Zobacz wÄ…tek - SV 650 - ocena
NAS Analytics TAG

SV 650 - ocena

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

SV 650 - ocena

Postprzez Coffe » 15/10/2014, 18:23

Dobry!

To mój pierwszy post na forum, więc nie da się ukryć, że jestem świeżakiem :D

Od jakiegoÅ› czasu szukam sobie motocykla i tak po przeanalizowaniu kilku modeli
(oczywiście bandita, fazera i sv) stwierdziłem, że sv będzie najlepsza.

Chodzi mi o tÄ… aukcjÄ™:
http://motor.otomoto.pl/suzuki-sv-650-n ... 64322.html
Komis nie ma jakiÅ› negatywnych opinii na necie, co sÄ…dzicie o tym konkretnym modelu?
A może ktoś był, oglądał? ;)

Pozdr
Avatar użytkownika
Coffe
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 15/10/2014, 18:07
Lokalizacja: WieÅ›


Postprzez Osty Rider » 15/10/2014, 18:42

Moto fajne, 70 kucy w v2 robi swoje, silnik niezawodny, spalanie niskie, można się w nim zkochać ;) Zależy od twojego doświadczenia, jak jeździłeś czymś pokroju 250-500 bierz śmiało, będziesz zadowolony. Tylko pamiętaj że v2 ostro hamuje silnikiem
GÓWNO
Osty Rider
Świeżak
 
Posty: 102
Dołączył(a): 13/9/2014, 20:05


Postprzez Invi » 15/10/2014, 19:32

Ale może trzymaj się tematu, ktoś jest zdecydowany na moto, pyta o konkretne ogłoszenie, a ty pierdzielisz o tym że to dobry wybór, bez słowa na temat o który pyta autor tematu xD


Wygląda całkiem spoko. Opony jak na niezbyt sportowy moto też ma całkiem fajne, ja bym się zainteresował. Wart obejrzenia na żywo. Sprawdź czy prosty, przepierdziel na dwójce i posłuchaj silnika :D
Avatar użytkownika
Invi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez Coffe » 15/10/2014, 20:51

Dzięki Invi za opinie do TEMATU :D

Właśnie, przypierdziele na dwójce, nie wyskoczy, nie wybuchnie, zgrzytów nie będzie, będzie jechać prosto... no motocykl z 99 roku więc już nie nowy, a cena patrząc na allegro jest dość średnia, chyba warto się zainteresować :)

Ten przebieg to też trzeba wrzucić gdzieś na półkę pomiędzy Harry Poterem, a Zmierzchem, takie czary :twisted:
Avatar użytkownika
Coffe
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 15/10/2014, 18:07
Lokalizacja: WieÅ›

Postprzez Coffe » 20/10/2014, 14:44

Kupiłem :D

Wszystko w najlepszym porządku, oczywiście nie licząc paru rysek, które mi w ogóle nie przeszkadzają. Wszyscy tak piszą o tym hamowaniu silnikiem, no faktycznie, szybko zwalnia na biegach, ale podobnie zwalniało mi uno 1,7 w dieslu :twisted:

Strasznie ubolewam, że jest brzydka pogoda, ale cóż, muszę poczekać :D

Za chwilę jadę po żarówkę bo mam spaloną w kierunku i chyba znowu będę musiał ją opić 8)

pozdr
Kupie motor i dwa kaski, będę wozić na nim laski, bo to sposób jest na laski, kupić motor i dwa kaski :D
Avatar użytkownika
Coffe
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 15/10/2014, 18:07
Lokalizacja: WieÅ›



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 25 gości




na górê