Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Marceli Bezulski nie pojedzie w...
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Marceli Bezulski nie pojedzie w...

Komentarze użytkowników
_________

[Aktualności] Marceli Bezulski nie pojedzie w...

Postprzez Ścigacz » 17/10/2014, 10:31

Dyskusja na temat: Marceli Bezulski nie pojedzie w Rookies Cup
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Marceli Bezulski nie pojedzie w Rookies Cup
Ścigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 17/10/2014, 10:31

Czym sobie zasłużył, żeby go nazywać przyszłością sportów motorowych? Łepek który w Moriwaki Cup regularnie plasował się w końcówce stawki, a na zagranicznych rundach objeżdżały go dziewczyny na 125-tkach ma być "przyszłością sportów motorowych"?
Jeśli tak to proponuję w ogóle zlikwidować PP I MP....<br><hr>Przesada
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 17/10/2014, 10:44

Komentatorzy napisał(a):Czym sobie zasłużył, żeby go nazywać przyszłością sportów motorowych? Łepek który w Moriwaki Cup regularnie plasował się w końcówce stawki, a na zagranicznych rundach objeżdżały go dziewczyny na 125-tkach ma być "przyszłością sportów motorowych"?
Jeśli tak to proponuję w ogóle zlikwidować PP I MP....<br><hr>Przesada<br>
Przyszłość sportów motorowych w Polsce, element "w Polsce" jest trzonem tej śmiałej tezy :). Nie ujmując nic Bezulskiemu, cały pomysł (a w sumie jego brak) na młode talenty w naszym kraju sprowadza się do tego, że dostają oni mniejszego lub większego łupnia za granicą. Nie jest to jednak w moim odczuciu bezpośrednia wina samych zawodników, ale brak środowiska/gruntu do robienia talentów. Jeśli szybko nie wyrwie się w kraju, to (przy odpowiednim finansowaniu) spokojnie może zostać przyszłością sportów motorowych w Polsce, walcząc chociażby w WMMP. Pointa jest taka, że można być najlepszym w Polsce będąc słabym za granicą, a Marcelemu daję wotum zaufania. P.S. W motocrossie mamy takiego gościa jak młody Olaf Włodarczak, który mimo bardzo dobrych wyników w Holandii z powodu braku kasy nie ma się jak ścigać i rozwijać. <br><hr>Beavis
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/10/2014, 12:15

Przykro mi to czytać,tym bardziej że zgłosiłem do Głównej Komisji Sportu Motorowego PZM gotowość podjęcia treningów dla klas 125-250 dla młodych przyszłych adeptów na Obiekcie szkoleniowym Jastrząb gdzie prowadze treningi Doskonalenia Techniki Jazdy".Główna Komisja "odpisała mi że.... "nie widzi takiej potrzeby"..<br><hr>A.Wajda
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/10/2014, 13:11

Komentatorzy napisał(a):Czym sobie zasłużył, żeby go nazywać przyszłością sportów motorowych? Łepek który w Moriwaki Cup regularnie plasował się w końcówce stawki, a na zagranicznych rundach objeżdżały go dziewczyny na 125-tkach ma być "przyszłością sportów motorowych"?
Jeśli tak to proponuję w ogóle zlikwidować PP I MP....<br><hr>Przesada<br>
Komentatorzy napisał(a):Przyszłość sportów motorowych w Polsce, element "w Polsce" jest trzonem tej śmiałej tezy :). Nie ujmując nic Bezulskiemu, cały pomysł (a w sumie jego brak) na młode talenty w naszym kraju sprowadza się do tego, że dostają oni mniejszego lub większego łupnia za granicą. Nie jest to jednak w moim odczuciu bezpośrednia wina samych zawodników, ale brak środowiska/gruntu do robienia talentów. Jeśli szybko nie wyrwie się w kraju, to (przy odpowiednim finansowaniu) spokojnie może zostać przyszłością sportów motorowych w Polsce, walcząc chociażby w WMMP. Pointa jest taka, że można być najlepszym w Polsce będąc słabym za granicą, a Marcelemu daję wotum zaufania. P.S. W motocrossie mamy takiego gościa jak młody Olaf Włodarczak, który mimo bardzo dobrych wyników w Holandii z powodu braku kasy nie ma się jak ścigać i rozwijać. <br><hr>Beavis <br>
Muszę się z tym zgodzić, ale to smutne, że ktoś poniżej przeciętnej za granicą jest stawiany w roli "przyszłości sportu" chyba, że było to ironiczne stwierdzenie.

P.s Jeszcze jedna mała uwaga do was. Już klika razy spotkałem się z relacjami na waszym portalu gdzie chwaliliście się, że ktoś zajął 3miejsce, ale nigdy nie jest dopisane, że w stawce jechało tylko 3 zawodników, więc było to miejsce ostatnie... Obiektywnie powinno być napisane, że "Polak zajął ostatnie miejsce w stawce, 3 zawodników" zamiast tego czytam "Polak na podium!!!" <br><hr>Przesada
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/10/2014, 13:22

Komentatorzy napisał(a):Przykro mi to czytać,tym bardziej że zgłosiłem do Głównej Komisji Sportu Motorowego PZM gotowość podjęcia treningów dla klas 125-250 dla młodych przyszłych adeptów na Obiekcie szkoleniowym Jastrząb gdzie prowadze treningi Doskonalenia Techniki Jazdy".Główna Komisja "odpisała mi że.... "nie widzi takiej potrzeby"..<br><hr>A.Wajda<br>
Panie Arturze. Z calym szacunkiem, ale chcialbym pan robic z "mlodymi adeptami" w Jastrzebiu? Na obiekcie który jest niebezpieczny dla motocyklistow (bandy, brak wybiegow, lampy, budy, itd), na asfalcie ktory nie ma przyczepnosci, na pelni gdzie nie da sie cwiczyc wielu kluczowych dla wyscigow motocyklowych elementow (hamowania z duzych predkosci, szybkie zakrety, szybkie zmiany kierunku, itp.)?<br><hr>#67
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/10/2014, 06:55

Lepek który o którym mówicie jeździ na motorze od dwóch lat trudno od niego wymagać aby wygrywał z rówieśnikami w moriwaki bo oni jeżdżą od piątego roku życia , trenują latem i zimą bo mają gdzie , jak nie na torze to na enduro .Marceli na Poznaniu regularnie jeździ poniżej 1.50 na 250 wiec może dajmy mu czas na rozwój a nie od razu napier... ze zły i do ****.<br><hr>przesadaprzeasda
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/10/2014, 15:31

Komentatorzy napisał(a):Przykro mi to czytać,tym bardziej że zgłosiłem do Głównej Komisji Sportu Motorowego PZM gotowość podjęcia treningów dla klas 125-250 dla młodych przyszłych adeptów na Obiekcie szkoleniowym Jastrząb gdzie prowadze treningi Doskonalenia Techniki Jazdy".Główna Komisja "odpisała mi że.... "nie widzi takiej potrzeby"..<br><hr>A.Wajda<br>
Komentatorzy napisał(a):Panie Arturze. Z calym szacunkiem, ale chcialbym pan robic z "mlodymi adeptami" w Jastrzebiu? Na obiekcie który jest niebezpieczny dla motocyklistow (bandy, brak wybiegow, lampy, budy, itd), na asfalcie ktory nie ma przyczepnosci, na pelni gdzie nie da sie cwiczyc wielu kluczowych dla wyscigow motocyklowych elementow (hamowania z duzych predkosci, szybkie zakrety, szybkie zmiany kierunku, itp.)?<br><hr>#67<br>
No jakiej urazy?Dyskutujemy:)Dla młodych motocyklistów niebezpieczny jest Polski Związek Motorowy,a nie obiekt szkoleniowy Jastrząb...
Można śmiało uczyć podstaw.Proces nabywania doświadczenia rozkłada się na podróże po wielu obiektach.Co do braku przyczepności ,to rozumiemże nie spełnia on Twoich oczekiwań w zakresie jazdy wyczynowej litrem(nikt nigdzie do takiej jazdy na tym obiekcie nie zachęca) ,gdzie jak mniemam chodzi Tobie o uzyskiwanie kąta pochylęniaw granicach 60 stopni od pionu i pewnie nie spełni bo zależne jest to też jak wiesz od stanu opon..
Pozatym szkoleniowcy z Superbike Californii byli innego zdania niz Ty i tu zasiałeś ziarno wątpliwosci..Widocznie goście nie znają się na tym co robią..;D(bez urazy)<br><hr>A.Wajda
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/10/2014, 08:48

Komentatorzy napisał(a):Przykro mi to czytać,tym bardziej że zgłosiłem do Głównej Komisji Sportu Motorowego PZM gotowość podjęcia treningów dla klas 125-250 dla młodych przyszłych adeptów na Obiekcie szkoleniowym Jastrząb gdzie prowadze treningi Doskonalenia Techniki Jazdy".Główna Komisja "odpisała mi że.... "nie widzi takiej potrzeby"..<br><hr>A.Wajda<br>
Komentatorzy napisał(a):Panie Arturze. Z calym szacunkiem, ale chcialbym pan robic z "mlodymi adeptami" w Jastrzebiu? Na obiekcie który jest niebezpieczny dla motocyklistow (bandy, brak wybiegow, lampy, budy, itd), na asfalcie ktory nie ma przyczepnosci, na pelni gdzie nie da sie cwiczyc wielu kluczowych dla wyscigow motocyklowych elementow (hamowania z duzych predkosci, szybkie zakrety, szybkie zmiany kierunku, itp.)?<br><hr>#67<br>
Komentatorzy napisał(a):No jakiej urazy?Dyskutujemy:)Dla młodych motocyklistów niebezpieczny jest Polski Związek Motorowy,a nie obiekt szkoleniowy Jastrząb...
Można śmiało uczyć podstaw.Proces nabywania doświadczenia rozkłada się na podróże po wielu obiektach.Co do braku przyczepności ,to rozumiemże nie spełnia on Twoich oczekiwań w zakresie jazdy wyczynowej litrem(nikt nigdzie do takiej jazdy na tym obiekcie nie zachęca) ,gdzie jak mniemam chodzi Tobie o uzyskiwanie kąta pochylęniaw granicach 60 stopni od pionu i pewnie nie spełni bo zależne jest to też jak wiesz od stanu opon..
Pozatym szkoleniowcy z Superbike Californii byli innego zdania niz Ty i tu zasiałeś ziarno wątpliwosci..Widocznie goście nie znają się na tym co robią..;D(bez urazy)<br><hr>A.Wajda<br>
"Dla młodych motocyklistów niebezpieczny jest Polski Związek Motorowy" - odwaznie,ale jakby nie patrzec szczerze. W koncu ktos to powiedzial nieco glosniej, anizeli tylko przy wieczornym piwku ;)

Co do Marcela - spokojnie,rok czy dwa i bedzie RC.<br><hr>krisbytom
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości




na gr