Zobacz wÄ…tek - Kombinezon Probiker czy ktos z was zna opinie??
NAS Analytics TAG

Kombinezon Probiker czy ktos z was zna opinie??

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Kombinezon Probiker czy ktos z was zna opinie??

Postprzez sony77 » 5/2/2008, 14:50

Witam.Zamierzam kupic dwuczesciowy kombinezon skorzany i znalazlem w allegro Probiker-a.czy ktos z was zna?czekam na wasze opinie?pozdrawiam!!
sony77
Świeżak
 
Posty: 45
Dołączył(a): 24/12/2006, 13:21
Lokalizacja: Mogilno


Postprzez kolecik » 6/2/2008, 09:38

Z tego co siÄ™ orientujÄ™ to jest to niemiecka firma...
Patrząc na cenę to zapewne żadna rewelacja nie będzie, ale wszystko zależy od tego czego oczekujesz od kombinezonu i jak jeździsz?
W podobnych cenach sÄ… jeszcze Tshul, Padana, Metro, Retbike...
Pozdrawiam,
kolecik
...czarna SV650N '99...
kolecik
Świeżak
 
Posty: 93
Dołączył(a): 9/5/2007, 07:40
Lokalizacja: Warszawa/Nadarzyn


Postprzez harry89 » 6/2/2008, 14:04

o ile sie orientuje z przeglÄ…dania allegro probiker to jedna z tanszych firm. jak ze wszystkim, poziom bezpieczenstwa jest wprost proporcjonalny do ceny ;)
Kawasaki ZX-6R
Avatar użytkownika
harry89
Bywalec
 
Posty: 647
Dołączył(a): 30/9/2006, 11:34
Lokalizacja: Piotrowice/Lublin

Postprzez cezare » 6/2/2008, 21:57

mam kurtkÄ™ :

z białym zamiast pomarańczowego -

http://allegro.pl/item303027240_kurtka_ ... _nowa.html

bardzo poprawna - w stylu Chiszpańska precyzja Niemiecki tmperament ... ale powiadam poprawna - ochraniacze są poprawne - wszyste poprawnie - czuje się w niej bardzo bezpiecznie = materiały bardzo dobre ...

Design - późny DDR

ale cena ;) ok
Avatar użytkownika
cezare
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 682
Dołączył(a): 13/5/2007, 09:56
Lokalizacja: Kraków - Wola Justowska RULEZ

Postprzez SQ » 7/2/2008, 22:44

kumpel jeździ w probikerze dwuczęściowym... nie narzeka specjalnie, ale też się nie zachwyca. co jakiś czas puści jakaś nitka to mu babcia poprawi.
dobra babcia to skarb. szczególnie jak się przed kościołem whelie odstawia, a potem kombi jednak naprawi :) pozdro Adaś ;)
Avatar użytkownika
SQ
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1677
Dołączył(a): 22/11/2007, 23:05
Lokalizacja: Przasnysz/Ostrołęka

Postprzez Rafal111 » 4/3/2008, 15:27

No wlasnie zastanawiam sie nad kupnem kombinezonu tschul co o nim myslicie?
Gsxr 600
Rafal111
Świeżak
 
Posty: 54
Dołączył(a): 18/11/2007, 13:03
Lokalizacja: Radomsko

Postprzez SQ » 4/3/2008, 19:13

Rafal111 napisał(a):No wlasnie zastanawiam sie nad kupnem kombinezonu tschul co o nim myslicie?


było sporo o tym... ma dobre opinie. skorzystaj z SZUKAJ
Avatar użytkownika
SQ
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1677
Dołączył(a): 22/11/2007, 23:05
Lokalizacja: Przasnysz/Ostrołęka

Postprzez mattR1 » 27/1/2009, 09:56

"jak ze wszystkim, poziom bezpieczenstwa jest wprost proporcjonalny do ceny "


nie zawsze drozszy znaczy lepszy!w wiekszosci przypadków (jak nie w kazdym) płaci sie za firme czy za jakies durne loga bo czym sie rozni kombinezon np rossiego od takiego ktory mozna kupic w sklepie? Zwykly kombinezo dainese kosztuje jakies 3tys +- 500zl w zaleznosci od modelu za rwplike rossiego trzeba dac min 1000zl wiecej skoro daje za kombinezon prawie 5 kola albo czasem i wiecej to musi byc cholernie bezpieczny...pewnie ma poduszki powietrzne...a gdybym wywrocil sie na "probike" juz dawno bym nie zyl albo mial zdarte pol dupy...hehe dobre sobie...w tej dziedzinie nic lepszego jak dotad nie wymyslono mamy skore o gr sr 1.2mm protektory garb i tyle !!!przy konkretnej glebioe to czy mamy na sobie alpinestara za 4tys czy takiego probike'a za 1200 nie ma zadnego zanczenia koniec kropka! Sam jezdze na FLM za 1600zl i nie czuje sie przez to mniej bezpiecznie....
mattR1
Świeżak
 
Posty: 79
Dołączył(a): 8/12/2008, 18:58
Lokalizacja: Nysa

Postprzez kosta » 27/1/2009, 13:10

mattR1 napisał(a):"jak ze wszystkim, poziom bezpieczenstwa jest wprost proporcjonalny do ceny "


nie zawsze drozszy znaczy lepszy!w wiekszosci przypadków (jak nie w kazdym) płaci sie za firme czy za jakies durne loga bo czym sie rozni kombinezon np rossiego od takiego ktory mozna kupic w sklepie? Zwykly kombinezo dainese kosztuje jakies 3tys +- 500zl w zaleznosci od modelu za rwplike rossiego trzeba dac min 1000zl wiecej skoro daje za kombinezon prawie 5 kola albo czasem i wiecej to musi byc cholernie bezpieczny...pewnie ma poduszki powietrzne...a gdybym wywrocil sie na "probike" juz dawno bym nie zyl albo mial zdarte pol ****...hehe dobre sobie...w tej dziedzinie nic lepszego jak dotad nie wymyslono mamy skore o gr sr 1.2mm protektory garb i tyle !!!przy konkretnej glebioe to czy mamy na sobie alpinestara za 4tys czy takiego probike'a za 1200 nie ma zadnego zanczenia koniec kropka! Sam jezdze na FLM za 1600zl i nie czuje sie przez to mniej bezpiecznie....
jak masz klepać to lepiej IĆ STONT :twisted: bo pojęcia nie masz co mówisz a tym bardziej nie masz pojęcia o dainese, jakoś żal dupe ściska że sie nie ma dainese i owszem są róznice bardzo duże a chociażby w garbowaniu skóry która wpływa na twój komfort i bezpieczeństwo. aaa i od kiedy to garb ma cie przed czymś chronić :?: takich niedoinformowanych klientów w sezonie przerabiam tuzinami, najpierw usiądź poczytaj i dopiero coś powiedz, jak nie wiesz to nie wstydź sie zapytać, i nie klep bzdur ....... :evil:
AGAINST SLOW
ZAPRASZAM PO MOTOCYKLE i AKCESORIA
Avatar użytkownika
kosta
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1628
Dołączył(a): 18/5/2007, 16:23
Lokalizacja: WWA

Postprzez MaciejeR » 27/1/2009, 18:13

Kosta szkoda nerwów :wink: kolega "archeolog" przyszedł i powiedział co wiedział.
MaciejeR
Świeżak
 
Posty: 43
Dołączył(a): 21/8/2008, 20:08
Lokalizacja: Lublin

Postprzez sony77 » 29/1/2009, 14:06

Po obejrzeniu i przymierzania Probikera jednak zdecydowalem sie na lepsza firmÄ™ Vanucci model dwuczesciowy oczywiscie nowy nie warto oszczedzac na bezpieczenstwie dolozcie wiecej grosikow dla pewnosci!
Ostatnio edytowano 29/1/2009, 14:37 przez sony77, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
sony77
Świeżak
 
Posty: 45
Dołączył(a): 24/12/2006, 13:21
Lokalizacja: Mogilno

Postprzez jordan23 » 29/1/2009, 14:12

sony77 który model ?daj linka .. Dobry kombi ?
Avatar użytkownika
jordan23
Stały bywalec
 
Posty: 1103
Dołączył(a): 23/2/2008, 11:40
Lokalizacja: jestem?

Postprzez sony77 » 29/1/2009, 14:40

jordan23 napisał(a):sony77 który model ?daj linka .. Dobry kombi ?


Ja kupilem w Niemczech od kolesia ktory mi zalatwil nowy od kolesia ktory akurat chcial zmienic na inny kolor (dalem za niego 300 euro)
oto link niestety w niemczech sa drogie ale poszukaj w Polsce na jakies promocje
http://www.louis.de/_40b9a9f63d8a795b61 ... &anzeige=0

wpisz model VAN. INNOVATED ART VIII
sony77
Świeżak
 
Posty: 45
Dołączył(a): 24/12/2006, 13:21
Lokalizacja: Mogilno

Postprzez SzpiceR » 1/7/2009, 21:38

ja mam PRobiker 1PC 2007 kolecja i nienarzekam tylko cos mi wisi na klacie i bicu bo chudy jestem... a tak niewiem oc co wma chodiz w kombi sie jezdzi a nie biega wiec komfort i tak znika powyzej 150
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: SÅ‚upsk

Postprzez cezare » 3/7/2009, 07:40

2ch kumpli mi się zeszlifowało przez ostatnie 2 tyg ..

jeden zbroja ..

drugi - alpinestar kutka z garbem niebiesko biała..

obaj powiedzili mi jedno - jakbyś nie przymierzał i dopasowywał i tak i tak ochraniacze się poprzekręcały - ten od zbroii wściekły jak pies.. ten od alpinestars'a siny łokieć ... obaj na prawdę nie leszcze...
Avatar użytkownika
cezare
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 682
Dołączył(a): 13/5/2007, 09:56
Lokalizacja: Kraków - Wola Justowska RULEZ

Postprzez YZF R1 » 3/7/2009, 07:47

kosta napisał(a):
mattR1 napisał(a):"jak ze wszystkim, poziom bezpieczenstwa jest wprost proporcjonalny do ceny "


nie zawsze drozszy znaczy lepszy!w wiekszosci przypadków (jak nie w kazdym) płaci sie za firme czy za jakies durne loga bo czym sie rozni kombinezon np rossiego od takiego ktory mozna kupic w sklepie? Zwykly kombinezo dainese kosztuje jakies 3tys +- 500zl w zaleznosci od modelu za rwplike rossiego trzeba dac min 1000zl wiecej skoro daje za kombinezon prawie 5 kola albo czasem i wiecej to musi byc cholernie bezpieczny...pewnie ma poduszki powietrzne...a gdybym wywrocil sie na "probike" juz dawno bym nie zyl albo mial zdarte pol ****...hehe dobre sobie...w tej dziedzinie nic lepszego jak dotad nie wymyslono mamy skore o gr sr 1.2mm protektory garb i tyle !!!przy konkretnej glebioe to czy mamy na sobie alpinestara za 4tys czy takiego probike'a za 1200 nie ma zadnego zanczenia koniec kropka! Sam jezdze na FLM za 1600zl i nie czuje sie przez to mniej bezpiecznie....
jak masz klepać to lepiej IĆ STONT :twisted: bo pojęcia nie masz co mówisz a tym bardziej nie masz pojęcia o dainese, jakoś żal dupe ściska że sie nie ma dainese i owszem są róznice bardzo duże a chociażby w garbowaniu skóry która wpływa na twój komfort i bezpieczeństwo. aaa i od kiedy to garb ma cie przed czymś chronić :?: takich niedoinformowanych klientów w sezonie przerabiam tuzinami, najpierw usiądź poczytaj i dopiero coś powiedz, jak nie wiesz to nie wstydź sie zapytać, i nie klep bzdur ....... :evil:


i jako amator w tym temacie dodam iż jakość materiałów, jakość wykończeń, jakość szwów, ilość szwów ma duże znaczenie na bezpieczeństwo oraz na cenę...
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez oskaarek » 3/7/2009, 20:53

a ja mam PROBIKER SPORTS i nie narzekam. kombi to kombi zawsze lepsze od dresiarzy co jezdza, a jak sie masz wypiepszyc to i tak zaden ci za bardzo skory nie uratuje.Przy malych predkosciach to owszem ,ale przy dzidowaniu to wogole nawet za 5-7tys nic nie da
R1 rn12 2004r+ , stunt honda+ AUDI A6 1,8T
oskaarek
Świeżak
 
Posty: 203
Dołączył(a): 25/8/2008, 08:59
Lokalizacja: Inowrocław

probiker prx 4

Postprzez kurczak198 » 7/8/2009, 12:28

witam. kupilem niedawno( 2 miechy) kombinezon probikera prx 4. byl tani bo tylko 1000zl wiec nie spodziewalem sie nie wiadomo czego. ogolnie rzecz biorac jestem zadowolony. jedyne na co moge narzekac to ze skora jest sztywna i troche uwieral na poczatku w prawe kolano no i wstawki na ramionach zrobione sa z materialu i przemakaja na deszczu. jednak po krotkim czasie sie troche rozciagnal i jest lepiej wiec mysle ze za taka cene jest ok. na pewno ochraniacze nie sa z kevlaru ( plastik) i nie jest to vanucci czy inna wypasiona marka ale daje rade. wielu ludzi narzeka na probikera ze to jest dziadostwo i nie ma co tego brac ale prawda jest taka ze sa tanie i w miare porzadnie zrobione(mowi tu o tym kombinezonie akurat) . oczywiscie nie jest to jakis wypasiony sprzet ale za taka cene moze byc. taka jest moja opinia i niejeden sie pewnie z nia nie zgodzi. pozdrawiam.
kurczak198
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 19/7/2009, 20:31

Re: Kombinezon Probiker czy ktos z was zna opinie??

Postprzez mmmoo » 20/7/2017, 16:10

Probiker jest fajną firmą, możesz kupić kombinezon za na prawdę dobre pieniądze, ja mam kombinezon PRX-8 z ****** i nie żałuję, mam go już trzeci rok i jak na razie nie chcę nic innego :D :D Polecam wszystkim
mmmoo
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23/1/2017, 13:44



Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê