Zobacz wątek - Jaki motor wybrać
NAS Analytics TAG

Jaki motor wybrać

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Jaki motor wybrać

Postprzez pitrek » 19/9/2014, 17:06

Siema mam pytanie jaki motor kupić
max budżet MOŻE WYNOSIĆ około 1500 zł.
Chcę jakiegoś crossa który dobrze sprawuje się w terenie,musi mieć troche kopyta.Tak mam 14 lat,ale nie jestem jakimś dzieckiem nie jeżdzę szybko i jak wariat.Myślałem kupić chińczyka dwusetke od kolegi (Jeżdziłem)Bardzo fajna maszynka.
(Może być nawet jakiś droższy cross w dwusuwie)
pitrek
Świeżak
 
Posty: 46
Dołączył(a): 12/8/2014, 15:03


Postprzez Glenroy » 19/9/2014, 17:57

Kolego, za 1500zł nie kupisz zadbanego simsona, ba nawet dobrego roweru w takiej kwocie nie dostaniesz a co dopiero mówić o jakimś wyczynowym dwusuwie...oczywiście, może dostaniesz jakąś DT, czy coś w tym stylu, ale drugie tyle będziesz musiał w nią wsadzić, żeby w ogóle jeździła.

Ale ogólnie, temat do zamknięcia za 3...2...1...
1. Masz podpięty temat w jaki sposób zadaje się pytania w tym dziale.
2. Wnioskuję, iż nie posiadasz uprawnień na motocykl, a to jest niezgodne z regulaminem forum.
3. Nie jesteś dzieckiem, ale nie jesteś też dorosłym, każdy był w Twoim wieku i każdy wie, że ma się wtedy mało poukładane w głowie ;).
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU




Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości




na górê