Zobacz wÄ…tek - Buty
NAS Analytics TAG

Buty

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Buty

Postprzez WeWonItThreeTimes » 26/8/2008, 08:01

Do tej pory jezdzilem w martenach ale postanowilem wymienic na cos "normalnego". przymiezalem wczoraj Alpiny i mam pytanko - czy po zalozeniu powinno byc tak ciasno ze az niewygodnie - w sensie noga troszke niedokrwiona. Bo moze to sie rozchodzi?

Z gory dzieki
Obrazek
Avatar użytkownika
WeWonItThreeTimes
Świeżak
 
Posty: 237
Dołączył(a): 3/8/2008, 18:02
Lokalizacja: Miasto W/Oss


Postprzez kosta » 26/8/2008, 09:15

raczej nie, owszem mogą delikatnie uwierać gdyż but w miare użytkowania dopasuje sie do ksztłtów twojej stopy nie mniej jednak niedokrweinie jak dla mnie świadczy o zdecydowania za małym rozmiarze no chyba że masz baaaaaardzo szeroka stope..........
AGAINST SLOW
ZAPRASZAM PO MOTOCYKLE i AKCESORIA
Avatar użytkownika
kosta
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1628
Dołączył(a): 18/5/2007, 16:23
Lokalizacja: WWA


Postprzez WeWonItThreeTimes » 26/8/2008, 09:28

No wlasnie mam szeroka. w 43 jest to o czym pisze(no i nie wspomnialem ze wpychalem je ze 2 minuty, natomiast w 44 mam troche luzu. I nie wiem czy skarpeta gruba da rade to skorygowac wlasnie :? Jakies pomysly?
Obrazek
Avatar użytkownika
WeWonItThreeTimes
Świeżak
 
Posty: 237
Dołączył(a): 3/8/2008, 18:02
Lokalizacja: Miasto W/Oss

Postprzez CalibraHunter » 26/8/2008, 09:56

Na to wyglada, ze asortyment Alpinestars nie odpowiada Twojej anatomii. Nie ma co korygowac gruba skarpeta, bo w cieple dni ugotujesz i stopy i buty. But sie nieco rozejdzie, ale nie na tyle, zeby z za malego stac sie dobrym. A ten luzniejszy bedzie jeszcze bardziej luzny, wiec najwyrazniej musisz poszukac u innych producentow lub zapytac o rozmiary polowkowe - byc moze bedzie mozna zamowic 43 1/2. Ale za to nie recze, nie mam bladego pojecia czy takowe sa u Alpiny. Po prostu sie zapytaj. Trzymam kciuki i pozdrawiam.
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL

Postprzez WeWonItThreeTimes » 26/8/2008, 10:16

Dzieks patty,chyba tak jest jak mowisz.Polowek niestety nie ma.Sprawdze jeszcze Dainese i Sidi w F&F, moze ktos mi tam zniżke zalatwi jakas ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
WeWonItThreeTimes
Świeżak
 
Posty: 237
Dołączył(a): 3/8/2008, 18:02
Lokalizacja: Miasto W/Oss

Postprzez YZF R1 » 26/8/2008, 12:18

Hmmm ja zaś sądzę ze Alpina ma najszersze buty. Jak ja kupowałem swoje SMXy plusy brałem pd uwagę jeszcze Sidi Vertigo Corsa i sidi numer 44 mnie lekko uciskał na długość stopy było ok palce spokojnie mi sie mieściły zaś but był bardzo ciasny na stopie i tak jest w Sidi są to buty bardzo dopasowane do stopy nie jedna osoba mi mówiła dokładnie to samo zaś Alpina robi butki takie jakby lekko szersze ten sam numer czyli 44 w Alpinie jest dla mnie miodzio z palcami tak samo jak w sidi ale stopa ma troszkę luzu i tak powinno być. Natomiast uwierz mi że nei wiem co na nogę założysz no w SMX-ach Plusach nie spoci ci sienoga jest w nich kapitalny sysyem wentylacji i działa tip top ja latam w nich czasem w naprawdę ciepłe dni i w skarpetkach oczywiście i nic mi sie nie poci.... także ja polecam Alpinestars SMX Plus
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez WeWonItThreeTimes » 26/8/2008, 13:10

No ale czy uwazasz ze powinny byc takie klopoty z wlozeniem? I czy kostka powinna latac w numer wiekszych(weszly jak w maslo)? Miezylem wlasnie Plusy i lipton byl taki
Obrazek
Avatar użytkownika
WeWonItThreeTimes
Świeżak
 
Posty: 237
Dołączył(a): 3/8/2008, 18:02
Lokalizacja: Miasto W/Oss

Postprzez YZF R1 » 26/8/2008, 14:53

"weszło jak w masło" mam namyśli nie to że są 3 numery za duże tylko po dobrym porozpinaniu ich stopa wchodzi bez problemów i nic mnie nie uciska po zapięciu i zasunięciu suwaka. postaw obok siebie SMXa plusa I Vertigo Corsę i zobaczysz gołym okiem ze Sidi są węższe w stopie....
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez WeWonItThreeTimes » 26/8/2008, 14:59

Przymieze Vertigo dzis i zobaczymy jak to bedzie

PS:To nie mialo byc zlosliwe,tak mi sie napisalo
Obrazek
Avatar użytkownika
WeWonItThreeTimes
Świeżak
 
Posty: 237
Dołączył(a): 3/8/2008, 18:02
Lokalizacja: Miasto W/Oss

Postprzez YZF R1 » 26/8/2008, 15:06

a ja kolego nie odbieram tego złośliwie hehe zobaczysz ze jak przymierzysz vertigo na pewno będzie ciaśniej niż w SMX-sie....

pozdrawiam
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez SpaceDog » 26/8/2008, 17:19

Ech :-(
mialem ten sam problem :-( alpinestarsy za nic na swiecie nie chcialy wpuscic mnie do srodka - bez wzgledu na model (bylem juz zdesperowany dac nawet 1200zl za najbardziej wypasione :-) )podobno mam ,,wysokie podbicie" czy jakos tak...;-) w końcu zakupiłem suomy racing - i jest ok.
niestety sidi tez mnie cisnely w podbiciu (dopiero numer wieksze byly ok)
Pozdrawiam
SpaceDog
SpaceDog
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 26/8/2008, 17:05

Postprzez kravec » 26/8/2008, 18:41

popieram YZF R1... w zadnych z przymierzanych butów nie czułem się (a raczej moje stopy) tak komfortowo jak w smx-plusach... z sidi miałem natomiast duży problem żeby w ogole na noge włożyć
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez YZF R1 » 27/8/2008, 11:39

Ja do Vertigo Corsa jakoś się wcisnąłem ale do Vertebry Race Carbon ciężko było to są naprawdę bardzo "wąskie" buty i dodam że wszystkie mierzyłem 44.
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez WeWonItThreeTimes » 27/8/2008, 15:00

Problem sie rozwiazal,Vertigo 43 sa za male (wciskam na sile + za krotkie), 44 wciskam (ale nie na sile), na dlugosci ok. Takze zakupilem takie ;).
Moze Plusy sa wygodniejsze,ale nie bedzie dane mi to sprawdzic,niestety nie pasuja na moja noge :(

Dzieki wszystkim za opinie i pomoc
Obrazek
Avatar użytkownika
WeWonItThreeTimes
Świeżak
 
Posty: 237
Dołączył(a): 3/8/2008, 18:02
Lokalizacja: Miasto W/Oss

Postprzez kosta » 27/8/2008, 15:36

a kupowałeś je we f&f ??
AGAINST SLOW
ZAPRASZAM PO MOTOCYKLE i AKCESORIA
Avatar użytkownika
kosta
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1628
Dołączył(a): 18/5/2007, 16:23
Lokalizacja: WWA

Postprzez WeWonItThreeTimes » 27/8/2008, 15:46

nie,mierzylem w tarborze bo akurat bylem w poblizu,kupilem w necie. 250 PLN to spora roznica jednak....
Obrazek
Avatar użytkownika
WeWonItThreeTimes
Świeżak
 
Posty: 237
Dołączył(a): 3/8/2008, 18:02
Lokalizacja: Miasto W/Oss

Postprzez CalibraHunter » 27/8/2008, 16:03

WeWonItThreeTimes napisał(a):Problem sie rozwiazal,Vertigo 43 sa za male (wciskam na sile + za krotkie), 44 wciskam (ale nie na sile), na dlugosci ok. Takze zakupilem takie ;).
Moze Plusy sa wygodniejsze,ale nie bedzie dane mi to sprawdzic,niestety nie pasuja na moja noge :(

Dzieki wszystkim za opinie i pomoc


Ha! A nie mowilam? ;) Wystarczylo poprzymierzac buty innej firmy... Gratuluje zakupu, oby Ci sie dobrze nosily i zebys nigdy nie musial sprawdzac ich pod katem ochrony (if you know what I mean...;) ). Pozdro
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL

Postprzez gelo007 » 27/8/2008, 18:38

YZF R1 napisał(a):Hmmm ja zaś sądzę ze Alpina ma najszersze buty. Jak ja kupowałem swoje SMXy plusy brałem pd uwagę jeszcze Sidi Vertigo Corsa i sidi numer 44 mnie lekko uciskał na długość stopy było ok palce spokojnie mi sie mieściły zaś but był bardzo ciasny na stopie i tak jest w Sidi są to buty bardzo dopasowane do stopy nie jedna osoba mi mówiła dokładnie to samo zaś Alpina robi butki takie jakby lekko szersze ten sam numer czyli 44 w Alpinie jest dla mnie miodzio z palcami tak samo jak w sidi ale stopa ma troszkę luzu i tak powinno być. Natomiast uwierz mi że nei wiem co na nogę założysz no w SMX-ach Plusach nie spoci ci sienoga jest w nich kapitalny sysyem wentylacji i działa tip top ja latam w nich czasem w naprawdę ciepłe dni i w skarpetkach oczywiście i nic mi sie nie poci.... także ja polecam Alpinestars SMX Plus


Też chciałem kupić Sidi Vertigo rozmiar 44, niby na gire wchodziły, ale nie mogłem suwaka zasunąć :shock:
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom



Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê