Forum motocyklowe Ścigacz.pl • Zobacz wątek - Prostowanie ramy motocyklowej stalowej

Prostowanie ramy motocyklowej stalowej

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, Lovtza, Terror, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, leff, henio12323, rosa, cycu_rsko

Prostowanie ramy motocyklowej stalowej

Postprzez pawel11120 » 13/1/2019, 16:07

Hej wszystkim,

Kupiłem moto na początku zeszłego sezonu i teraz z okazji przerwy zimowej przygotowuje moto do nowego sezonu, zrobiłem już sobie serwis gaźników, luzów zaworowych itd. Została mi tylko jedna rzecz do poprawienia, aby moto był idealny. Otóż jest to lekko krzywy zadupek, poprzedniemu właścicielowi motocykl się wywrócił z założonymi kuframi i doszło do wygięcia zadupka w jedną stronę oraz urwania jednego z zaczepów do kufrów. Motocykl ma prostą geometrię inaczej w ogóle nie zastanawiałbym się nad prostowaniem ramy, tylko szukał nowej. Pytanie do Was czy znacie może serwis w obrębie Gdańska lub okolic, który wyprostowałby mi zadupek? Jakiego rzędu to kwoty? Bo w razie co ramę mogę przełożyć sobie samodzielnie jak tylko sprawdzą mi czy prosta, ale nie chce latać po urzędach. Chodzi dokładnie o Kawasaki ZR-7 - dosyć ciężki motocykl 230kg z podwójną stalową ramą.
pawel11120
Świeżak

Powrót do Mechanika motocyklowa