Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Flat track w zwolnionym tempie
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Flat track w zwolnionym tempie

Komentarze użytkowników
_________

[Aktualności] Flat track w zwolnionym tempie

Postprzez Åšcigacz » 28/10/2014, 11:52

Dyskusja na temat: Flat track w zwolnionym tempie
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Flat track w zwolnionym tempie
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 28/10/2014, 11:52

świetny filmik, zapiera dech normalnie czasem :D<br><hr>kargulec
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 28/10/2014, 14:23

Takich obiektów w Polsce to ci panie pod dostatkiem. Wystarczy wpisać "stadion żużlowy" zadzownić, pogadać, wpaść na trening dla amatorów i voila!<br><hr>ałtor
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/10/2014, 14:47

Komentatorzy napisał(a):Takich obiektów w Polsce to ci panie pod dostatkiem. Wystarczy wpisać "stadion żużlowy" zadzownić, pogadać, wpaść na trening dla amatorów i voila!<br><hr>ałtor<br>
Tory do flat tracku to coś kompletnie innego, chociażby glinkowa powierzchnia jest dużo mnie luźna. Stąd efekt "gumowania" się toru. Flat track jest bliższy wyścigom płaskim niżeli żużlowi, stąd też wielu wielkich mistrzów GP ma korzenie we flat tracku (chociażby Stoner).<br><hr>Beavis
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/10/2014, 15:08

Komentatorzy napisał(a):Takich obiektów w Polsce to ci panie pod dostatkiem. Wystarczy wpisać "stadion żużlowy" zadzownić, pogadać, wpaść na trening dla amatorów i voila!<br><hr>ałtor<br>
Komentatorzy napisał(a):Tory do flat tracku to coś kompletnie innego, chociażby glinkowa powierzchnia jest dużo mnie luźna. Stąd efekt "gumowania" się toru. Flat track jest bliższy wyścigom płaskim niżeli żużlowi, stąd też wielu wielkich mistrzów GP ma korzenie we flat tracku (chociażby Stoner).<br><hr>Beavis <br>
Mylisz pojęcia. Zapraszam na zawody ligowe do bydgoszczy - tam zobaczysz jak bardzo gumowa może być nawierzchnia toru żużlowego. Ten tor na którym jeździ się na flat tracku to tor EKSTREMALNIE TWARDY. Zauważ że oni się ślizgają. W internecie można obejrzeć filmik na którym Marc Marquez śmiga zimą zeszłego roku gdzie zaliczył glebe. Tor o kształcie toru żużlowego. Poza tym poczytaj sobie o kontakcie Krzyśka Kasprzaka z Valentino Rossim. Rossi sam przyznal ze kiedyś sprobuje tego na żużlówce z prawdziwego zdazenia.<br><hr>ałtor
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/10/2014, 15:16

Komentatorzy napisał(a):Takich obiektów w Polsce to ci panie pod dostatkiem. Wystarczy wpisać "stadion żużlowy" zadzownić, pogadać, wpaść na trening dla amatorów i voila!<br><hr>ałtor<br>
Komentatorzy napisał(a):Tory do flat tracku to coś kompletnie innego, chociażby glinkowa powierzchnia jest dużo mnie luźna. Stąd efekt "gumowania" się toru. Flat track jest bliższy wyścigom płaskim niżeli żużlowi, stąd też wielu wielkich mistrzów GP ma korzenie we flat tracku (chociażby Stoner).<br><hr>Beavis <br>
Komentatorzy napisał(a):Mylisz pojęcia. Zapraszam na zawody ligowe do bydgoszczy - tam zobaczysz jak bardzo gumowa może być nawierzchnia toru żużlowego. Ten tor na którym jeździ się na flat tracku to tor EKSTREMALNIE TWARDY. Zauważ że oni się ślizgają. W internecie można obejrzeć filmik na którym Marc Marquez śmiga zimą zeszłego roku gdzie zaliczył glebe. Tor o kształcie toru żużlowego. Poza tym poczytaj sobie o kontakcie Krzyśka Kasprzaka z Valentino Rossim. Rossi sam przyznal ze kiedyś sprobuje tego na żużlówce z prawdziwego zdazenia.<br><hr>ałtor<br>
Źle mnie odebrałeś - nie chciałem nic żużlowi ujmować, chodziło mi dokładnie o twardość toru. Poczytam o Kasprzaku i Rossim i o torze w Bydgoszczy, dzięki za fajne info! (plus: żużlówką bym równie chętnie pojeździł co flat trackerem). <br><hr>Beavis
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/10/2014, 15:37

Komentatorzy napisał(a):Takich obiektów w Polsce to ci panie pod dostatkiem. Wystarczy wpisać "stadion żużlowy" zadzownić, pogadać, wpaść na trening dla amatorów i voila!<br><hr>ałtor<br>
Komentatorzy napisał(a):Tory do flat tracku to coś kompletnie innego, chociażby glinkowa powierzchnia jest dużo mnie luźna. Stąd efekt "gumowania" się toru. Flat track jest bliższy wyścigom płaskim niżeli żużlowi, stąd też wielu wielkich mistrzów GP ma korzenie we flat tracku (chociażby Stoner).<br><hr>Beavis <br>
Komentatorzy napisał(a):Mylisz pojęcia. Zapraszam na zawody ligowe do bydgoszczy - tam zobaczysz jak bardzo gumowa może być nawierzchnia toru żużlowego. Ten tor na którym jeździ się na flat tracku to tor EKSTREMALNIE TWARDY. Zauważ że oni się ślizgają. W internecie można obejrzeć filmik na którym Marc Marquez śmiga zimą zeszłego roku gdzie zaliczył glebe. Tor o kształcie toru żużlowego. Poza tym poczytaj sobie o kontakcie Krzyśka Kasprzaka z Valentino Rossim. Rossi sam przyznal ze kiedyś sprobuje tego na żużlówce z prawdziwego zdazenia.<br><hr>ałtor<br>
Komentatorzy napisał(a):Źle mnie odebrałeś - nie chciałem nic żużlowi ujmować, chodziło mi dokładnie o twardość toru. Poczytam o Kasprzaku i Rossim i o torze w Bydgoszczy, dzięki za fajne info! (plus: żużlówką bym równie chętnie pojeździł co flat trackerem). <br><hr>Beavis <br>
Rozumiem. Spoko. Jak sobie obejrzysz ten filmik ktory tutaj jest to zobaczysz jak tor się swieci. Nigdzie nie masz kolein ani nic. To sa tory ekstrmalnie twarde, które się nie odsypują. A jeśli się swieca tzn ze oprocz tego ze sa twarde sa mokre po to zeby lepiej sie slizgac. Myśle ze fajnie było by potrenować na takim torze żużlowym taki flat track. Pytanie zostaje jakie zapodać opony. Bo zawieszenie pewnie na maksa sztywne musi być w moto. Pozdro! <br><hr>ałtor
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/10/2014, 17:50

Komentatorzy napisał(a):Takich obiektów w Polsce to ci panie pod dostatkiem. Wystarczy wpisać "stadion żużlowy" zadzownić, pogadać, wpaść na trening dla amatorów i voila!<br><hr>ałtor<br>
Komentatorzy napisał(a):Tory do flat tracku to coś kompletnie innego, chociażby glinkowa powierzchnia jest dużo mnie luźna. Stąd efekt "gumowania" się toru. Flat track jest bliższy wyścigom płaskim niżeli żużlowi, stąd też wielu wielkich mistrzów GP ma korzenie we flat tracku (chociażby Stoner).<br><hr>Beavis <br>
Komentatorzy napisał(a):Mylisz pojęcia. Zapraszam na zawody ligowe do bydgoszczy - tam zobaczysz jak bardzo gumowa może być nawierzchnia toru żużlowego. Ten tor na którym jeździ się na flat tracku to tor EKSTREMALNIE TWARDY. Zauważ że oni się ślizgają. W internecie można obejrzeć filmik na którym Marc Marquez śmiga zimą zeszłego roku gdzie zaliczył glebe. Tor o kształcie toru żużlowego. Poza tym poczytaj sobie o kontakcie Krzyśka Kasprzaka z Valentino Rossim. Rossi sam przyznal ze kiedyś sprobuje tego na żużlówce z prawdziwego zdazenia.<br><hr>ałtor<br>
Komentatorzy napisał(a):Źle mnie odebrałeś - nie chciałem nic żużlowi ujmować, chodziło mi dokładnie o twardość toru. Poczytam o Kasprzaku i Rossim i o torze w Bydgoszczy, dzięki za fajne info! (plus: żużlówką bym równie chętnie pojeździł co flat trackerem). <br><hr>Beavis <br>
Komentatorzy napisał(a):Rozumiem. Spoko. Jak sobie obejrzysz ten filmik ktory tutaj jest to zobaczysz jak tor się swieci. Nigdzie nie masz kolein ani nic. To sa tory ekstrmalnie twarde, które się nie odsypują. A jeśli się swieca tzn ze oprocz tego ze sa twarde sa mokre po to zeby lepiej sie slizgac. Myśle ze fajnie było by potrenować na takim torze żużlowym taki flat track. Pytanie zostaje jakie zapodać opony. Bo zawieszenie pewnie na maksa sztywne musi być w moto. Pozdro! <br><hr>ałtor<br>
A może się orientujesz czy gdzieś w Polsce nie istnieje tor flattrackowy? Wiem, że to raczej mało możliwe, ale zawsze warto popytać. Co do motocykli, to w najbardziej prestiżowej klasie Pro Singles w Stanach korzysta się z crossówek. Mocno zmodyfikowane, obniżone i usztywnione zawieszenie, brak przedniego hamulca z przodu i wąskie tylne koło (czytałem nawet, że w opcji budżetowej zaszprychowuje się przednią rawkę na tylną piastę). W Pro Twins królują Harleye i Triumphy, oczywiście poodmian klas jest milion. Sama przeróbka motocykla nie jest tak skomplikowana, w sumie największą różnicą w moim odczuciu jest to, że w żużlu korzysta się z dedykowanych, wyczynowych pojazdów, a flattrack to nadal sport, gdzie ściga się poprzerabianymi motocyklami produkcyjnymi. <br><hr>Beavis
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/10/2014, 20:36

no az bym tak pośmigał :)<br><hr>cayman1992
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości




na górê