jestem Hardcorem xD
Avatar użytkownika
House MD
Świeżak
 
Posty: 438
Dołączył(a): 4/6/2008, 12:11

Postprzez kosta » 23/9/2008, 09:49

Dziękujemy za słowa uznania :D każda pochawała jak i krytyka działa budujaco i robimy to dla was. Chcemy stworzyć miejsce nie tylko na zakupy ale równierz miejsce gdzie można spędzić miło czas. Zapraszam w przyszłym sezonie na największy wybór Dainese.

Sry za offa ale nie mogłem sie powstrzymać.
AGAINST SLOW
ZAPRASZAM PO MOTOCYKLE i AKCESORIA
Avatar użytkownika
kosta
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1628
Dołączył(a): 18/5/2007, 16:23
Lokalizacja: WWA

Postprzez andy7 » 23/9/2008, 11:02

kosta napisał(a): ... tiaaa jasne dawajmy zarabiać szczurom z allegro to nigdy nie będziecie w tym kraju mieli pięknych i dużych salonów motocyklowych i wiecznie będą narzekania że to źle a tamto nie dobrze.


Na pewno masz racje, dylemat lezy w tym, ze wiekszosc ludzi prowadzacych dzialalnosc gospodarcza nie potrafi prawidlowo skalkulowac narzutu, wiekszosc mysli / chce zostac milionerami w jeden dzien - nie tedy droga. Nie ma sie wiec co dziwic, ze kliet szuka gdzie sie da.

Wiadomo tez jaka jest sytuacja gospodarcza - chroniczny brak kasy. Prowadzenie w takich warunkach interesu nie jaest naprawde latwe.

:wink:
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55

Postprzez Konig » 23/9/2008, 14:30

kosta napisał(a):Dziękujemy za słowa uznania :D każda pochawała jak i krytyka działa budujaco i robimy to dla was. Chcemy stworzyć miejsce nie tylko na zakupy ale równierz miejsce gdzie można spędzić miło czas. Zapraszam w przyszłym sezonie na największy wybór Dainese.

Sry za offa ale nie mogłem sie powstrzymać.


Czekam na filię w trójmieście :)
Konig
Świeżak
 
Posty: 433
Dołączył(a): 14/8/2008, 20:21
Lokalizacja: Triocity



Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości




na gr