Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Ken Roczen z KTM na Suzuki - dlaczego?
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Ken Roczen z KTM na Suzuki - dlaczego?

Komentarze użytkowników
_________

[Aktualności] Ken Roczen z KTM na Suzuki - dlaczego?

Postprzez Åšcigacz » 9/10/2014, 14:27

Dyskusja na temat: Ken Roczen z KTM na Suzuki - dlaczego?
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Ken Roczen z KTM na Suzuki - dlaczego?
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 9/10/2014, 14:27

Drogi Autorze pozwól , że podam trochę konkretniejszych informacji.
Pierwsze , zespół RCH od 2015 roku będzie podobnie jak Yoshi Suzuki fabrycznym teamem, wszystko za sprawą porozumienie Rickiego Carmichaela z Suzuki. Zespół ma ponoć nosić nazwę RCH Factory Suzuki Team. Będą dwa teamy fabryczne.
Po drugie z kasą się zgadzam Ktm proponował mu mnóstwo pieniędzy ale RCH przebiło ich ofertą i motocyklem. Na Vitalmx bodajże Guyb pisał że Ken testował 2016 i nie leżał mu nowy Ktm.
Po trzecie podobno był konflikt na linii Ktm a ojciec Roczena pisało na MotocrossAction. A wiadomo , że trenerem w europie Roczena był jego ojciec i to on mu załatwił kontrakt z Suzuki praktycznie od samego dzieciństwa.

Od siebie dodam , że fajnie będzie widzieć go z powrotem na żółtym motocyklu. Bardzo mocne 2 teamy wystawia suzuki w klasie 450. Yoshimura Suzuki Factory w składzie: James Stewart o ile dopuszczą go do Supercrossu po aferze zeszłorocznej, natomiast numer 4 ponownie będzie na motocyklu suzuki , a to za sprawą przejścia Blaka Baggetta.
RCH Factory Team w składzie : Ken Roczne i Broc Tickle.

Ps. bym zapomniał i trzeba zaznaczyć , że Bambam Justin Barcia przeszedł do Yamahy ale będzie jazda . brappppp<br><hr>mxfun
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 9/10/2014, 15:58

Komentatorzy napisał(a):Drogi Autorze pozwól , że podam trochę konkretniejszych informacji.
Pierwsze , zespół RCH od 2015 roku będzie podobnie jak Yoshi Suzuki fabrycznym teamem, wszystko za sprawą porozumienie Rickiego Carmichaela z Suzuki. Zespół ma ponoć nosić nazwę RCH Factory Suzuki Team. Będą dwa teamy fabryczne.
Po drugie z kasą się zgadzam Ktm proponował mu mnóstwo pieniędzy ale RCH przebiło ich ofertą i motocyklem. Na Vitalmx bodajże Guyb pisał że Ken testował 2016 i nie leżał mu nowy Ktm.
Po trzecie podobno był konflikt na linii Ktm a ojciec Roczena pisało na MotocrossAction. A wiadomo , że trenerem w europie Roczena był jego ojciec i to on mu załatwił kontrakt z Suzuki praktycznie od samego dzieciństwa.

Od siebie dodam , że fajnie będzie widzieć go z powrotem na żółtym motocyklu. Bardzo mocne 2 teamy wystawia suzuki w klasie 450. Yoshimura Suzuki Factory w składzie: James Stewart o ile dopuszczą go do Supercrossu po aferze zeszłorocznej, natomiast numer 4 ponownie będzie na motocyklu suzuki , a to za sprawą przejścia Blaka Baggetta.
RCH Factory Team w składzie : Ken Roczne i Broc Tickle.

Ps. bym zapomniał i trzeba zaznaczyć , że Bambam Justin Barcia przeszedł do Yamahy ale będzie jazda . brappppp<br><hr>mxfun<br>
Hej! Przede wszystkim - nawet nie wiesz, jak mnie cieszy, że ktoś też tak się mocno interesuje supercrossem i motocrossem w Stanach. Jak to mówią, szacun! Druga sprawa - mimo, że w notce prasowej nazwa teamu widniała jako RCH Factory Suzuki, to była to informacja od RCH, jakby nie patrzeć prywatnego teamu. Czekam na oficjalne info Suzuki, sam przyznasz, że dwa fabryczne zespoły to sytuacja dość nietypowa. W temacie ojca Kena i informacji, które podałeś, to oczywiście masz rację. Nie chcę jednak wprowadzać za dużo tak specjalistycznych faktów do artykułów i newsów z racji tego, że Ścigacz jest medium ogólnomotocyklowym i nie chcę wprowadzać niepotrzebnego zamętu. Ale 100% się zgadzam. I ostatecznie: strasznie bawi mnie sytuacja, że Chupacabra będzie jeździł z 4-ką nie w zespole RCH :). Pomyśl o takim zestawieniu: Roczen (z 4ką!) i Stewart w Yoshimurze! P.S. Boję się, że JGR Yamaha zabije talent Barci, ale to tylko moje subiektywne odczucia. Dużo gazu i sprzęgło od razu, pozdrawiam!<br><hr>Beavis
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez andy7 » 9/10/2014, 19:33

Rowniez zapytam, co Cie to tak dziwi ?

Ken od poczatku jezdzil Suka. Pas mu to i przy suce zostal.

:wink:
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55

Postprzez Komentatorzy » 9/10/2014, 19:48

Komentatorzy napisał(a):Drogi Autorze pozwól , że podam trochę konkretniejszych informacji.
Pierwsze , zespół RCH od 2015 roku będzie podobnie jak Yoshi Suzuki fabrycznym teamem, wszystko za sprawą porozumienie Rickiego Carmichaela z Suzuki. Zespół ma ponoć nosić nazwę RCH Factory Suzuki Team. Będą dwa teamy fabryczne.
Po drugie z kasą się zgadzam Ktm proponował mu mnóstwo pieniędzy ale RCH przebiło ich ofertą i motocyklem. Na Vitalmx bodajże Guyb pisał że Ken testował 2016 i nie leżał mu nowy Ktm.
Po trzecie podobno był konflikt na linii Ktm a ojciec Roczena pisało na MotocrossAction. A wiadomo , że trenerem w europie Roczena był jego ojciec i to on mu załatwił kontrakt z Suzuki praktycznie od samego dzieciństwa.

Od siebie dodam , że fajnie będzie widzieć go z powrotem na żółtym motocyklu. Bardzo mocne 2 teamy wystawia suzuki w klasie 450. Yoshimura Suzuki Factory w składzie: James Stewart o ile dopuszczą go do Supercrossu po aferze zeszłorocznej, natomiast numer 4 ponownie będzie na motocyklu suzuki , a to za sprawą przejścia Blaka Baggetta.
RCH Factory Team w składzie : Ken Roczne i Broc Tickle.

Ps. bym zapomniał i trzeba zaznaczyć , że Bambam Justin Barcia przeszedł do Yamahy ale będzie jazda . brappppp<br><hr>mxfun<br>
Komentatorzy napisał(a):Hej! Przede wszystkim - nawet nie wiesz, jak mnie cieszy, że ktoś też tak się mocno interesuje supercrossem i motocrossem w Stanach. Jak to mówią, szacun! Druga sprawa - mimo, że w notce prasowej nazwa teamu widniała jako RCH Factory Suzuki, to była to informacja od RCH, jakby nie patrzeć prywatnego teamu. Czekam na oficjalne info Suzuki, sam przyznasz, że dwa fabryczne zespoły to sytuacja dość nietypowa. W temacie ojca Kena i informacji, które podałeś, to oczywiście masz rację. Nie chcę jednak wprowadzać za dużo tak specjalistycznych faktów do artykułów i newsów z racji tego, że Ścigacz jest medium ogólnomotocyklowym i nie chcę wprowadzać niepotrzebnego zamętu. Ale 100% się zgadzam. I ostatecznie: strasznie bawi mnie sytuacja, że Chupacabra będzie jeździł z 4-ką nie w zespole RCH :). Pomyśl o takim zestawieniu: Roczen (z 4ką!) i Stewart w Yoshimurze! P.S. Boję się, że JGR Yamaha zabije talent Barci, ale to tylko moje subiektywne odczucia. Dużo gazu i sprzęgło od razu, pozdrawiam!<br><hr>Beavis<br>
Dzięki. Można śmiało powiedzieć , że jestem fanatykiem sportów offroadowych , nieważne czy enduro, motocross , supercross , nieważne gdzie Europa, Ameryka, Chile , Peru staram się pozyskiwać informację i być w temacie na bieżąco.
O Barcie możesz być spokojny jak sam się wypowiadał potrzebował zmian. Można powiedzieć , że w Ameryce i Europie szykuje się prawdziwe "zbrojenie" jeśli chodzi o teamy fabryczne. Szykuje się prawdziwa wojna między Japońcami a Ktm. W Mxgp Ktm pozyskał 3 kierowce Searla dołaczył do De Dyckera i Toniego. Suzuki wystawia na tym polu też 3 fabrycznych zawodników: Dessale, Strijbos, Goldenhoff. Kawasaki ściągnęło Villopoto ze stanów. 2015 W Europie i za wielką wodą to będzie sezon jakiego nie było. Mam cichą nadzieję że hegemonia Ktma zostanie przerwana. Ale jak to mówią nie wygra najlepszy. Serdecznie Pozdrawiam <br><hr>mxfun
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 12/10/2014, 11:31

dlaczego James Stewart miałby nie startować w SX 2015 ??, co to była za afera?<br><hr>pyzowski21
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na górê