Zobacz wÄ…tek - Buty + Kurtka + Spodnie
NAS Analytics TAG

Buty + Kurtka + Spodnie

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Buty + Kurtka + Spodnie

Postprzez nickolodeon » 14/11/2014, 10:04

Witam,

Od przyszłego roku rozpoczynam przygodę z turystyką motocyklową (motor będzie miał głównie służyć do wypadów za miasto - po odpowiednim ogarnięciu sprzętu do wycieczek zagranicznych). O ile pytanie o motor zadawałem w innym dziale i decyzje zostały podjęte to pozostaje kwestia ubioru.

Sprzętu będę od razu szukał dla dwóch osób (dla mnie i dla mojej lubej).

Kaski na które się zdecydowaliśmy to Shoei Neotec lub Schuberth C3 PRO (po przymiarkach wybierzemy takie które będą nam bardziej na głowę pasowały).

Rękawice : skłaniamy się ku Knox Handroid

Pozostają nam buty, spodnie i kurtki. W momencie "przymiarki" chcielibyśmy mieć jakieś rozeznanie na które zwracać uwagę pod kątem turystyki.

Budżet na buty+kurtkę+spodnie wynosi MAX 2.500 zł na osobę (w sumie chcemy przeznaczyć 5.000 zł na te elementy). Bardzo prosiłbym o sugestię co wybrać. Jeżeli chodzi o nasze "wymiary" to :

Ja :
Wzrost : 195 cm
Waga : 115 kg
Rozmiar kapcia: 46

Dziewczyna :
Wzrost : 166 cm (w poprzednim temacie ją trochę "zaniżyłem" :P)
Waga : 55 kg
Rozmiar kapcia : 39

Nastawienie : turystyka (+ miasto w ramach dojazdów do pracy, ale znaczna większość kilometrów będą to trasy)

Z góry dziękuję za sugestie :)
Avatar użytkownika
nickolodeon
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 17/10/2014, 08:38
Lokalizacja: Lubuskie/Nicea


Postprzez kravec » 15/11/2014, 22:05

Według mnie Knox Handroid i turystyka to lekka pomyłka. Tym bardziej że ograniczacie budżet na dobre buty, spodnie i kurtkę waląc bezsensownie drogie rękawice.
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice




Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê