Zobacz wątek - Do 4-5k, 180/185cm, trudny gust

Do 4-5k, 180/185cm, trudny gust

Porady, dyskusje i inne dywagacje na temat motocykli, którymi można się poruszać posiadając kategorię prawa jazdy A2
_________

Moderatorzy: Walenty, adam_tomasz, Czester, rosiboj, lagiboy, kravec, andy7, suhy-19, Boshi, Black-Ghost

Do 4-5k, 180/185cm, trudny gust

Postprzez Septimo.J » 24/1/2020, 12:51

- Jakie masz doświadczenie (ile km na jakim sprzęcie) Głównie nauka jazdy więc XJ6 + może w sumie z godzina na kilku innych sprzętach znajomych jak GS500 itd
- Wiek, waga, wzrost - Lat 21, 180-185cm, 60kg(szczupły i wysoki, ale dobrze zbudowany)
- Do jakich celów chcesz używać motocykla- Głownie jest to dla mnie na dojazdy do pracy(30%), po pracy może jakiś mały wyjazd dookoła miasta po szosach itd(50%), a reszta to ewentualnie podrzucenie plecaka(155cm/50kg-mowa kruszynka) do jej pracy czy pojechanie do jej rodziny na wioske(20%) Jazda torowa czy terenowa jakoś na ten moment nie kręci mnie ani trochę :D
- Ile kilometrów chcesz przelatać w sezonie? Nie mam pojęcia :D im więcej tym lepiej
- Ile gotówki masz na sam motocykl i czy pomyślałeś o ciuchach? Ciuchy to osobna sprawa i na nie mam już odłożone środki. Część sprzętu już mam. Na sam motocykl chciałbym zamknąć się w 4000,- może ewentualnie do 5000,- jeżeli sprzęt faktycznie będzie tego wart.
- Jaki budżet możesz przeznaczyć na jego utrzymanie w sezonie? Ile bd trzeba, tyle wyłożę. Niedługo zmiana pracy więc zostawiam sobię część podwyżki na moto.
- Jakie motocykle Ci się podobają - Głównie sportowe, niektóre sportowo-turystyczne, power-nakedy oraz niektóre cruisery.
- Które modele na tą chwilę przyciągnęły Twoją uwagę? Zastanawiam się nad głównie Hyosung GT650R, Suzuki GSX 750F, nowa odsłona Rebel 500(za droga), GSF 600 (obudowany) coś w ten deseń. Z powodu budowy ciała ciągnie mnie do sprzętów obudowanych głównie. Sprzęty jak XJ600 czy GS500 mnie jednak nie pociągają niestety, bo są dobre sprzęty do 5000
Septimo.J
Świeżak

Powrót do Motocykle na kategorie A2