Zobacz wątek - Motocykl na co dzień do 15 000 zł
NAS Analytics TAG

Motocykl na co dzień do 15 000 zł

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Motocykl na co dzień do 15 000 zł

Postprzez maciazzz » 14/6/2019, 23:22

Witam, założyłem tu konto po to aby zaczerpnąć rady od bardziej doświadczonych
"graczy", a mianowicie jakie moto sportowe na pierwszÄ… maszynÄ™?
Na wstępie chciałbym zaznaczyć że raczej należe do tych co mają troche oleju w głowie, chce poznać dobrze motocykl i nauczyć się go szanować, a nie jak niektórzy byle do odciny :)
Mam znikome doświadczenie na hondzie cbr 125, przejechałem zaledwie 10 km może pare lat temu. Zajawka ponownie wróciła no i zastanawiam się co mogło by spełnić moje oczekiwania. Chciałbym oczywiście jak najwięcej pojeździć w sezonie. Trasa 60% Miasto 40%. Jazda z plecakiem - raczej często bo do pracy. Jestem w stanie przeznaczyć na serwis tyle ile będzie potrzeba, tak aby moto było jak najbardziej sprawne. Ciuchów nie mam żadnych poki co ale to oddzielnie, na sam motocykl jestem w stanie przeznaczyć do 15k zł. Moj wzrost - 185 cm, wiek - 24, waga około 78kg. Moją uwagę przykuło przede wszystkim kawasaki ninja 250r z tych nowszych roczników, widziałem że chodzą w granicach po 10k zł, także by na jakieś ciuchy starczyło spokojnie :). Myslalem rownież o suzuki sv650 i hondzie hornet 600, choć nie ukrywam że najbardziej podobają mi się sporty. Moj wymarzony to gsxr 1000 k7, moze kiedys :).

Z góry dziękuję
maciazzz
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14/6/2019, 23:14


Re: Motocykl na co dzień do 15 000 zł

Postprzez jasnoksieznik » 15/6/2019, 20:41

Szukaj czegoś z ABSem. O ile pamiętam, musiałaby to być Ninja300.

A ciuchów nie ignoruj - jeszcze nie znalazł się taki mądry, co by działający zestaw kupił za mniej niż 1400PLN. A jeśli ma jeszcze być wygodny, nie daj Boże jeszcze ładny/fajny, to 2000-3000PLN wydasz z łatwością.
BMW -> KTM. Mogę mieć spaczenie zawodowe.
Avatar użytkownika
jasnoksieznik
Stały bywalec
 
Posty: 1461
Dołączył(a): 15/2/2013, 12:36
Lokalizacja: Monachium


Re: Motocykl na co dzień do 15 000 zł

Postprzez maciazzz » 15/6/2019, 21:10

Czytałem że jest opcja z ABSem w 250r, a co do ciuchów spoko, nie mam zamiaru oszczędzać :), bezpieczenstwo przede wszystkim. ninja 300 niby dużo lepsza opcja sie wydaje ale ceny bardziej kosmiczne jak dla mnie :)
maciazzz
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14/6/2019, 23:14



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 47 gości




na górê