Zobacz wÄ…tek - Pierwszy CROSS 125cc
NAS Analytics TAG

Pierwszy CROSS 125cc

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Pierwszy CROSS 125cc

Postprzez kotlet9696 » 26/9/2014, 18:48

Witam. Przymierzam się do zakupu jakiegoś crossa 125cc ale nie wiem jakiego szukać. Mam 15lat, około 65kg wagi, i 176cm wzrostu. Doświadczenie mam niewielkie z tego typu sprzętami bo jeździłem czasami jedynie na chopperze 70cc (nie moim ;/). Na początku myślałem żeby zainteresować się jakąś Aprillią RX 50 (ogólnie jakoś Aprilia jest moim faworytem, ponieważ to Włoch a Włosi mają dobre osiągi) ale wydaje mi się że zabraknie mi mocy na piachach. Głównie będę jeździł właśnie w takim terenie i dlatego szukam crossa. Dlatego proszę was abyście mi doradzili w wyborze marki i modelu. Cena jaką chcę przeznaczyć na taki sprzęt to max 3500zł. Wiem że to niezbyt dużo ale zawsze coś (jeśli będzie mniej to tym lepiej). Ponadto mam okazję kupić Crossa Oriona 125cc za 1200zł i nie wiem jakiego kraju jest to produkcji (chińczyki nie wchodzą w grę) dlatego pytam was czy warto zainteresować się tym sprzętem. Z góry dziękuję za odpowiedź. A i jeśli napisałem w złym dziale to przepraszam i proszę o przeniesienie.
kotlet9696
Świeżak
 
Posty: 326
Dołączył(a): 26/9/2014, 18:31


Postprzez madcap » 26/9/2014, 19:08

masz dział offroad i tam temat na samym początku dotyczący zakupu.
zamykam.
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?




Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości




na górê