Zobacz wątek - Wasze "miejscówki" ??
 
NAS Analytics TAG

Wasze "miejscówki" ??

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Wasze "miejscówki" ??

Postprzez motoman » 28/8/2006, 23:55

Właśnie przeczytałem artykuł na o2.pl o "swirach i szlencach" ;) hehe...

http://wiadomosci.o2.pl/?s=513&t=7262

piszą tam o miejscówie w Krakowie, zamkniety odcinek drogi <wyłaczony z ruchu>, idealna nawierzchnia itd itd. Kiedys jak jeszcze nie mialem moto a jechalem tamtedy myslalem sobie ze to musi byc dobre miejsce do trenowania <a akurat otworzyli ten odcinek> a z boku zostały zamkniete pasy :).

We Wrocławiu co niedziele na osiedlu zwanym Maślice zjezdzaja sie motocyklisci ale w wiekszosci "tuningowcy" <od siedmiu bolesci>. Tak zwana "droga do nikąd" długa prosta <około kilometra moze troszke wiecej>, po jednym pasie w kazda strone, idealny asfalt (w wielu miejscach ze sladami po paleniu - co tydzien odswiezane;) ) zakonczona rondem. Droga prawdopodobnie zrobiona przez firme spedycyjną ktora znajduje sie za rondem. ogolnie po 16=zero ruchu, a i tak ciezarowki przejezdzaja moze raz na 10 minut.

Ludziom to raczej nie przeszkadza bo droga ta daleko jest od domow, ale policja wpada i tak dosc czesto, stojÄ… na drodze dojazdowej i Å‚apiÄ… wiele osob.


a w waszych miejscowosciach sa jakies drozki na ktorych mozna sobie polatac w spokoju, pocwiczyc gumy nie szlejac po drogach gdzie ciagle jezdza auta?

ps. wlasnie sie zastanawiam czy topic nie powinien byc w "hyde parku" :shock: :? jak cos to wybaczcie... :roll:
lubie sobie zjechać z gixera^^.
Avatar użytkownika
motoman
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1288
Dołączył(a): 13/5/2006, 18:06
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez HANS » 29/8/2006, 00:05

Tak pas startowy w rykach :twisted: ok 60 km od mojej miejscowości a tak to dokładnie że za oknem piękna prosta ok 500m stan nawieszchni troszkę lepiej niż ch*jowy 24 na dobę tiry vo jakieś 10 15 min ale generalnie malo samochodów nia jeździ :D . Psy?? Gdzieś 1 w tygodniu przejadą, dosyć często teraz inspekcja transportu drogowego stoi ale oni <chyba> mają niezbyt dużo do gadki no to tyle a jak ktoś z mojej miejscowości ma jakieś dobre miejscówki to niech da cynk :wink:

motoman a czytałeś komentarze?? Rzygać się chce jak to czytasz cztat:Zawsze spycham tych idiotów na motorach do rowu, fajnie lecą przy 150 km/h gdy próbują mnie wyprzedzić gdzieś na trasie... k*rwa jak bym takiego dorwał to przy tych 150km/h bym go ciągną za motongiem z gołą dupą po asfalcie <jaki asfalt w polsce jest karzdy wie>
.Pozdro
>Patol< ;)
Avatar użytkownika
HANS
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 718
Dołączył(a): 18/7/2006, 22:32
Lokalizacja: lubartów


miejscowki

Postprzez johnmust » 29/8/2006, 12:35

no to ja jezeli chodzi o wrocek to polecam glownie maslice , boczna obornickiej ( fajna zamknieta prosta na trenowanie gumy) , jest tez fajny odcinek kolo siechnic( zero drzew tym bardziej jakiego kolwiek auta a asfalt nowka), i karmelkowa , jak mi sie cos jeszcze przypomni to dopisze ale niema co narzekac pare miejsc jest we Wroclawiu.
A i tak ulica ma swoj klimat hehe
johnmust
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 29/8/2006, 12:32
Lokalizacja: wrocław



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê