Zobacz wÄ…tek - SV650S k9 - okazja?
NAS Analytics TAG

SV650S k9 - okazja?

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

SV650S k9 - okazja?

Postprzez Rave1337 » 18/9/2014, 19:22

Cześć
Rozglądam się za SV-ką w cenie około 10 tysięcy złotych, interesują mnie modele w wersji "S" najlepiej na czarnej ramie.
Ostatnio wpadła mi w oko taka o to i okazyjna oferta wprost ze słonecznej Francji
http://otomoto.pl/suzuki-sv-suzuki-sv650s-M4041788.html (otwórz link)

Przebiegiem nawet się nie sugeruję bo jak wiadomo można go ustalić, moto na obrazku wygląda ładnie (jak każde), bardziej obawiam się stereotypów związanych z pochodzeniem motocykla (moto we Francji są drogie, z reguły do PL sprowadza się te które przeznaczone były do kasacji, skleja się je z trzech na sznurek, druty i klej a potem sprzedaje i bla bla bla...). Może ktoś z forumowiczów posiada jakieś informacje na temat sprzedającego sprzęt (firma F.H.U . DULIN z Przybysławic) lub mieszka przez płot z tym komisem i rzuciłby okiem na SV-kę? Bo nie bardzo widzi mi się tracić kasę na paliwo (100km w jedną stronę) i wynajęcie mechanika w celu oględzin szpeja...

Do tej pory oglądałem już 3 sztuki w tej cenie i praktycznie każda z nich była miną, jedynie w jednym przypadku właściciel przyznał się bez bicia co do historii motocykla i dał za niego ludzką cenę ale motocykl oprócz tego że był cały malowany to jeszcze był bezczelnie wpi... (konsumowany) przez korozję co dyskwalifikowało go w moich oczach. Myślę że 10k nie jest mała sumą do wydania na 8-mio letni motocykl więc nie wiem czy moje wymagania są zbyt wygórowane (nie oczekuje ideału z nowymi oponami, napędem etc. ale chciałbym żeby przynajmniej prosto jechał a nie uciekał w lewo przy każdym puszczeniu kiery) czy też ludzie przesadnie cenią motocykle (sam niedawno sprzedawałem moto więc znam temat).

Dziękuję za wytrwałość w czytaniu moich wypocin.
Pozdro!
Rave1337
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23/5/2012, 21:24


Postprzez Karol20 » 19/9/2014, 09:59

1. Nie oczekuj dobrej sv'ki z 2009 roku za 10k, dołóż przynajmniej do tych 14-15 i wtedy zacznij szukać tego rocznika. Sam widzisz, że trafiasz tylko na złomy za taką cenę.
2. Za 10k to pewnie moja będzie wystawiona (a ona jest obdrapana z każdej strony, ale ma nowe opony i napęd :D).
3. Po pierwszym zdjęciu (!) widać, że motocykl był malowany, po reszcie widać trochę więcej - jakieś przygody to ona miała.
4. Skoro tego nie widzisz to lepiej weź kogoś kto się na tym choć troszkę zna.
5. Miałem pisać, żebyś jednak po nią pojechał i zobaczył, ale 100km to trochę za dużo.
Suzuki SV650s k7
Karol20
Bywalec
 
Posty: 595
Dołączył(a): 11/7/2012, 19:16


Postprzez Carbonowy » 20/9/2014, 10:53

W sprzedazy robie kilka lat w róznych branżach i wiem ze Polacy w wiekszości zaczynają swoje poszukiwania od ceny - im mniejsza tym oferta wydaje się atrakcyjniejsza - niewazne czy to telewizor, pralka czy auto ale niestety to jest bardzo złudne;)
Suzuki GS500 > Suzuki GSF600 > Honda CBR600F > Honda CBF1000
Avatar użytkownika
Carbonowy
Świeżak
 
Posty: 114
Dołączył(a): 29/8/2013, 13:20
Lokalizacja: Warszawa

post a link

Postprzez aleeza » 31/12/2014, 07:23

witam. zastanawiam sie nad kupnem enduro lub supermoto yamaha xt 600, znalazlem taka oferte.
ogolnie nastawiam sie tylko na xt600 , tylko na asfalt, interesuje mnie enduro lub supermoto.
moglbym w ogole zdzialac cokolwiek tym na asfalcie podczas deszczu ??
Our fantastic offers for free computer training (otwórz link) best of luck
aleeza
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 31/12/2014, 07:13
Lokalizacja: fsda



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości




na górê