Zobacz wątek - Dla tych którzy się znają na motorach
NAS Analytics TAG

Dla tych którzy się znają na motorach

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Dla tych którzy się znają na motorach

Postprzez antyks » 23/9/2014, 22:28

Kurcze... jeżdżę , oglądam po komisach, patrzę... Wszystko stan super, sprawne, oryginalne lakiery, technicznie nówki.. 90 % motorów bez względu na wiek - od 6 do 12 lat - przebieg 28-35 tys... Jednocześnie 90 % znajomych motocyklistów zaliczyło glebę lub dzwon ( 3 znam sparaliżowanych...)- coś tu się nie zgadza.
Jestem laikiem. Dopiero zaczynam tę przygodę. A jest tu dużo wyjadaczy którzy zjedli już zęby na motorach.
Z którym kumplem nie rozmawiam - który tak jak ja nie ma zbyt dużego pojęcia o mechanice itp - każdy ma ten sam problem - setki , jeżeli nie tysiące km. przejechane w pogoni za tym jednym - który jest taki jak w opisie.

Weście się zbierzcie - i powprowadzajcie w jednym miejscu swoje dane. Wystarczy miejscowość , telefon czy mail. Widzę motor np. w Częstochowie - dzwonię do kolegi , jak ma czas wysyłam mu na paliwo i dobrą flachę - kolega np. z Częstochowy podjedzie w chwili wolnej - poogląda i powie - "zbieraj du.. i przyjeżdżaj bo fajna maszyna" - albo "stary odpuść sobie bo ja na lawecie z nią bał bym się jeździć.. "
I wszyscy są zadowoleni. Powinni . Owszem - może znaleźć się ktoś kto weźmie kasę i zniknie - ale.. takiemu można wystawić opinię i zrobi to tylko raz. Admin mam nadzieję po IP da sobie z takimi radę. Zresztą.. większość się pewnie znacie.
Ja chętnie skorzystam. Bo znam inne sposoby spędzania wolnego czasu niż gnanie po Polsce i oglądanie złomów. Z drugiej strony jak ktoś ma coś do obejrzenia w moich okolicach ( Jastrzębie Zdrój/Żory/Wodzisław Śl ) - też mogę trochę pomóc.
A administratorzy pewnie pomogą zrobić jakąś fajną tabelkę :) Jak będzie problem - sam mogę stworzyć osobnego bloga czy www.
Co wy na to?
Avatar użytkownika
antyks
Świeżak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 18/9/2014, 21:22
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój


Postprzez motoftw » 24/9/2014, 12:09

Nie widziałeś, że jest coś podobnego? Nie każdy musi chcieć podawać swoje dane.
Honda CB 500 ----> Honda NX 650
Avatar użytkownika
motoftw
Stały bywalec
 
Posty: 1179
Dołączył(a): 5/8/2009, 19:25


Postprzez Fugu » 24/9/2014, 12:20

Avatar użytkownika
Fugu
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2115
Dołączył(a): 5/1/2014, 21:28

Postprzez rosiboj » 25/9/2014, 22:02

Problemem sa ludzie, sorry ale czego sie spodziwac za 1/8 ceny?
Tysiąc serc jedno bicie one direction ponad życie
Avatar użytkownika
rosiboj
Moderator
 
Posty: 2217
Dołączył(a): 8/3/2012, 15:29
Lokalizacja: mam wiedziec?



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości




na górê