Zobacz wątek - Stunterstwo na 50 i 80 ccm
NAS Analytics TAG

Stunterstwo na 50 i 80 ccm

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Stunterstwo na 50 i 80 ccm

Postprzez vir » 31/7/2006, 16:49

Witam,
jezeli interesuje sie stuntertwem na motorach 50 i 80 ccm to zapraszam na nasza strone http://www.sprinters.uk.pl (otwórz link) Prosze takze o rade: mam yamahe rd 80 z przelozeniem na moc, wiec z postawieniem nie ma problemu nawet w jezdzie, mam problem nie moge ujechac dlugo na tylnym kole bo albo mnie porywa za bardzo do tylu albo motor spada na 2 kola, pomozcie co zrobic by przejechac chociaz jakies 20m.
Pozdrawiam
Obecnie yamaha tzr 80 95` | Fotka pod adresem: www.weo.pl/yamaha.jpg
Avatar użytkownika
vir
Świeżak
 
Posty: 29
Dołączył(a): 30/7/2006, 13:27
Lokalizacja: Trzebinia


Postprzez TroyaN1984 » 31/7/2006, 21:06

vir po pierwsze nie reklamuj się wszedzie bo to bez sensu a po 2 praktyka kolego i odpowiednie wyczucie motoru
Kawasaki Ninja ZX-10R 2006 rok
Avatar użytkownika
TroyaN1984
Świeżak
 
Posty: 279
Dołączył(a): 16/5/2006, 09:23
Lokalizacja: Elk/ Białystok


Postprzez vir » 31/7/2006, 21:55

TroyaN1984 napisał(a):vir po pierwsze nie reklamuj się wszedzie bo to bez sensu a po 2 praktyka kolego i odpowiednie wyczucie motoru

nie mam zamiaru reklamowac, proprostu chcialem zeby inni tez zobaczyli, ze probujemy cokolwiek robic na 50 i 80, a nei wykorzystujemy motorow tylko to "jazdy"
Obecnie yamaha tzr 80 95` | Fotka pod adresem: www.weo.pl/yamaha.jpg
Avatar użytkownika
vir
Świeżak
 
Posty: 29
Dołączył(a): 30/7/2006, 13:27
Lokalizacja: Trzebinia

Postprzez krzychu8463 » 31/7/2006, 22:54

Hehe jazda na jednym kole na simsonie??? :D
Ciekawe to by było, jakby tam jakieś filmiki były 8)
Z waszych wypadów. Narazie ta strona nie jest ciekawa :lol:
Avatar użytkownika
krzychu8463
Świeżak
 
Posty: 110
Dołączył(a): 28/6/2006, 14:13

Postprzez TroyaN1984 » 1/8/2006, 07:09

a tak poza nawiasem to jesli pytasz o jazde na kole to chyba powinienes zapytać w dziale technika jazdy
Kawasaki Ninja ZX-10R 2006 rok
Avatar użytkownika
TroyaN1984
Świeżak
 
Posty: 279
Dołączył(a): 16/5/2006, 09:23
Lokalizacja: Elk/ Białystok

Postprzez vir » 1/8/2006, 09:28

krzychu8463 napisał(a):Hehe jazda na jednym kole na simsonie??? :D
Ciekawe to by było, jakby tam jakieś filmiki były 8)
Z waszych wypadów. Narazie ta strona nie jest ciekawa :lol:

Nie chodzi mi o jazde na simsonie tylko na rd 80 z postawieniem nie ma problemu bo mam zebatki na moc wiec postawie ja w jezdzi.
Obecnie yamaha tzr 80 95` | Fotka pod adresem: www.weo.pl/yamaha.jpg
Avatar użytkownika
vir
Świeżak
 
Posty: 29
Dołączył(a): 30/7/2006, 13:27
Lokalizacja: Trzebinia

Postprzez hefron » 1/8/2006, 09:46

Widze, że należycie to "użytkowników motocykli", a nie "motocyklistów". T-shirt i spodenki to nie jest strój do stuntu.
Avatar użytkownika
hefron
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1394
Dołączył(a): 11/5/2006, 13:53
Lokalizacja: Suchowola

Postprzez vir » 1/8/2006, 09:56

Hoffman napisał(a):Sprzedaj mi "zębatkę mocy" do Horneta, bo mój ma lekko poniżej 100KM, a chciałbym tą barierę przekroczyć.

A mój ma jakies 15KM ;] Widze ze nie wiesz co to jets zebatka na moc a nie na predkosc :twisted:
Obecnie yamaha tzr 80 95` | Fotka pod adresem: www.weo.pl/yamaha.jpg
Avatar użytkownika
vir
Świeżak
 
Posty: 29
Dołączył(a): 30/7/2006, 13:27
Lokalizacja: Trzebinia

Postprzez vir » 1/8/2006, 10:13

Hoffman napisał(a):Ahaaaaaaaaa. Napiszesz mi coś więcej na ten temat?

Nieeeeeeeeeee :lol:
Obecnie yamaha tzr 80 95` | Fotka pod adresem: www.weo.pl/yamaha.jpg
Avatar użytkownika
vir
Świeżak
 
Posty: 29
Dołączył(a): 30/7/2006, 13:27
Lokalizacja: Trzebinia

Postprzez TroyaN1984 » 1/8/2006, 11:14

bajera tez taka chce. myślisz ze zalozysz wieksza zebatke to zaraz moc ci podrosnie ze 3 razy :)) Zębatka mocy nie no power rangers na forum.

Większa zębatka na kole sprawi tylko że moc przełoży się na dłuższy obrót koła
Avatar użytkownika
TroyaN1984
Świeżak
 
Posty: 279
Dołączył(a): 16/5/2006, 09:23
Lokalizacja: Elk/ Białystok

Postprzez vir » 1/8/2006, 11:27

TroyaN1984 napisał(a):bajera tez taka chce. myślisz ze zalozysz wieksza zebatke to zaraz moc ci podrosnie ze 3 razy :)) Zębatka mocy nie no power rangers na forum.

Większa zębatka na kole sprawi tylko że moc przełoży się na dłuższy obrót koła


No własnie, teraz jedzie mniej ale ma lepsze przyspieszenie i wiecej mocy, mam przelozenie 14/48, a sa 16/45 i one daja predkosc ale ciezko jest postawic na kolo a ja postawie ci na 2 biegu 8)
Obecnie yamaha tzr 80 95` | Fotka pod adresem: www.weo.pl/yamaha.jpg
Avatar użytkownika
vir
Świeżak
 
Posty: 29
Dołączył(a): 30/7/2006, 13:27
Lokalizacja: Trzebinia

Postprzez vir » 1/8/2006, 11:31

oto i ona:
Obrazek (otwórz link)
Obecnie yamaha tzr 80 95` | Fotka pod adresem: www.weo.pl/yamaha.jpg
Avatar użytkownika
vir
Świeżak
 
Posty: 29
Dołączył(a): 30/7/2006, 13:27
Lokalizacja: Trzebinia

Postprzez spazz » 1/8/2006, 14:21

na waszej stronce fota jest jak caly gang stoi sobie na maszynkach razem. i mam teraz pytanie, bo ja nie trikuje i wogole, czy te migacze w tym simsonie sa tak w dol zeby jak pedzicie na gumie mozna bylo zauwazyc jhak zmieniacie pasy wlaczajac oczywice sygnalizacje zgodnie z przepisami? prosze o odpowiedz.
Avatar użytkownika
spazz
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2691
Dołączył(a): 30/6/2006, 15:38
Lokalizacja: oberschlesien

Postprzez mar111cin » 1/8/2006, 15:08

nie, no wcale Vir się w każdym dziale nie reklamujesz...

a tego RD to na koło stawiasz na drugim biegu z gazu, prawda? :lol:
bo z takimi przelożeniami to ja bym się bał chyba...

(ps. na waszej stronie jest taki filmik z gościem na simsonie, czy aby wam słonko zbyt mocno nie przygrzało? wszyscy normalni? :lol: )
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez vir » 1/8/2006, 15:33

spazz napisał(a):na waszej stronce fota jest jak caly gang stoi sobie na maszynkach razem. i mam teraz pytanie, bo ja nie trikuje i wogole, czy te migacze w tym simsonie sa tak w dol zeby jak pedzicie na gumie mozna bylo zauwazyc jhak zmieniacie pasy wlaczajac oczywice sygnalizacje zgodnie z przepisami? prosze o odpowiedz.

nie zabardzo cie zrozumialem...
Obecnie yamaha tzr 80 95` | Fotka pod adresem: www.weo.pl/yamaha.jpg
Avatar użytkownika
vir
Świeżak
 
Posty: 29
Dołączył(a): 30/7/2006, 13:27
Lokalizacja: Trzebinia

Postprzez Manhatan » 1/8/2006, 16:29

Nie no wszystko fajnie :) Goście mają pomysł na życie, kręcą ich motorki itd. na ale kurde gdzie są t wszystkie triki?? To co jest na tych zdjęciach to oprócz stoppie i whellie, którego niemożecie zrobić nawet przez 20m to potrafi mój 8 letni brat :P Najpierw zróbcie coś ciekawego, co spodoba się ludzią a potem się ogłaszajcie, bo jak narazie nic tym niereprezentujecie jak tylko bandę podnieconych szczeniaków, które obejrzały film zawarty w ŚM i udają, że też są stunterami.

To tyle z mojej strony :wink:

Pozdro

P.S po tym filmie z tym Maćkiem i Simsonem to niewiem czy się śmiać czy płakać.
"Hope is when we feel the pain that makes us try again"
Avatar użytkownika
Manhatan
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2173
Dołączył(a): 29/5/2006, 12:56
Lokalizacja: Death ZONE

Postprzez spazz » 1/8/2006, 17:17

film mnie zmasakrowal! wsiadam na mojego pizdzika i jade w krzaczory. dzieki za inspiracje chlopaki
Avatar użytkownika
spazz
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2691
Dołączył(a): 30/6/2006, 15:38
Lokalizacja: oberschlesien

Postprzez indus » 1/8/2006, 18:49

Manhatan napisał(a):Nie no wszystko fajnie :) Goście mają pomysł na życie, kręcą ich motorki itd. na ale kurde gdzie są t wszystkie triki?? To co jest na tych zdjęciach to oprócz stoppie i whellie, którego niemożecie zrobić nawet przez 20m to potrafi mój 8 letni brat :P Najpierw zróbcie coś ciekawego, co spodoba się ludzią a potem się ogłaszajcie, bo jak narazie nic tym niereprezentujecie jak tylko bandę podnieconych szczeniaków, które obejrzały film zawarty w ŚM i udają, że też są stunterami.

To tyle z mojej strony :wink:

Pozdro

P.S po tym filmie z tym Maćkiem i Simsonem to niewiem czy się śmiać czy płakać.



hehehehehe taaaaaaaaaaaaaak potrafi twój brat :lol: , nie przesadzaj bo to do niczego nie prowadzi. Co do filmu, jak chcecie naśladować jackass to chociaż z mostu do rzeki skaczcie na tych motorkach. Nagrajcie jakiś film, co umiecie, dołączył bym się do was czyli dałbym zdjęcia i fimy jakieś, ale nie będę się ośmieszał tym co tam jest narazie, czekam na ciąg dalszy 8)
indus
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 318
Dołączył(a): 28/5/2006, 13:56
Lokalizacja: Łubnice

Postprzez Manhatan » 1/8/2006, 19:55

No dobra może z tym bratem przesadziłem :roll: Ale jeździć już umie :wink: A jeśli chodzi o te triki to chodzi mi o to, że jeśli nierobie czegoś przynajmniej na poziomie to się nieośmieszam. Bo położyć się na siedzeniu czy nawet załorzyć nogi na kierę to niesztuka według mnie. Ja też niejestem może jakimś super stunterem, a nadodatek na daną chwilę niemam nawet motongu, ale przynajmniej to co umiem to wiem, że jeszce jest troche za mało :roll: Każdy powinien mieć w sobie trochę samokrytyki i wyczuć ten moment w którym można sądzić, że jest się naprawde dobrym. A jeśli chodzi o to co ten Maciek robił to jest naprawde ośmieszające i niewiem czy wogóle ma to coś wspólnego z jackass. Według mnie to jest głupie rozwalanie motoru i nic więcej.

Pozdro
"Hope is when we feel the pain that makes us try again"
Avatar użytkownika
Manhatan
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2173
Dołączył(a): 29/5/2006, 12:56
Lokalizacja: Death ZONE

Postprzez vir » 1/8/2006, 21:24

Manhatan napisał(a):No dobra może z tym bratem przesadziłem :roll: Ale jeździć już umie :wink: A jeśli chodzi o te triki to chodzi mi o to, że jeśli nierobie czegoś przynajmniej na poziomie to się nieośmieszam. Bo położyć się na siedzeniu czy nawet załorzyć nogi na kierę to niesztuka według mnie. Ja też niejestem może jakimś super stunterem, a nadodatek na daną chwilę niemam nawet motongu, ale przynajmniej to co umiem to wiem, że jeszce jest troche za mało :roll: Każdy powinien mieć w sobie trochę samokrytyki i wyczuć ten moment w którym można sądzić, że jest się naprawde dobrym. A jeśli chodzi o to co ten Maciek robił to jest naprawde ośmieszające i niewiem czy wogóle ma to coś wspólnego z jackass. Według mnie to jest głupie rozwalanie motoru i nic więcej.

Pozdro



No to pokaz nam co ty potrafisz zrobic, wkoncu masz do tego sprzet, ja kupie dopiero za jakis rok lub ewentualnie 2 lata cos wiekszego, tzn. min. 600 ale narazie probuje robic cos na tym co mam.
Pozdro
Obecnie yamaha tzr 80 95` | Fotka pod adresem: www.weo.pl/yamaha.jpg
Avatar użytkownika
vir
Świeżak
 
Posty: 29
Dołączył(a): 30/7/2006, 13:27
Lokalizacja: Trzebinia

Następna strona


Powrót do Motocykle



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 43 gości




na gr