Zobacz wÄ…tek - Kawasaki Z750 rocznik 05 czy suzuki GSR rocznik 06
NAS Analytics TAG

Kawasaki Z750 rocznik 05 czy suzuki GSR rocznik 06

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Kawasaki Z750 rocznik 05 czy suzuki GSR rocznik 06

Postprzez kendzi13 » 5/10/2014, 21:06

Witam

zastanawiam sie nad motocyklem widzialem juz dobre kilka i wybralem dwa potencjalne mozliwosci Kawa Z750 oraz zuzuki GSR 600 stan bardzo dobry wizualnie i wydaje mi sie ze rowniez technicznie

Sa wady

Kawa
troche przy hamowaniu stukalo taki plastikowy odglos bardziej przy nacisku na przednia amrtyzacje - koles sam stwierdzil ze uslyszal jak sie przjechal ale to jeszcze do sprawdzenia u mechanika. Delikate ryski jakby moto komus upadlo bardziej niz powazny szlif reszta utrzymaa w czystosci i ogolnej dobrej formie ladny glosny wydech,

Susuki gsr600 stan bardzo dobry tez utrzymana fajnie maszyna choc wizualnie gorzej niz Kawa. Minusy lewa manetka przy sprzegle nie ma zaslepki i sruby w srodku naciag lancucha slaby, nielugo tylnia opona do wymiany, biegi ciezko mi bylo sie przyzwyczaic do zmiany jakas pozycja dziwna ale to jest tez chyba do regulacji po chwili juz wrzucalem spokojnie szlo ladnie i gladko Bardzo mi sie podoba ze w Suzuki widac biegi

linki do ofert :

Suzuki:
http://otomoto.pl/suzuki-gsr-600-M4076531.html

Kawa:
http://olx.pl/oferta/kawaski-z750-stan- ... 88a88eb921

Oba moto w okolicach 10 tys oba mi sie podobaja i oba relatywnie w dobrym stanie kawa troche lepszy

Bardzo prosze o rade poniewaz decyzje musze podjac szybko i umowic mechanika

Pozdrawiam i dziekuje serdecznie za rady !

K
kendzi13
Świeżak
 
Posty: 20
Dołączył(a): 6/9/2014, 23:18
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez kello » 5/10/2014, 21:47

Ja jak widzę droższy sprzęt (a 10 koła to mało nie jest), w którym brakuje ciężarka (Suzuki) przy kierownicy, który kosztuje grosze to lampka ostrzegawcza się zapala.
kello
Świeżak
 
Posty: 165
Dołączył(a): 26/6/2013, 14:25


Postprzez kendzi13 » 5/10/2014, 22:21

akurat otarcie to bylo po drugiej stronie niz ten ciezarek suzuki wygladalo na calkiem fajne i zadbane zreszta jeszcze bedzie u mechanika wiec kaze im zeknac co i jak zeby nie bylo tylko wedlug was jakie moto lepsze przy suzuki trzeba wiecej porobic chyba ze to stukanie przy Kawie to cos powaznego. Suzuki ma wielka zalete lubie widziec na jakim jestem biegu zwlaszcza ze jestem poczatkujacym motocyklista a na kawie biegow nie widac przynajmniej tak mi sie wydawalo
kendzi13
Świeżak
 
Posty: 20
Dołączył(a): 6/9/2014, 23:18
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez severian » 6/10/2014, 10:07

Zeta od razu bym skreślił,nie ma co się napalać.Może to być pierdółka jakaś albo poważna awaria do usunięcia za worek kasy.
severian
Świeżak
 
Posty: 112
Dołączył(a): 3/8/2014, 09:37



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości




na górê