Forum motocyklowe Ścigacz.pl • Zobacz wątek - Brak biegów po wypadku

Brak biegów po wypadku

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, Lovtza, Terror, lagiboy, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, andy7, suhy-19, Bostorn, Miczab, Boshi

Brak biegów po wypadku

Postprzez kanekiken » 2/11/2019, 20:20

Witam, dzisiaj miałem kraksę na swoim derbi senda: skrzywiona kierownica, rozwalona chłodnica, połamane plastiki i zapewne jeszcze coś z przednim kołem ale najbardziej martwię się biegami, ponieważ nic nie chce się przerzucać jakby ich nie było, dźwignia chodzi linka się nie zerwała ale biegi się nie zmieniają. Dodam jeszcze ,że raczej silnikiem nie walnełem o ziemie czy kamień bo jak poleciałem to walnełem przednim kołem o wyskocznie jak o ścianę i przewruciłem się na bok więc nie miała styczności z ziemią.
kanekiken
Świeżak

Re: Brak biegów po wypadku

Postprzez Freddie » 8/11/2019, 09:15

Raczej zły dział bo to nie motocykl :D
Freddie
Świeżak

Re: Brak biegów po wypadku

Postprzez lotezz23 » 13/1/2020, 09:15

Ja to bym spuścił olej, sprawdź czy nie ma w nim opiłków czy innego metalowego badziewia, ale na mój gust nie obejdzie się bez rozłożenia silnika na czynniki pierwsze :D
lotezz23
Świeżak

Powrót do Motocykle