Forum motocyklowe Ścigacz.pl • Zobacz wątek - Gilera Runner PJ50 help

Gilera Runner PJ50 help

i inne małe pojemności
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, Lovtza, Terror, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, Boshi, rosa, MarSen

Gilera Runner PJ50 help

Postprzez dk7458 » 7/9/2019, 02:44

Witam, mam runnerke purejet z 2006r, zeswapowana na gaźnik -_- Chciałbym ją przywrócić do stanu fabrycznego, ale dla mnie zasada działania tego wtrysku to czarna magia, nie mam żadnego kompresora, nigdzie nie widzę wtyczki do wtrysku (głowica jest od PJ, na liczniku jest PJ i mam kontrolkę check więc raczej na pewno kiedyś tam był wtrysk, poprzedni właściciel nawet nie wiedział) Byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś objaśnił mi co jest potrzebne, żeby to działało, mam w planach cały układ przygotowania mieszanki przywrócić do stanu stock, komputer ogarnę sam (a'la megasquirt) Nie doszukałem się nigdzie pompy paliwa na sprzedaż, tylko podciśnieniowe, tutaj kolejne pytanie, u mnie też była plastikowa pompka podciśnieniowa, wyglądała na stock, rozumiem, że za wtrysk paliwa był odpowiedzialny kompresor powietrza? (??). Z góry dziękuję za jakiekolwiek wskazówki i przepraszam za ewentualne herezje.
dk7458
Świeżak

Powrót do Motorowery do 50 ccm