Zobacz wątek - Po 10 latach przerwy

Po 10 latach przerwy

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
Moderują: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, rosiboj, lagiboy, Landryss25, kravec, andy7, Boshi, Black-Ghost

Po 10 latach przerwy

Postprzez Yacko » 23/5/2020, 18:35

Hej, po długiej przerwie i braku czasu (rodzina, własny biznes) postanowiłem w przyszłym sezonie wrócić do siodła.

Interesują mnie naked bike o poj. 600+

Wpadł mi w oko BMW f800r (no tak brzydki że aż piękny) ale także liczę na Wasze sugestie i propozycje.

Wracam po 10 latach (poprzednik to pancerwóz xj600n i rzesza różnych małych wynalazków ale to nieistotne) z niewielkim doświadczeniem (uprzedzając fakty, tak mam zamiar wybrać się na tor i kursy doszkalające)
Motocykl głównie do celów rekreacyjnych (ustawki ze znajomymi, krótkie dojazdy do pracy, wyprawa z plecakiem na obiad i kilkukrotne wyjazdy w sezonie na tor, raczej wyjazdy po +300km w jedną stronę nie wchodzą w grę)

Co do budżetu to myślę o granicy 15tys (plus oczywiście serwis i ew. naprawy) i znów wyprzedzając pytania o ubiór/bezpieczeństwo to na tą kwestię chce przeznaczyć ok 5tys (uważam że podstawowy kask od arai to minimum o jakie mi chodzi w samej kwestii bezpieczeństwa głowy)

PS. Szukam motocykla dla Pana o słusznym wzroście 188cm.

Z góry dzięki z konstruktywne odpowiedzi.
Yacko
Świeżak

Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A