Zobacz wÄ…tek - GIX 750 k8
NAS Analytics TAG

GIX 750 k8

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

GIX 750 k8

Postprzez Kaai » 13/10/2014, 23:01

http://otomoto.pl/suzuki-gsx-r-750-k8-M4150865.html
ktoÅ› coÅ›?

widzę, że nie ma serwisówek na wlotach (te naklejki co mają salonówki, ale to moto 6 letnie wioęc no)

wytarta rama od buta (przebieg +20k km?)

ktoÅ› coÅ› jeszcze widzi?

Nowe info w sprawie czarnego gixa:

Owiewki napewno nie sa klejone jednak nie bede rozbierał motocykla aby zrobic foty.Moze pan je zciagnąc osobiście i zobaczyc ale po oględzinach dla formalnosci jak sie juz pan zdecyduje na zakup, inaczej nie ma możliwości, jak beda klejone to sam go poskładam. Ślady użytkowania sa bo wiadomo to nie salon. Otarcie na ramie prawym deklu ale bardzo malutkie wolalem nie malowac by nie bylo gadki ze moto po mega szlifie,niestety byla wywroyka na zwirze owiefka byla peknieta ale kupilem nowa w serwisie stara mam nadal do wgladu.Tylna opona na wykonczeniu przednia jeszcze nie. Olej motul 300v wymieniany w lutym zrobilem na nim moze 1500km, bo kiepski sezon byl dla mnie do jazdy.Pokrywy siedzenia nie mam wydechu, szyby tez bo takiego go kupilem. Naped fabryczny nie rozciągniety jest spory zapas.Klocki wymienialem jak go kupilem jest jeczcze spory zapas.




// vin JS1GR7LA882104070
widzialem kupujac go celne papiery ,gosc mi je pokazał,byl sprowadzony z Los Angeles. Ponadtto temperature wyswietla w fajerantach i nie ma immobilizera.Bo na rynek Amerykański nie montują immo.

a z vin to japoniec. coś mi to nie pasuje wszystko. ktoś ma jakieś pomysły?

http://tufotki.pl/coDlL
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18


Postprzez Kaai » 17/10/2014, 01:21

moto miało szkodę całkowitą w USA i przypłynęło do polski, zatme uważać!
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18




Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości




na górê