Zobacz wÄ…tek - Wszystko o Aprilia rx 50! PROSZE O POMOC!
NAS Analytics TAG

Wszystko o Aprilia rx 50! PROSZE O POMOC!

i inne małe pojemności
_________

Wszystko o Aprilia rx 50! PROSZE O POMOC!

Postprzez Karusek » 13/2/2008, 23:18

witam,
zakupilem aprilie rx 50 z 2007 r. mam takie pytania: gdzie sa blokady? dyfuzor byl rozcinany, wiec tam pewnie nie ma, gdzie moga byc? Szukalem gdzie sie dalo i nic konkretnego na temat blokad w tej aprilce nie znalazlem, dzwonilem po salonach i albo nie wiedza, albo podaja zupelnie inne informacje. licznik elektroniczny pokazuje w milach, jak mozna go przestawic na kilometry? mozna, wiem, ale jak? wszystko na temat Aprilii rx50 prosze mi napisac, najlepiej na gg: 3319930. bede bardzo wdzieczny, z gory dzieki :D czekam...
Karusek
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 28/12/2007, 00:29
Lokalizacja: k/ Stalowej Woli


Postprzez Karusek » 24/2/2008, 11:37

PROSZE O POMOC!!!
Karusek
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 28/12/2007, 00:29
Lokalizacja: k/ Stalowej Woli


Postprzez mateusz1994 » 4/3/2008, 16:31

tez przylaczam sie do pytania bo odblokowali mi moja rx 50 2007 w autoryzowanym serwisie aprili moc ma duza ale leci mi ledo 80 czuje ze chce wiecej. Jezeli ktos wie ile blokad ma to prosze zeby napisal. Z tego co wiem to zdejli mi blokade z wydechu i wlozycli wieksze dysze.

P.s ile km by mi przybylo gdybym zmienil przelozenie?

http://pl.youtube.com/watch?v=U_0Ngrwg7wg&feature=related (otwórz link)

Myślalem ze po odblokowaniu bedzie mi leciec jak ta sx albo chociaz podobnie bo wszyscy mowia ze seryjne rx spokojnie leca 90. Czy moge miec jakas slabsza wersje?

Z gory dziekuje za odpowiedz
mateusz1994
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 27/6/2007, 13:13
Lokalizacja: Orle

Postprzez mastero33 » 9/3/2008, 09:31

Ja bede mial teraz nowy motorek tez z koncerny w ktorym jest aprilia!ja daje chlopakom w serwisie gilery i zamawiam sobie odblokowany modul,wydech nowy(polecam LeoVince) i poleci mi tyle ile fabryka dala..
Najlepiej wejdzie na www.malossi.com/ i tam modul looknijcie!jak nawet myslicie ze moga wam cos zrobic jak zmienicie to modul sie wymienia chwile,przerd serwisem wpinacie stary i juz..
Ja mam taka sprawe ze nawet na gwaracji w serwisie nie trace gwarancji:)nawet jakbym wymienil cylinder :) lubie takich ludzi ;D
Avatar użytkownika
mastero33
Bywalec
 
Posty: 506
Dołączył(a): 12/9/2007, 18:58
Lokalizacja: Zdunska Wola



Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości




na górê