Zobacz wÄ…tek - husq wr 250 obroty
NAS Analytics TAG

husq wr 250 obroty

Enduro, Cross
_________

husq wr 250 obroty

Postprzez Ninia114 » 14/9/2016, 21:06

Siema mam husqvarne 2006 model wr 250 2t jeździłem dziś na niej przez wody i piachy mocne tereny gazu nie szczędziłem i pięknie chodziła jak zawór wydechowy się otwierał to szatan , potem podjechałem do takiego goscia przejechał się i koło domu dodał pixde mam moto ale nie spodziewał sie takiej pizdy i tak motocykl poszedł w pion przejechał tak + - 6 m i nie puscił moto sciągnął do siebie i poszedł na bok żecz jasna cały czas była trawa i jak spadł przytrzymał gaz tak z 4 s na maxa chodził na prawa str spadł odpadł boczny ocharniacz chłodnicy . Teraz ; jak wracałem do domu i tak na wolych obrotak i większych chodzi a jak dochodzi do momentu kiedy się ten zawór otwiera to jeździ tak dziwnie nie ma tej samej pizdy i ją tak muli przyspiesza ale tak wwuwuwuwu nie jest w tedy taki żywy przyjechałem do domu wyczysciłem filter pranie czyszczenie olej na filter aki jak ma być przejechałem się i nic to zmieniłem olej zalałem 800 ml tak że się z sruby tej do sprawdzania wylewało zkręciłem i lekko dolałem oleju nie dużo potem sprawdziłem chłodnice nie leje sie jest kk płyn jest potem przedmuchałem wężyk od paliwa wydaje mi się że troche lepiej leje benzyna ale już nie testowałem bo za puźno wiadomo ludzie i psy . Poprawiłem gumke na na gaźniku nasunołem lekko bo wydawało mi się żę lekko cofneła się i teraz ptanie do was ludzie bo znacię się jak to nie pomoże to co może być zawór wydechowy trzeba wyreulować czy co możę jeszcze być a zapomniał bym dodać swiatło wcześniej przednie mi działało a jak się przejechałem po tej małej kraksie nie świeci . Takie wypadki wydają mi się nie groźne w koncu zdażaja się różne wiadomo jak w lesie do tego są stworzone takie motocykle nie widze pęknięć na silniku wyczułem na węży płyn chłodnicy jak się wywrócił znaczy nie węchem ale palec na kabel i do buzi to napewno był z chłodnicy ale mogło lekko się spod korka wylac bo stał w garażu i nie było mokrej podłogi . I CO TERAZ CZY TO BĘDZIE JAKIŚ SPADNIĘTY KABEL ALBO PALIWO JUTRO SIĘ OKAŻE CZY PALIWO ALE JESLI NIE BENZYNA TO CO INNEGO MOŻE BYĆ PLEAS HELLP BO NIE MOGE SPAĆ JEŚLI KABLE MACIE JAKĄŚ MAPE KABLI SCHEMAT INSTALACJI COŚ TAKIEGO .[code][/code]
Ninia114
Świeżak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 19/4/2015, 19:32


Postprzez henio12323 » 15/9/2016, 19:54

po co dolałes oleju ? teraz przelałeś i ma za duzo.

pozatym po co taki opis, co mnie interesuje kto jechał a kto sie wywalił..

krótko i na temat jak chcesz konrketną odpowiedz po glebie moto nie ma mocy - co sie stało - nie wiadomo, zaczał bym od czyszczenia gaźnika, jest szansa ze byłzasyfiony, po glebie syf sie przedostał gdzie indziej i poblokował nieco dysze.
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN


Postprzez Ninia114 » 17/9/2016, 11:01

sorki rozlałem się jak woda wymieniłem olej źle opisałem zalałem nowy 800 ml a teraz ide sprawdzić gaźnik i może masz racje a jest prawdopodobieństwo że jakiś kabel się mógł urwać albo spasć i nie wchodzi na koncowe obroty tzn nie ma pizdy pod koniec manety tylko go dusi ?
Ninia114
Świeżak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 19/4/2015, 19:32

Postprzez henio12323 » 17/9/2016, 16:21

jakby jakis kabel sie oderwał to by w ogóle nie palił... jedyna opcja związana z elektryką to jest przerywanie wysokich obrotów ( wyraźne przerywanie a nie ze jest słaby czy brakuje mu mocy ) to mogł sie sciąć klin na wale, albo pada swieca.
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN

Postprzez Ninia114 » 18/9/2016, 09:57

zajbiscie to zaczne od świecy zakupie nową chyba najlepiej będzie wziąśc starą i zakupić nową czy polecasz jakąś specjalną bo po zmianie oleju nic nie dało przeczyszczeniu mechanizmu zaworu wydechowego tak bardzo mało znacząco po przeczyszczniu gaźnika lekko ale jak jest na luzie i docisne gaz do spodu to na max obrotach tak go przydusza nie wchodzi i tak samo ma na biegach od 3 do 5 na niższych tak samo lecz nie tak ja na wyższych ; żecz jasna filter jest czyściutki i zasprejowany olejem taki jak ma byc i tyle ile ma byc.......
Ostatnio edytowano 19/9/2016, 22:21 przez Ninia114, Å‚Ä…cznie edytowano 2 razy
Ninia114
Świeżak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 19/4/2015, 19:32

Postprzez Ninia114 » 18/9/2016, 11:05

a sorki że tak spamie a jęlsi chodzi o klin na wale to ten na magnecie ?....To tak wymieniłem świece i jest poprawa tylko sprawdziłem iskre słaba i czasem biała a powinna być niebieska z tego co mi się wydaje nie sprawdzłem tego klinu zrobie to dziś rano . dalej ma takie zamulenie ale mniejsze teraz po wymianie lekko popuśiłem mu pow. na śrubie na gaźniku odrobink
Ostatnio edytowano 19/9/2016, 22:22 przez Ninia114, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Ninia114
Świeżak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 19/4/2015, 19:32

Postprzez henio12323 » 18/9/2016, 21:23

polecam dobrac cos na wzór oryginału - ngk.de tutaj znajdziesz wpisujac swoje moto, swiece dedykowana fabrycznie.

olej nie ma nic do obrotów - mozesz spuscic cały olej i to tez nic nie zmieni.

tak klin na wale który "trzyma" magneto

no i edytuj posty - nie pisz jeden pod drugim, jak chcesz cos dodać to edytuj poprzedni post
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN

Postprzez Ninia114 » 20/9/2016, 20:45

To tak wymieniłem świece i jest poprawa tylko sprawdziłem iskre słaba i czasem biała a powinna być niebieska z tego co mi się wydaje nie sprawdzłem tego klinu zrobie to dziś rano . dalej ma takie zamulenie ale mniejsze teraz po wymianie lekko popuśiłem mu pow. na śrubie na gaźniku odrobink
Ninia114
Świeżak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 19/4/2015, 19:32



Powrót do Offroad



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości




na górê