Forum motocyklowe Ścigacz.pl • Zobacz wątek - MV Agusta F3 vs. Ducati 848

MV Agusta F3 vs. Ducati 848

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
Moderują: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, rosiboj, lagiboy, Landryss25, kravec, andy7, Boshi, Black-Ghost

MV Agusta F3 vs. Ducati 848

Postprzez fiszmen9 » 24/10/2019, 18:35

Witam.
Wiem, że tytuł może zaskoczyć wiele osób. Po latach jeżdżenia "byle czym" postanowiłem zrealizować dziecięce marzenie. Dość japończyków pora na Europę. Wiele przeczytałem na ich temat i postanowiłem kierować się sercem a niekoniecznie rozumem (co nie zmienia faktu, że chciałbym koszta utrzymać na przyzwoitym poziomie). Co do modelu to nie ukrywam, że będę lawirował między modelem F3 675 a 800 (przy tej samej cenie wygra pojemność). Podobnie ma się sprawa z Ducati 848 (Evo a 1098).
Ceny zakupu kształtują się na zbliżonym poziomie tylko czy ktoś miał styczność z tymi maszynami? Przeczytałem co nieco o serwisie desmo ale jak ma się sprawa z Agustą (słyszałem tylko o drogim serwisie zaworów) ?
Skłaniam się ku Aguście ze względu na...wydech. Przynajmniej jak się zepsuje to przed kominkiem postawię :D
Ktoś coś ?
Pozdrawiam
fiszmen9
Świeżak

Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A