Zobacz wątek - <i>[biblioteka]</i> Wyścigi motocyklowe vs piłka nożna
NAS Analytics TAG

[biblioteka] Wyścigi motocyklowe vs piłka nożna

Komentarze użytkowników
_________

[biblioteka] Wyścigi motocyklowe vs piłka nożna

Postprzez Åšcigacz » 10/12/2014, 13:26

Dyskusja na temat: Wyścigi motocyklowe vs piłka nożna
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Wyścigi motocyklowe vs piłka nożna
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 10/12/2014, 13:26

Już widzę te symulowane gleby :D<br><hr>R6
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 10/12/2014, 13:38

Wybacz, ale co kogo obchodzą twoje osobiste sportowe preferencje? Szukasz akceptacji albo zrozumienia? Dla mnie jako motocyklisty piłka nożna jest ciekawsza, tylko co z tego wynika? To tak samo jak podniecanie się polskimi siatkarzami - co z tego że wygrywamy, co z tego że organizujemy mistrzostwa - dla mnie ten sport i tak jest nudny, więc nie wygra z piłką, a sukcesy czy mistrzostwa w naszym kraju nic tego nie zmienią, tak samo jak to że jeżdże motocyklem nie sprawi że będe największym fanem MotoGP.

Mamy mnóstwo fanów F1, ale sam kubica powiedział że nie byłby w stanie oglądać wyścigów w telewizji bo są tak strasznie nudne. Mnie rajcuje jazda na moto, a dla przyjemności wolę oglądać zapasy w kisielu, a nie motocykle. Wolny wybór, nie trzeba robić o to afery na portalu - czemu inni nie lubią tego co ja. Ogólnie ten artykuł to porażka IMHO.<br><hr>Robbak
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/12/2014, 13:45

Komentatorzy napisał(a):Wybacz, ale co kogo obchodzą twoje osobiste sportowe preferencje? Szukasz akceptacji albo zrozumienia? Dla mnie jako motocyklisty piłka nożna jest ciekawsza, tylko co z tego wynika? To tak samo jak podniecanie się polskimi siatkarzami - co z tego że wygrywamy, co z tego że organizujemy mistrzostwa - dla mnie ten sport i tak jest nudny, więc nie wygra z piłką, a sukcesy czy mistrzostwa w naszym kraju nic tego nie zmienią, tak samo jak to że jeżdże motocyklem nie sprawi że będe największym fanem MotoGP.

Mamy mnóstwo fanów F1, ale sam kubica powiedział że nie byłby w stanie oglądać wyścigów w telewizji bo są tak strasznie nudne. Mnie rajcuje jazda na moto, a dla przyjemności wolę oglądać zapasy w kisielu, a nie motocykle. Wolny wybór, nie trzeba robić o to afery na portalu - czemu inni nie lubią tego co ja. Ogólnie ten artykuł to porażka IMHO.<br><hr>Robbak<br>
Nie masz racji hejtujący cebulaku. Ktoś się po prostu zastanawia jakby to było, a ty się od razu musisz przypierdzielic. Nie masz czasami jakiejś cebuli do pokrojenia, pseudo-narodowcu?<br><hr>Johnny BBad
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/12/2014, 13:57

Ale tak nigdy nie bedzie, bo pilka nozna ma w subie duzo wiecej emocji niz wyscigi motocyklowe. Dlatego wiecej osob woli pilke. Poza tym do pilki wystarczy miec kilku kolegow i cos do kopania, a do scigania motocykl i specjalny teren<br><hr>motocyklista
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/12/2014, 14:43

scenariusz jest tak realny jak jutrzejsze lądowanie małpy na saturnie. kocham motocykle, ale i tak uważam, że piłka jest ciekawsza :).<br><hr>Marcin
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/12/2014, 15:41

Pseudo-motocyklistów nie brakuje na naszych drogach. Zawodników - płaczków również znajdzie się paru. Media nie robią jednak z tego takiej afery, bo po prostu nikogo to nie interesuje... Jestem motocyklistą i jestem fanem piłki nożnej i mogę stwierdzić, że ten drugi sport jest dużo bardziej satysfakcjonujący, niż ten pierwszy.<br><hr>bmw_fan
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/12/2014, 15:45

Sezon moto ogórków właśnie nadszedł......<br><hr>szatan667
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/12/2014, 17:30

Jestem dziewczyną i bardziej jarają mnie wyścigi i motocykliści z MotoGP niż piłka i wszyscy piłkarze całego świata (łącznie z Ronaldo i Messi) :)
Lewa<br><hr>Gena Simmons
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/12/2014, 20:59

Komentatorzy napisał(a):Wybacz, ale co kogo obchodzą twoje osobiste sportowe preferencje? Szukasz akceptacji albo zrozumienia? Dla mnie jako motocyklisty piłka nożna jest ciekawsza, tylko co z tego wynika? To tak samo jak podniecanie się polskimi siatkarzami - co z tego że wygrywamy, co z tego że organizujemy mistrzostwa - dla mnie ten sport i tak jest nudny, więc nie wygra z piłką, a sukcesy czy mistrzostwa w naszym kraju nic tego nie zmienią, tak samo jak to że jeżdże motocyklem nie sprawi że będe największym fanem MotoGP.

Mamy mnóstwo fanów F1, ale sam kubica powiedział że nie byłby w stanie oglądać wyścigów w telewizji bo są tak strasznie nudne. Mnie rajcuje jazda na moto, a dla przyjemności wolę oglądać zapasy w kisielu, a nie motocykle. Wolny wybór, nie trzeba robić o to afery na portalu - czemu inni nie lubią tego co ja. Ogólnie ten artykuł to porażka IMHO.<br><hr>Robbak<br>
Komentatorzy napisał(a):Nie masz racji hejtujący cebulaku. Ktoś się po prostu zastanawia jakby to było, a ty się od razu musisz przypierdzielic. Nie masz czasami jakiejś cebuli do pokrojenia, pseudo-narodowcu?<br><hr>Johnny BBad<br>
Cebulactwo bardziej reprezentujesz ty niż kolega wyżej :)
Jestem motocyklistką, ale piłkę nożną też lubię oglądać, naprawdę nie rozumiem dlaczego miałoby się to wykluczać. LwG :*<br><hr>czekoladowa.trufla
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/12/2014, 21:45

Komentatorzy napisał(a):Ale tak nigdy nie bedzie, bo pilka nozna ma w subie duzo wiecej emocji niz wyscigi motocyklowe. Dlatego wiecej osob woli pilke. Poza tym do pilki wystarczy miec kilku kolegow i cos do kopania, a do scigania motocykl i specjalny teren<br><hr>motocyklista<br>
Dla jednych ma, dla innych więc nie ogólniajmy. W PL oczywiscie nigdy sporty motorowe nie będą bardziej popularne niz kopana z kilku wzgledow, które pominę. Przykładowo ja wolę MotoGP i WSBK niz charatanie w gałę.<br><hr>Valhalla
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/12/2014, 21:48

Jan Tomaszewski powiedział że przed mistrzostwami euro w piłce będzie siedziało 200 sędziów polskiej ligi ..wszyscy ciągnęli z niego wałka ,a... 200 sędziów prokurator zawinął .Ciekawe że nikt nie poruszył tematu zakładów pieniężnych które powinny być unieważnione z tego powodu?. Chodził nieoficjalny tekst po polskich salonach władzy że jeżeli chcecie zmiany rządu jakiegokolwiek kraju to wystarczy zadrzeć z Platinim. Dlatego euro się odbyło choć w wuj kasy na tym stracilismy...W prawdziwą piłkę nożną grano przed drugą wojną światową ,oraz w prawdziwą piłkę grał Pele ..To co jest teraz to urąga z założenia zasadzie fair play w sporcie.
Różnica pomiędzy piłką a sportem motocyklowym polega na tym że w przypadku piłki postęp to generowanie niebotycznych tranzakcji nie mających nic wspólnego z rzeczywistością.(nieoficjalnie wszyscy wiedzą ze chodzi o pranie kasy, ale kto zadrze z z miafią piłkarską??) W motocyklach zaś np. w Moto GP postep techniczny wymaga od zawodników większego zaangażowania i samodoskonalenia ,i może dlatego milej się takie zawody ogląda. W ramach polemiki z tym co napisałem proszę mi jakoś uzasadnić dlaczego z powodu byle jakiego meczu ligowego pół miasta musi być sparaliżowane? Bo to że każdy wypadek z udziałem motocyklisty jest z jego winy to przecież ogólnie wiadomo..;)<br><hr>Motonita
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 11/12/2014, 09:15

Futbol został wymyślony jako rozrywka i rozładowanie emocji dla plebsu. Plebsu jest zawsze więcej niż dżentelmenów i kierują nim dzikie instynkty. Nie można oczekiwać dobrego zachowania od małpy.<br><hr>x
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 11/12/2014, 10:10

Sam bym się zapisał do nabojki Yamahy ale mama ogórkową podgrzała więc lecę na obiad<br><hr>pawulon182
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 11/12/2014, 10:34

Zawsze mnie fascynowało, dlaczego kopanie skórzanego balonu po trawniku jest transmitowane na cały świat... Piłka to jeden z najgłupszych i najbardziej bezsensownych sportów, jakie wymyślono. Przez 99% czasu nic się nie dzieje, a często są mecze bezbramkowe, w których nic się nie dzieje przez 100% czasu. :)<br><hr>MAH
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 11/12/2014, 13:08

Dobre :) Plus dla scigacza :D<br><hr>ałtormen
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/12/2014, 16:57

Moto GP, nigdy nie oglądałem, żużel nie oglądałem, motocross tylko na żywo, wolę pojeździć niż patrzeć jak ktoś jeździ, zresztą oglądanie tego nie jest emocjonujące.
Piłkę nożną oglądam często, dobre zajęcie na zimowe wieczory, a gdy jeszcze obstawie coś u bukmachera to nawet przy remisie są emocje (zdarzają się wyjątki), no i nie rajcują mnie gwiazdki w stylu Messi, Neymar, postrzegam to jako sport drużynowy, a nie indywidualny :) No i mogę dodać, że piłka nożna i motocykle się łączą, w weekendy gram w piłkę i jeżdżę, nigdy nie sprawia to problemów jak po ciężkim meczyku wsiąde na moto i nieco się zrelaksuje ;)<br><hr>kkk
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/12/2014, 16:57

Moto GP, nigdy nie oglądałem, żużel nie oglądałem, motocross tylko na żywo, wolę pojeździć niż patrzeć jak ktoś jeździ, zresztą oglądanie tego nie jest emocjonujące.
Piłkę nożną oglądam często, dobre zajęcie na zimowe wieczory, a gdy jeszcze obstawie coś u bukmachera to nawet przy remisie są emocje (zdarzają się wyjątki), no i nie rajcują mnie gwiazdki w stylu Messi, Neymar, postrzegam to jako sport drużynowy, a nie indywidualny :) No i mogę dodać, że piłka nożna i motocykle się łączą, w weekendy gram w piłkę i jeżdżę, nigdy nie sprawia to problemów jak po ciężkim meczyku wsiąde na moto i nieco się zrelaksuje ;)<br><hr>kubamoto
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/12/2014, 16:57

Moto GP, nigdy nie oglądałem, żużel nie oglądałem, motocross tylko na żywo, wolę pojeździć niż patrzeć jak ktoś jeździ, zresztą oglądanie tego nie jest emocjonujące.
Piłkę nożną oglądam często, dobre zajęcie na zimowe wieczory, a gdy jeszcze obstawie coś u bukmachera to nawet przy remisie są emocje (zdarzają się wyjątki), no i nie rajcują mnie gwiazdki w stylu Messi, Neymar, postrzegam to jako sport drużynowy, a nie indywidualny :) No i mogę dodać, że piłka nożna i motocykle się łączą, w weekendy gram w piłkę i jeżdżę, nigdy nie sprawia to problemów jak po ciężkim meczyku wsiąde na moto i nieco się zrelaksuje ;)<br><hr>kkk
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/12/2014, 16:57

Moto GP, nigdy nie oglądałem, żużel nie oglądałem, motocross tylko na żywo, wolę pojeździć niż patrzeć jak ktoś jeździ, zresztą oglądanie tego nie jest emocjonujące.
Piłkę nożną oglądam często, dobre zajęcie na zimowe wieczory, a gdy jeszcze obstawie coś u bukmachera to nawet przy remisie są emocje (zdarzają się wyjątki), no i nie rajcują mnie gwiazdki w stylu Messi, Neymar, postrzegam to jako sport drużynowy, a nie indywidualny :) No i mogę dodać, że piłka nożna i motocykle się łączą, w weekendy gram w piłkę i jeżdżę, nigdy nie sprawia to problemów jak po ciężkim meczyku wsiąde na moto i nieco się zrelaksuje ;)<br><hr>kubamoto
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Następna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości




na górê