Zobacz wątek - rękawice, zimno
NAS Analytics TAG

rękawice, zimno

Enduro, Cross
_________

rękawice, zimno

Postprzez ertrol » 25/10/2014, 21:34

Witam !

Posiadam rękawice one-industries, niestety na dworze jest coraz zimnej i po dzisiejszej wyprawie nie miałem czucia w dłoniach :(. Nie chce wydawać kolejnych pieniędzy na rękawice, dlatego zwracam się do was z pytaniem, jak ogrzać sobie ręce lub co zrobić, aby nie było w nie zimno ? może jakies termiczne rękawice pod te, które ubieram do jazy ?

Z góry dziękuje za odpowiedź :)
ertrol
Świeżak
 
Posty: 43
Dołączył(a): 5/7/2014, 21:13


Postprzez henio12323 » 25/10/2014, 23:21

opcji jest kilka
1) przede wszystkim do enduro polecam handbary, jakies wieksze chroniÄ… przed wiatrem
2) podgrzewane manetki / maty grzewcze. chyba najlepsza opcja, jeździłem w mrozie z manetkami i rewelacja. jedyny minus że mało jest fajnych manetek które przy okazji dobrze sprawdzaja sie w terenie, te których uzywałem były słabe bo były bardzo grube. ale są też takie maty grzewcze naklejane na kierownice/rolgaz pod manetką, i tak samo grzeją - ale tego nie testowałem. podejrzewam że podobny efekt.
3) mufki - czyli takie całe hmm pokrowce na kierownice. wkłada sie w to ręce i jest cieplutko chociaż jestem ciekaw co bedzie, jak sie bedzie chciało na szybko "opuscic" pojazd :D
4) no i oczywiscie plus dobra rekawiczka, tutaj też do offroadu cięzka sprawa, żeby była cienka a zarazem ciepła. kiedys nakładałem zwykłe zimowe takie najprostsze i na to wiekszy rozmiar crossowych i dawało rade i nie krępowało ruchów.
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN


Postprzez ertrol » 25/10/2014, 23:36

okey, dzięki za porady ! :)
ertrol
Świeżak
 
Posty: 43
Dołączył(a): 5/7/2014, 21:13

Postprzez Rafmoto » 17/11/2014, 21:53

Polecam neoprenowe rękawiczki z alpinestars model neo chyba i z fox'a jest też polarpaw
Trening czyni mistrza
Rafmoto
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 31/10/2014, 10:56
Lokalizacja: Warszawa



Powrót do Offroad



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na górê