Zobacz wÄ…tek - cross/enduro 125/250 2T czy 450 4T
NAS Analytics TAG

cross/enduro 125/250 2T czy 450 4T

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

cross/enduro 125/250 2T czy 450 4T

Postprzez fh1216 » 9/10/2014, 14:42

witam . mam zamiar kupic pierwsze enduro/cross (wczesniej jezdzilem 125 DT) . motor bedzie sluzyl glownie do jazdy po lesie i po jakis malych gorkach i ogolnie gruntowe drogi(ale tam gdzie mozna sie nawet bujnac ;) ii ktory byscie mi polecili ?kwota okolo 4tys(wiem ze rewelacji moze nie kupie ale wyglad mnie bardzo nie interesuje tylko chodzi mi o moc/spalanie/sprawnosc/wytrzymalosc . oczywiscie uzywany i w tych pieniadzach to pewnie tak do 2000r podejrzewam. ogolnie jakies male pojecie o mechanice mam. ktory byscie mi polecili ?125/250 2T czy moze 450 4T? chociaz 450 raczej odpada bo za te pieniadze to nie wiem czy kupie . bardziej zalezy mi zeby motor ciagnal na nizszych obrotach ale v-max tez nie najgorszy.zastanawiam sie nad enduro bo tam sa swiatla a mi beda potrzebne bo jazda wieczorem i w zimie ...a czy da sie dorobic swiatla do fullcrosa?(bez czegos takiego ze akumulator i do swiatel bo gdzie ladowanie ? jesli 125 to myslalem nad rozwiazaniem z tym zaworem wydechowym YPVS lub ATAC czy jak tam sie to nazywa bo wtedy juz kolo 30KM jest...jak to jest z 125 a 250 w 2T? zywotnosc/spalanie/moc/koszt naprawy.. bo z tego co sie orientuje to koszt naprawy takiej 125 to do tysiaca max(przewaznie kolo 700-800zl) a spalanie to roznie ale srednio kolo 8l . moto bez papierow moze byc . jakie polecacie ze 125 a 250 ? ze 125 myslalem nad:DT,MTX,CRM (kawasaki to slyszalem ze duzo pala nawet z 10l a KTM to dosyc drogie). dodam ze mam mozliwosc kupna honda mtx 83r ATAC z papierami(niezarejestrowana ale przygotowana) po remoncie elektryka sprawna naped tez za 2600zl co wy nato ?mam tez mozliwosc ze jakis "znajomy znajomego"cos przylatwi za granica tzn sciagnie z niemiec np (sciagnie lub trzeba bedzie jechac ale moze sie oplacic -jestem z podkarpacia koszt transportu w obie okolo do 500zl takze jakby cena byla dobra to sie oplaca bo jak kupie moto taniej za tysiaca a dam 500zl na transport to i tak jestem do przodu a lepszy stan bo nowszy itp . jakie moto polecacie ?a sie rozpisalem :D sorki
fh1216
Świeżak
 
Posty: 60
Dołączył(a): 9/10/2014, 14:23


Postprzez madcap » 10/10/2014, 19:17

masz dział offroad
poczytaj i potem zadaj tam pytanie
zamykam
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?




Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości




na górê