Zobacz wÄ…tek - Taki czy taki o to jest pytanie.
NAS Analytics TAG

Taki czy taki o to jest pytanie.

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Taki czy taki o to jest pytanie.

Postprzez 1zik1 » 15/4/2019, 11:10

Witam,
Zmieniłem ostatnio zdanie i postanowiłem wybrać inny segment motocykli.Mam na myśli nakedy.Interesują mnie 2 motocykle.Jeden to kawasaki z800 ,a drugi street fighter Ducati 848.Oba z 2013 roku.
Teraz mam kilka pytań.
Którego z nich wygodniej się prowadzi?
Czy są jakieś tory/wypożyczalnie gdzie mogę przejechać się nimi?
Czy to prawda ,że pozycja na ducati jest niewygodna i po pewnym czasie zaczynają boleć ręce?
Chciałbym dojeżdżać do pracy w trójmieście i z tego co słyszałem to ducati za bardzo nie nadaję się do jazdy na niskich obrotach.
Dodam jeszcze ,że wygląd ducati bardziej mi przypadł do gustu ,ale wygoda jazdy jest jednak ważniejsza ,więc mam tutaj mała zagowstkę
1zik1
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 17/3/2019, 15:51


Re: Taki czy taki o to jest pytanie.

Postprzez ChaoticBiker » 15/4/2019, 11:41

W sumie sam sobie odpowiedziales juz.
Ducati tez da sie sie ucywilizowac, zakladajac nieco wyzsza kierownice, czy modyfikujac przelozenia.
Fakt ducati lubi zaperdalac, po prostu na niskich obrotach szarpie.
Kawasaki z800 bedzie bardziej uniwersalne, chodzi plynniej a takze bedzie bardziej oszczedne.
Jak ma to byc srodek do jazdy na codzien to moj wybor padlby na kawasaki. Jakbym mial tym jezdzic w weekendy to bralbym ducati.
Avatar użytkownika
ChaoticBiker
Stary Wyjadacz
 
Posty: 706
Dołączył(a): 16/11/2007, 18:05
Lokalizacja: Edinburgh




Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości




na górê