Honda CB500 Na pierwsze moto
Posty: 7
• Strona 1 z 1
Honda CB500 Na pierwsze moto
Witam, zastanawiam się nad kupnem Hondy CB500, jako że dużo dobrego słyszałem na temat tego motocykla a jestem początkujący celuje właśnie w ten model. Zastanawia mnie jedynie rozmiary tej maszyny, mam 195cm wzrostu i 90Kg wagi. Jak to będzie wyglądało w praktyce?
- Buzzard
- Świeżak
- Posty: 2
- Dołączył(a): 7/10/2014, 17:35
- Lokalizacja: Dęblin
leff spokojnie, pierwsze moto... Ale czy się uczył czymś... Czy zrobił prawko... Czy jeździł kolegi ogarem... Czy umie rowerem i od razu chce wskoczyć na cebule... Nie zastosował się do standardowej procedury... Chce aby doprecyzował...
Jak fenix z popiołów
-
miki1406 - VIP Åšcigacz.pl
- Posty: 2847
- Dołączył(a): 16/8/2009, 22:37
- Lokalizacja: Skierniewice
Jako, ze mam 186 cm moge co najwyzej zaryzykowac twierdzenie, ze bedziesz na nie posowal. W razie czego mozna pokombinowac z doborem kierownicy, tez zawsze cos przyniesie w poprawie ergonomi.
Na Twoim miejscu jednak, rozejrzal bym sie za modelem z ABS. roznica w cenie nie bedzie wielka a roznica w psychicznym komforcie to lata swietlne.
Na Twoim miejscu jednak, rozejrzal bym sie za modelem z ABS. roznica w cenie nie bedzie wielka a roznica w psychicznym komforcie to lata swietlne.
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videoskuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
- andy7
- Moderator
- Posty: 3268
- Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55
Pasować powinien, bo to gabarytowo jak większe motocykle jest. Ja mam 180, kolega wyższy ode mnie jeździ gs500 i nie narzeka, a cebula chyba ciut większa jest :p
GÓWNO
- Osty Rider
- Świeżak
- Posty: 102
- Dołączył(a): 13/9/2014, 20:05
Posty: 7
• Strona 1 z 1
Powrót do Motocykle na kategorie A2
Kto przeglÄ…da forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość